06:57 3 czerwca
On ten tego ten
Ważne Na drogach

Kolizja na lewym pasie w dół Słowackiego

Przeczytane
3 auta biorące udzialw kolizji stoją na lewym pasie w górnym odcinku leśnym ul. SŁOWACKIEGO. Zaczyna sie robić ciasno od Matarni
  • Lubię to Lubię to 3
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 8
  • Wow Wow 4
  • Przykro mi Przykro mi 7
  • Wrr Wrr 8
  • Wszystkie 30

Opinie (11)

  • Mistrzowie, (1)

    Czy te kierowce rozdają autografy, warto przyjechać?

    • 43 13

    • Wstyd

      Nie wsiadaj jak nie potrafisz jeździć

      • 2 0

  • (2)

    jak coś się dzieje, to zawsze tam, gdzie nie ma gdzie ucie

    • 6 20

    • Radek spokojnie kawę dopij

      Bo na razie te komentarze to się jakoś nie spinają

      • 14 0

    • błąd logiczny

      w innych miejscach też się dzieje ale nie widzisz skutków bo zjechali/uciekli

      • 3 1

  • Już przejezdna. Samochody na zjeździe do lasu.

    • 2 0

  • Efekt jazdy na zderzaku oraz szeryfowanie, czyli gwałtowne hamowanie jak ktoś podjedzie do samochodu, żeby wywołać kolizję (1)

    • 3 5

    • kto w tym zdaniu jest wywołującym kolizję? podjeżdżający czy hamujący? poza tym wiesz... nie podjeżdżaj i po kłopocie

      • 3 1

  • Jazda na zderzaku

    Jak najbardziej

    • 5 0

  • dzień bez dzwona dniem straconym?

    • 0 2

  • W calym trojmiescie jest zarejestrowanych ponad pół miliona aut

    do tego przyjezdni spoza trojmiasta i jest meksyk przy takiej ilosci samochodow to i tak u nas nie ma duzej ilosci kolizji bo czesto da sie przejechac cale miasto i nie zobaczyc ani jednego wypadku wiec zle nie jest.

    • 1 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane