19:44 15 maja
Czytelnik
Na drogach

Gdzie strumyk płynie z wolna

Przeczytane
Rozlewnia na Gospody
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super 7
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 8
  • Wow Wow 1
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr 2
  • Wszystkie 18

Opinie (8) 3 zablokowane

  • Jak zwykle

    • 9 0

  • obetonoowane pozapychane to nie wsiąka (1)

    wiencej betonu !!
    a puki co do sklepu pontonem

    • 29 6

    • Zajrzyj do słownika ortograficznego analfabeto !

      • 1 1

  • Pamiętajcie żeby po trawię nie chodzić

    • 3 0

  • Nabierzta w kubełki (1)

    Będzieta mieli do spłukiwania sedesu. Ekologicznie i za darmo. Można będzie dwójkę na grubo spłukać.

    • 0 3

    • szkoda wody lepiej kawe zrobić

      na dwójke to na trawnik

      • 1 0

  • Audi A7

    • 0 0

  • Nic nowego

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport