- 1 Lechia gotowa na transferowe rekordy (78 opinii)
- 2 Klatka schodowa to nie śmietnik (185 opinii)
- 3 Śmiertelne potrącenie na torach w Gdyni (104 opinie)
- 4 Rowerzyści nie pojadą al. Niepodległości (94 opinie)
- 5 Przez miłość zniszczył elewacje? Szukają wandala (186 opinii)
- 6 Wysypiska tracą miliony złotych przez kaucje (20 opinii)
Dziś około 16 w Gdańsku mogą być korki.
Swoją drogą to na plażę w Górkach zachodnich by chłopaki pojechali na grilla czy coś ten tego.
-
Lubię to 12
-
Super
-
Trzymaj się 3
-
Ha ha 3
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr 4
- Wszystkie 22
Opinie (14) 3 zablokowane
-
2026-05-20 07:25
(3)
Cos ci pocieklo nogawką kolego
- 56 14
-
2026-05-20 08:32
Jakby Kaczyński przyjechał na spacer to byś pierwszy darł japę i zbierał brąz z ziemi ze swojej nogawki (1)
ale jak rudy to ok ha ha
- 3 6
-
2026-05-20 09:07
To nieśmiertelne "ha ha" na końcu jest nie do podrobienia.
Takie charakterystyczne dla inteligentnych inaczej.
- 4 0
-
2026-05-20 09:34
Ok boomer ale my hetero. Kolegów musisz w innym klubie szukać.
- 1 0
-
2026-05-20 07:29
(3)
Niesamowita sprawa. Normalnie o tej porze w całym Trójmieście nie zobaczysz ani jednego korka
- 44 2
-
2026-05-20 07:53
może on nie zobaczy ale mam szwagra który kiedyś nie zobaczył jeszcze bardziej
- 1 0
-
2026-05-20 08:31
No to sobie dodaj te dwie atrakcje tą stałą i tą okazjonalną i zobaczysz co będzie.
- 0 0
-
2026-05-20 09:35
Zależy
Jak mieszkasz w jakiejś Żabiance czy innym Przymorzu gdzie sporo przyjezdnych wynajmuje mieszkania to tak.
Jak mieszkasz w bogatszych dzielnicach to korków już nie ma.- 0 0
-
2026-05-20 07:29
Madziar jest taki fajny. Ładny. Mówi jak chco.
- 2 7
-
2026-05-20 07:57
No widzisz,oni będą spacerować (3)
spokojnie po mieście,bez obaw i strachu w oczach. A widziałeś kiedykolwiek spacerującego Jarka? Wątpię, nawet jak już gdzieś się ruszył to tłum ochroniarzy go zasłaniał.
- 16 8
-
2026-05-20 08:06
(1)
W Gdańsku jest dosyć nawiedzonych uśmiechniętych. To wystarczy, spacer we własnym inwentarzu wyborczym
- 1 6
-
2026-05-20 08:14
Aha....to w takim razie Jarek gdzie
spaceruje we własnym inwentarzu? Gdzieś na Podkarpaciu czy Podlasiu? Podpowiedz pojadę zrobię fotkę życia!
- 3 0
-
Opinia została zablokowana przez moderatora
-
2026-05-20 09:01
Super na pewno będę witać Premiera Węgier
- 4 4
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.