09:18 23 grudnia 2024
Zbyszek
Ważne Na drogach

Dzieci najlepiej podsumowały

Przeczytane
No nie dało się zatrzymać. Zwłaszcza, że jechał wolniej niż ja...
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 0

Opinie (27) 8 zablokowanych

  • Mistrzowie prostej śpieszą się żeby stać na następnych światłach

    • 80 14

  • (14)

    Wyślij gdzie trzeba, niech ma fajny prezent na święta

    • 61 39

    • (1)

      Co jest takiego fajnego w byciu konfidentem?

      • 19 28

      • On jest twardy tylko w necie. Kozak w necie, p...a w swiecie

        • 10 15

    • ty kapucho (1)

      • 9 20

      • Ty bandyto drogowy.

        • 2 1

    • (5)

      Tak, nagrywajcie wszystko, wysyłajcie, pozbawcie siebie i resztę ludzi całej wolności w imię przepisów i bezpieczeństwa. Człowiek to jednak tragiczny gatunek, który sam siebie zniewala.

      • 11 16

      • (3)

        No wypadek na święta bo głąb zgubił pedal hamulca i okulary to super wolność.

        Wy czasami myślicie przy pisaniu? Czy sami kodeks chcecie wymyślić?

        • 14 6

        • (2)

          Gdzie tam jest wypadek albo chociaż szansa na wypadek?

          • 6 12

          • Nie wymagaj od konfidenta logicznego myślenia

            • 3 4

          • Wypadków się unika, a nie płacze po.

            • 1 0

      • Ludzie wolni się nie spieszą.

        • 5 2

    • konfidentow jak ty na pręgierz zapraszamy (3)

      "anonimowo donoszę..."

      • 6 9

      • Taaa... dokładnie tak to powinno działać. (2)

        Gość który ryzykuje cudzym zdrowiem i życiem naginając i łamiąc przepisy ruchu drogowego jest ok, ale gość który pokaże na niego palcem jest be. Dokładnie takie powinniśmy mieć priorytety :D

        • 13 3

        • Władze miasta walczą z kierowcami celowo spowalniając ruch, żeby ich siłą zmusić do komunikacji miejskiej

          Dlatego priorytetem jest walką z tą władzą jak tylko się da

          • 2 2

        • Mentalne upośledzenie jest w tym społeczeństwie wszechobecne, bronią tych którzy łamią prawo, przepisy i nie przestrzegają zasad współżycia społecznego.

          • 1 0

  • (1)

    Taka nienawiść do bliskich to chyba tylko u Polaków wszędzie doszukiwanie się złych intencji i ciągłe ocenianie...

    • 8 5

    • No niby.

      Ale moim zdaniem jednak niebezpieczne zachowania powinny być oceniane. Tak- 99 razy gość przejedzie na czerwonym i będzie wszystko OK, ale ten jeden raz skosi jakieś dziecko albo trafi inne auto i już OK nie będzie.
      Zupełnie niepotrzebne ryzykowanie swoim i cudzym zdrowiem i życiem żeby oszczędzić minutę na jednym cyklu świateł.

      • 7 0

  • Zabierać prawa jazdy wsiokom. (1)

    • 6 0

    • Aj tam, bez przesady.

      Mandat tak, punkty tak, ale zabieranie pj to gruba przesada za przeterminowane żółte.

      • 0 1

  • Ten ostatni najlepszy

    Zamiast przydusić czeka na czerwone

    • 0 0

  • popraw ustawienie kamery

    chyba że nagrywasz przeloty ptaków, a nie sytuacje drogowe to wtedy jest ok

    • 2 0

  • Też bym jechał

    • 4 2

  • Co mają do tego dzieci?! Daj sobie spokój

    • 1 1

  • No przeciez według tych buraków z blachosmrodów to rowerzysci jada na czerwonym i piesi

    • 1 1

  • Dwóch przejechało prawidłowo

    trzeci przegioł. Czasami lepiej przejechać na żółtym niż hamować awaryjnie. Nie wiesz, czy ten za Tobą też ma tak dobre hamulce.

    • 2 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane