15:10

31.03

REDAKCJA

Kolejny przypadek koronawirusa w Gdańsku

Trojmiasto.pl Koronawirus
Nasz artykuł
Pomorski Urząd Wojewodzki informuje o kolejnym potwierdzonym przypadku zakażenia koronawirusem w Gdańsku. Potwierdzony testami wynik dotyczy osoby młodej.
W sumie liczba osób zarażonych koronawirusem w województwie pomorskim : 52.

12:47

31.03

REDAKCJA

Kolejny przypadek koronawirusa w Urzędzie Marszałkowskim

Trojmiasto.pl
Jedna z osób, które zostały wymienione w dzisiejszym porannym komunikacie WSSE dotyczącym 3 nowych zakażeń koronawirusem to pracownik Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Obecnie trwa ustalanie listy osób będących w kontakcie z tym pracownikiem, na tej podstawie Sanepid podejmie decyzję o dalszych działaniach – w tym o konieczności poszerzenia grona osób objętych kwarantanną. Rozpoczęło się też pobieranie materiałów do testów na obecność koronawirusa od urzędników objętych kwarantanną. Kwarantanna nie ma wpływu na płynność funkcjonowania urzędu marszałkowskiego. 70 proc. pracowników od dwóch tygodni pracuje w trybie zdalnym.

08:46

31.03

REDAKCJA

3 nowe przypadki koronawirusa w Gdańsku

Trojmiasto.pl
Pomorski Urząd Wojewodzki informuje o 3 kolejnych przypadkach zarażenia koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów. Wszystkie dotyczą Gdańska. Potwierdzone wyniki dotyczą osób młodych oraz w średnim wieku.
W sumie liczba osób zarażonych koronawirusem w województwie pomorskim : 51.

Opinie (221) 5 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.