Koreczek przed JPII, tak wcześnie już od tego miejsca.
-
Lubię to 1
-
Super 1
-
Trzymaj się
-
Ha ha 12
-
Wow 1
-
Przykro mi 4
-
Wrr 9
- Wszystkie 28
Opinie (33) 1 zablokowana
-
2026-06-03 13:25
(5)
że czasem infrastruktura jest gotowa, tylko kierowcy jeszcze nie dostali aktualizacji
- 16 18
-
2026-06-03 13:27
nie, to racjonalna kalkulacja (4)
ja jestem mendą która nikogo za skrzyżowaniem nie wpuści więc nie pojadę lewym pasem bo mnie inne mendy nie wpuszczą
- 8 0
-
2026-06-03 13:36
(3)
tylko ze to czy wpuscisz czy nie, to regulują przepisy...
- 7 1
-
2026-06-03 13:38
(1)
Dokladnie. Istnieje nakaz jazdy na suwak
- 6 1
-
2026-06-03 13:47
Jak jest znak,
to tak.
- 1 4
-
2026-06-03 13:45
dużo rzeczy przepisy regulują i co z tego? mówią jak jest a nie co mówią przepisy (pełna zgoda co do tego co mówią)
- 3 0
-
2026-06-03 13:25
klasycznie (2)
2 paszy, zeby stac na jednym, a wszystkich co korzystaja z infrastruktury opluwac jadem i nazywac cwanikami... xd
- 29 5
-
2026-06-03 13:42
(1)
Że co? Chłopie, wróć może do szkoły podstawowej...
- 5 5
-
2026-06-03 13:47
o czym piszesz?
- 3 1
-
2026-06-03 13:25
(3)
Bo się boją ze ich nie wpuscisz
- 13 2
-
2026-06-03 13:37
(1)
jadac pasem zanikającym w czasie spowolnienia ruchu masz pierwszenstwo - odsylam do kodeksu, by doczytac szczegółów
- 4 1
-
2026-06-03 16:56
w korku na rondach też wpuszczasz.
- 0 0
-
2026-06-03 13:42
Ja zawsze wpuszczam..
ale masz rację, jak jadę tam prawym to nikt mnie nie wpuszcza.
- 3 0
-
2026-06-03 13:25
To są mistrzowie kierownicy najlepsze jest jak zmieniają pas na początku albo w połowie ładują się na chama i twierdzą, że jadą na suwak
- 12 0
-
2026-06-03 13:27
(2)
Jakby Kołobrzeską z Czarnym Dworem połączyli Jelitkowskim Dworem, to może ulżyłoby na tym skrzyżowaniu
- 11 1
-
2026-06-03 14:13
Ulicę między bloki slalomem wstawić (1)
- 1 0
-
2026-06-03 14:40
Ja tam widzę taką atrakcyjną ścieżkę rowerową do adaptacji
- 1 0
-
2026-06-03 13:28
(1)
Przynajmniej raz ro kierowcy zgotowali ten los kierowcom :D.
wystarczyłoby zmienić priorytet pasów za skrzyżowaniem, żeby to ten nowy miał pierwszeństwo do jazdy prosto, to by jedni od razu zjechali, inni dojadą lewym, będzie wzrost przepustowości.- 6 2
-
2026-06-03 14:11
korkuje się na wąskim gardle, gdzie dwa pasy schodzą się w jeden
potem już jakoś idzie. Problem polega na tym, że każdy za wszelką cenę chce wjechać na skrzyżowanie i potem się blokują nawzajem.
- 1 0
-
2026-06-03 13:58
Skutki remontu (1)
1. Pas, z którego nikt nie korzysta
2. Bardzo długi czas oczekiwania na zielone dla pieszych
Za ten pomysł ktoś powinin stracić pracę, tak po prostu - niesamowite, jak źle to zostało zrobione.- 1 3
-
2026-06-03 14:12
Z pasa może zaczną w końcu korzystać
jak widać kierowcę trzeba pędzić jak bydło, kijem, bo znaki nie działają.
- 2 0
-
2026-06-03 13:58
Nikt ci nie kazał tamtędy jechać (1)
- 0 2
-
2026-06-03 14:31
Za dużego wyboru nie ma.:
1.Zablolowamy skręt w lewo z Rzeczpospolitej w JPII na czas wyburzeń i budowy nowej kładki
2.Slalomy Olsztyńską
Jedno gorsze od drugiego..- 0 0
-
2026-06-03 14:11
Nie przed JPII a przed ul. Czarny Dwór (1)
- 4 1
-
2026-06-03 14:21
Chodziło mi o kolejne skrzyżowanie ze światłami.;]
- 0 1
-
2026-06-03 14:13
Tak właśnie kończą się remonty mające poprawić sytuację kierowców (1)
mają dodatkowy pas to na złość wszystkim nie będą z niego korzystać. Autor zdjęcia też bez problemu mógłby dojechać do skrzyżowania lewym pasem, ale nie, lepiej wydłużyć kolejkę do skrętu w prawo :)
- 3 0
-
2026-06-03 14:38
No z tym dojechaniem do skrzyżowania lewym pasem..
Przyznaję, że masz rację..
Tylko ja takim długim Dostawczakiem i jakoś pomyślałem, że zostawię miejsca dla 2ch osobówek no i istniała możliwość, że jak później wjadę na skrzyżowanie, to się cały nie zmieszczę za.;]- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.