Janka Wiśniewskiego zakorkowana
Czemu tu nie ma buspasu? Autobusy stoją w tych korkach pełne i na słońcu...
-
Lubię to 2
-
Super 2
-
Trzymaj się
-
Ha ha 10
-
Wow 4
-
Przykro mi 11
-
Wrr 34
- Wszystkie 63
Opinie (11)
-
2026-06-03 16:58
Jak przytulisz twarz do szyby opalanie masz w gratisie (2)
- 26 18
-
2026-06-03 18:27
I to mi SIĘ podoba
Chcecie stać to stójcie
- 1 2
-
2026-06-03 20:21
Przez szybę najwyżej poparzeń dostaniesz, bo na pewno się nie opalisz
ale próbuj ;)
- 4 2
-
2026-06-03 16:58
Bus pas (1)
Za mało miejsca na około na bus pas.....
- 6 11
-
2026-06-04 11:43
Za mało miejsca XD
- 1 0
-
2026-06-03 16:59
Autobusy stoją razem z resztą, gotują się jak pierogi na parze
Buspas?
Nie, po co. Niech pasarzerowie poczują klimat miasta- 7 10
-
2026-06-03 17:44
Drodzy mieszkańcy
Ze względu na zatory spowodowane remontem estakady prosimy wybierać alternatywne objazdy i korzystać z komunikacji miejskiej. Jaką ja mam z tego brehę!! Jakie alternatywne drogi?
Komunikacją? Proszę bardzo zapraszamy również w korek.- 10 1
-
2026-06-03 18:45
(2)
W autobusach jest klimatyzacja
- 1 0
-
2026-06-03 19:26
Nie zawsze (1)
Ale nie zawsze kierowca włącza
- 1 1
-
2026-06-04 08:45
Wybitny następca kapelusznika czyli tzw dyrektor ZKM wymyślił, że powyżej 21° dopiero klimą ma być odpalana. Jak jest 20 to niestety będziecie się gotować.
- 0 0
-
2026-06-03 21:46
Bo Gdynią rządzą dyletanci!
Kosiorek jest taka sama jak gryzoń albo i gorsza, towarzystwo wzajemnej adoracji, mistrzostwo indolencji ... a teraz jeszcze zbliża się Opener ... co takie wam zrobili mieszkańcy dzielnic północnych???
- 3 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.