- 1 Wyszedł ze sklepu w butach za 1,2 tys. (103 opinie)
- 2 Wiedzą kto zakłóca sygnał GPS w Trójmieście (31 opinii)
- 3 Falstart odcinkowego pomiaru prędkości (124 opinie)
- 4 Wysypiska tracą miliony złotych przez kaucje (508 opinii)
- 5 Szarpanina między taksówkarzami (232 opinie)
- 6 Czy opłata serwisowa zabija napiwki? (153 opinie)
Kolizja na lewym pasie w dół Słowackiego
-
Lubię to 3
-
Super
-
Trzymaj się
-
Ha ha 8
-
Wow 4
-
Przykro mi 7
-
Wrr 8
- Wszystkie 30
Opinie (11)
-
2026-06-03 07:03
Mistrzowie, (1)
Czy te kierowce rozdają autografy, warto przyjechać?
- 43 13
-
2026-06-03 10:26
Wstyd
Nie wsiadaj jak nie potrafisz jeździć
- 2 0
-
2026-06-03 07:13
(2)
jak coś się dzieje, to zawsze tam, gdzie nie ma gdzie ucie
- 6 20
-
2026-06-03 07:15
Radek spokojnie kawę dopij
Bo na razie te komentarze to się jakoś nie spinają
- 14 0
-
2026-06-03 07:33
błąd logiczny
w innych miejscach też się dzieje ale nie widzisz skutków bo zjechali/uciekli
- 3 1
-
2026-06-03 07:15
Już przejezdna. Samochody na zjeździe do lasu.
- 2 0
-
2026-06-03 07:15
Efekt jazdy na zderzaku oraz szeryfowanie, czyli gwałtowne hamowanie jak ktoś podjedzie do samochodu, żeby wywołać kolizję (1)
- 3 5
-
2026-06-03 07:24
kto w tym zdaniu jest wywołującym kolizję? podjeżdżający czy hamujący? poza tym wiesz... nie podjeżdżaj i po kłopocie
- 3 1
-
2026-06-03 07:27
Jazda na zderzaku
Jak najbardziej
- 5 0
-
2026-06-03 07:46
dzień bez dzwona dniem straconym?
- 0 2
-
2026-06-03 08:12
W calym trojmiescie jest zarejestrowanych ponad pół miliona aut
do tego przyjezdni spoza trojmiasta i jest meksyk przy takiej ilosci samochodow to i tak u nas nie ma duzej ilosci kolizji bo czesto da sie przejechac cale miasto i nie zobaczyc ani jednego wypadku wiec zle nie jest.
- 1 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.