16:55 3 czerwca
BartekZBartek Pamiętamy
Ważne Na drogach

Janka Wiśniewskiego zakorkowana

Przeczytane
Korek wzdłuż całej ulicy od wiaduktu do estakady.

Czemu tu nie ma buspasu? Autobusy stoją w tych korkach pełne i na słońcu...
  • Lubię to Lubię to 2
  • Super Super 2
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 10
  • Wow Wow 4
  • Przykro mi Przykro mi 11
  • Wrr Wrr 34
  • Wszystkie 63

Opinie (11)

  • Jak przytulisz twarz do szyby opalanie masz w gratisie (2)

    • 26 18

    • I to mi SIĘ podoba

      Chcecie stać to stójcie

      • 1 2

    • Przez szybę najwyżej poparzeń dostaniesz, bo na pewno się nie opalisz

      ale próbuj ;)

      • 4 2

  • Bus pas (1)

    Za mało miejsca na około na bus pas.....

    • 6 11

    • Za mało miejsca XD

      • 1 0

  • Autobusy stoją razem z resztą, gotują się jak pierogi na parze
    Buspas?
    Nie, po co. Niech pasarzerowie poczują klimat miasta

    • 7 10

  • Drodzy mieszkańcy

    Ze względu na zatory spowodowane remontem estakady prosimy wybierać alternatywne objazdy i korzystać z komunikacji miejskiej. Jaką ja mam z tego brehę!! Jakie alternatywne drogi?
    Komunikacją? Proszę bardzo zapraszamy również w korek.

    • 10 1

  • (2)

    W autobusach jest klimatyzacja

    • 1 0

    • Nie zawsze (1)

      Ale nie zawsze kierowca włącza

      • 1 1

      • Wybitny następca kapelusznika czyli tzw dyrektor ZKM wymyślił, że powyżej 21° dopiero klimą ma być odpalana. Jak jest 20 to niestety będziecie się gotować.

        • 0 0

  • Bo Gdynią rządzą dyletanci!

    Kosiorek jest taka sama jak gryzoń albo i gorsza, towarzystwo wzajemnej adoracji, mistrzostwo indolencji ... a teraz jeszcze zbliża się Opener ... co takie wam zrobili mieszkańcy dzielnic północnych???

    • 3 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport