07:22 20 maja
Czytelnik
Na drogach

Dziś około 16 w Gdańsku mogą być korki.

Przeczytane
Nasz Donek z Piotrem z Węgier na spacer się wybierają a to oznacza kilka przejazdów kolumn rządowych w te i wewte więc korki nieuniknione bo sami spacerować nie będą.
Swoją drogą to na plażę w Górkach zachodnich by chłopaki pojechali na grilla czy coś ten tego.
  • Lubię to Lubię to 12
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się 3
  • Ha ha Ha ha 3
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr 4
  • Wszystkie 22

Opinie (14) 3 zablokowane

  • (3)

    Cos ci pocieklo nogawką kolego

    • 56 14

    • Jakby Kaczyński przyjechał na spacer to byś pierwszy darł japę i zbierał brąz z ziemi ze swojej nogawki (1)

      ale jak rudy to ok ha ha

      • 3 6

      • To nieśmiertelne "ha ha" na końcu jest nie do podrobienia.

        Takie charakterystyczne dla inteligentnych inaczej.

        • 4 0

    • Ok boomer ale my hetero. Kolegów musisz w innym klubie szukać.

      • 1 0

  • (3)

    Niesamowita sprawa. Normalnie o tej porze w całym Trójmieście nie zobaczysz ani jednego korka

    • 44 2

    • może on nie zobaczy ale mam szwagra który kiedyś nie zobaczył jeszcze bardziej

      • 1 0

    • No to sobie dodaj te dwie atrakcje tą stałą i tą okazjonalną i zobaczysz co będzie.

      • 0 0

    • Zależy

      Jak mieszkasz w jakiejś Żabiance czy innym Przymorzu gdzie sporo przyjezdnych wynajmuje mieszkania to tak.
      Jak mieszkasz w bogatszych dzielnicach to korków już nie ma.

      • 0 0

  • Madziar jest taki fajny. Ładny. Mówi jak chco.

    • 2 7

  • No widzisz,oni będą spacerować (3)

    spokojnie po mieście,bez obaw i strachu w oczach. A widziałeś kiedykolwiek spacerującego Jarka? Wątpię, nawet jak już gdzieś się ruszył to tłum ochroniarzy go zasłaniał.

    • 16 8

    • (1)

      W Gdańsku jest dosyć nawiedzonych uśmiechniętych. To wystarczy, spacer we własnym inwentarzu wyborczym

      • 1 6

      • Aha....to w takim razie Jarek gdzie

        spaceruje we własnym inwentarzu? Gdzieś na Podkarpaciu czy Podlasiu? Podpowiedz pojadę zrobię fotkę życia!

        • 3 0

    • Opinia została zablokowana przez moderatora

  • Super na pewno będę witać Premiera Węgier

    • 4 4

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane