18:59 10 maja
Czytelnik
Na drogach

Kierowco czarnej Hondy NBA

Przeczytane
Co trzeba mieć w głowie , żeby w czasie jazdy obwodnicą z prędkością ponad 100 km wyrzucać przez okno nadgryzione jabłko ! Roztrzaskało mi się przed maską , a nie chcę nawet myśleć , co by się stało gdyby ktoś dostał w szybę
  • Lubię to Lubię to 9
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 5
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 14

Opinie (14) 1 zablokowana

  • (1)

    Dobrze ze nie rzucał sloikiem po sałatce warzywnej.
    Powstrzymać dziką migrację z mazur

    • 103 6

    • Albo pełną butelką

      • 4 0

  • (2)

    Czy to wpłynie na godziny otwarcia lidla?

    • 7 23

    • Opinia została zablokowana przez moderatora

    • Póki nie bylo internetu tylko rodzina wiedziała ze jestes d**ilem!

      • 1 1

  • Moja Nysa tyle nie dawała rady 85 max.

    • 0 2

  • Dawaj pełne tablice albo film!

    • 2 0

  • Niestety

    ale większość z nich to inny poziom kulturowy.

    • 11 0

  • Koszykarze z NBA to najwieksze buractwo

    • 5 0

  • Każdy

    Z Nką na początku to wariat drogowy.

    • 1 0

  • Wieś to wieś

    • 4 0

  • Nba i wsxystko jasne.

    • 4 0

  • Dobrze że słoikiem nie dostałeś

    • 4 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane