- 1 "Nieśmiertelny" powstaje w Gdyni (30 opinii)
- 2 Od soboty remont na Podwalu Przedmiejskim (51 opinii)
- 3 Jemy na mieście: uczta w Hot Pot World (54 opinie)
- 4 Francja za mocna dla Polski. Kolejny rekord (15 opinii)
- 5 Nowe patrole, kamery i łódź za pół miliona zł (56 opinii)
- 6 Lechia czy transfer? Co zdecydował Bobcek? (34 opinie)
Kierowco czarnej Hondy NBA
-
Lubię to 9
-
Super
-
Trzymaj się
-
Ha ha 5
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr
- Wszystkie 14
Opinie (14) 1 zablokowana
-
2026-05-10 19:08
(1)
Dobrze ze nie rzucał sloikiem po sałatce warzywnej.
Powstrzymać dziką migrację z mazur- 103 6
-
2026-05-10 20:12
Albo pełną butelką
- 4 0
-
2026-05-10 19:08
(2)
Czy to wpłynie na godziny otwarcia lidla?
- 7 23
-
Opinia została zablokowana przez moderatora
-
2026-05-10 21:44
Póki nie bylo internetu tylko rodzina wiedziała ze jestes d**ilem!
- 1 1
-
2026-05-10 19:09
Moja Nysa tyle nie dawała rady 85 max.
- 0 2
-
2026-05-10 19:12
Dawaj pełne tablice albo film!
- 2 0
-
2026-05-10 19:16
Niestety
ale większość z nich to inny poziom kulturowy.
- 11 0
-
2026-05-10 20:48
Koszykarze z NBA to najwieksze buractwo
- 5 0
-
2026-05-10 20:49
Każdy
Z Nką na początku to wariat drogowy.
- 1 0
-
2026-05-10 20:57
Wieś to wieś
- 4 0
-
2026-05-10 20:57
Nba i wsxystko jasne.
- 4 0
-
2026-05-10 21:29
Dobrze że słoikiem nie dostałeś
- 4 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.