19:44
15 maja
Gdzie strumyk płynie z wolna
Przeczytane
-
Lubię to
-
Super 7
-
Trzymaj się
-
Ha ha 8
-
Wow 1
-
Przykro mi
-
Wrr 2
- Wszystkie 18
Opinie (8) 3 zablokowane
-
2026-05-15 19:46
Jak zwykle
- 9 0
-
2026-05-15 19:48
obetonoowane pozapychane to nie wsiąka (1)
wiencej betonu !!
a puki co do sklepu pontonem- 29 6
-
2026-05-15 23:01
Zajrzyj do słownika ortograficznego analfabeto !
- 1 1
-
2026-05-15 20:10
Pamiętajcie żeby po trawię nie chodzić
- 3 0
-
2026-05-15 20:30
Nabierzta w kubełki (1)
Będzieta mieli do spłukiwania sedesu. Ekologicznie i za darmo. Można będzie dwójkę na grubo spłukać.
- 0 3
-
2026-05-15 20:58
szkoda wody lepiej kawe zrobić
na dwójke to na trawnik
- 1 0
-
2026-05-15 23:26
Audi A7
- 0 0
-
2026-05-16 07:25
Nic nowego
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.