- 1 Śmiertelne potrącenie na torach w Gdyni (103 opinie)
- 2 Klatka schodowa to nie śmietnik (160 opinii)
- 3 Lechia gotowa na transferowe rekordy (73 opinie)
- 4 Rowerzyści nie pojadą al. Niepodległości (86 opinii)
- 5 Problemy z naborem na półkolonie? 2 tys. zgłoszeń na 180 miejsc (61 opinii)
- 6 Jak spowiadają się obcokrajowcy? (172 opinie)
Czy ktoś z stojących z przodu ma informacje obwodnica
-
Lubię to 15
-
Super
-
Trzymaj się 2
-
Ha ha 1
-
Wow 1
-
Przykro mi 4
-
Wrr 4
- Wszystkie 27
Opinie (15)
-
2026-05-10 01:07
Z godzinkę dwie jeszcze przynajmniej
A co? Głodny już?
- 5 9
-
2026-05-10 01:13
Zawracać? (2)
Sporo osob zawraca korytarzem życia, dajcie znać czy jest przejazd?
- 2 16
-
2026-05-10 01:20
(1)
Ruszyło
- 1 0
-
2026-05-10 06:20
Obecnie nawet pustawo.
- 1 0
-
2026-05-10 01:14
Zjazd (7)
Czy zjazd na golebiewo z obwodnicy przejezdny? Jaka droga tam jest?
- 2 2
-
2026-05-10 01:18
Przejezdna. Cały czas prosto do Spacerowej. Dobra droga
- 1 0
-
2026-05-10 01:18
Nie ma takiego zjazdu
Nie patrzeć na Google maps
- 0 2
-
2026-05-10 01:21
Zjazd Gołębiewo
Brama jest otwarta, dużo samochodów pojechało - wyjeżdża się na Spacerowej.
- 2 0
-
2026-05-10 01:23
Tak
Właśnie wyjechaliśmy, Droga asfaltowa. Cały czas prosto i wyjeżdżacie na Spaxerowa.
- 1 0
-
2026-05-10 01:27
Zjechaliśmy na spacerowa otworzyli bramy
- 0 0
-
2026-05-10 01:40
Tak przejezdny
- 0 0
-
2026-05-10 02:04
Golebiewo? Pisz po polsku ruski.
- 0 2
-
2026-05-10 01:15
(1)
Co oni tam tak długo robią? 3 policję, i 2 wozu strażackie dla jednego auta?..
- 1 1
-
2026-05-10 01:19
Na prokuratora czekali
- 2 0
-
2026-05-10 01:30
Sami robicie korki ,dziki nie jeżdżą samochodami .Wyprowadzcie się z Gdańska to będzie spokój .
- 1 3
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.