13:23 3 czerwca
tom3czek
Ważne Na drogach

Koreczek przed JPII, tak wcześnie już od tego miejsca.

Przeczytane
Oczywiście nikt z dodatkowego pasa przed JPII nie korzysta, bo po co.;]
Pieniążki wywalone w....
  • Lubię to Lubię to 1
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 12
  • Wow Wow 1
  • Przykro mi Przykro mi 4
  • Wrr Wrr 9
  • Wszystkie 28

Opinie (33) 1 zablokowana

  • (5)

    że czasem infrastruktura jest gotowa, tylko kierowcy jeszcze nie dostali aktualizacji

    • 16 18

    • nie, to racjonalna kalkulacja (4)

      ja jestem mendą która nikogo za skrzyżowaniem nie wpuści więc nie pojadę lewym pasem bo mnie inne mendy nie wpuszczą

      • 8 0

      • (3)

        tylko ze to czy wpuscisz czy nie, to regulują przepisy...

        • 7 1

        • (1)

          Dokladnie. Istnieje nakaz jazdy na suwak

          • 6 1

          • Jak jest znak,

            to tak.

            • 1 4

        • dużo rzeczy przepisy regulują i co z tego? mówią jak jest a nie co mówią przepisy (pełna zgoda co do tego co mówią)

          • 3 0

  • klasycznie (2)

    2 paszy, zeby stac na jednym, a wszystkich co korzystaja z infrastruktury opluwac jadem i nazywac cwanikami... xd

    • 29 5

    • (1)

      Że co? Chłopie, wróć może do szkoły podstawowej...

      • 5 5

      • o czym piszesz?

        • 3 1

  • (3)

    Bo się boją ze ich nie wpuscisz

    • 13 2

    • (1)

      jadac pasem zanikającym w czasie spowolnienia ruchu masz pierwszenstwo - odsylam do kodeksu, by doczytac szczegółów

      • 4 1

      • w korku na rondach też wpuszczasz.

        • 0 0

    • Ja zawsze wpuszczam..

      ale masz rację, jak jadę tam prawym to nikt mnie nie wpuszcza.

      • 3 0

  • To są mistrzowie kierownicy najlepsze jest jak zmieniają pas na początku albo w połowie ładują się na chama i twierdzą, że jadą na suwak

    • 12 0

  • (2)

    Jakby Kołobrzeską z Czarnym Dworem połączyli Jelitkowskim Dworem, to może ulżyłoby na tym skrzyżowaniu

    • 11 1

    • Ulicę między bloki slalomem wstawić (1)

      • 1 0

      • Ja tam widzę taką atrakcyjną ścieżkę rowerową do adaptacji

        • 1 0

  • (1)

    Przynajmniej raz ro kierowcy zgotowali ten los kierowcom :D.

    wystarczyłoby zmienić priorytet pasów za skrzyżowaniem, żeby to ten nowy miał pierwszeństwo do jazdy prosto, to by jedni od razu zjechali, inni dojadą lewym, będzie wzrost przepustowości.

    • 6 2

    • korkuje się na wąskim gardle, gdzie dwa pasy schodzą się w jeden

      potem już jakoś idzie. Problem polega na tym, że każdy za wszelką cenę chce wjechać na skrzyżowanie i potem się blokują nawzajem.

      • 1 0

  • Skutki remontu (1)

    1. Pas, z którego nikt nie korzysta
    2. Bardzo długi czas oczekiwania na zielone dla pieszych

    Za ten pomysł ktoś powinin stracić pracę, tak po prostu - niesamowite, jak źle to zostało zrobione.

    • 1 3

    • Z pasa może zaczną w końcu korzystać

      jak widać kierowcę trzeba pędzić jak bydło, kijem, bo znaki nie działają.

      • 2 0

  • Nikt ci nie kazał tamtędy jechać (1)

    • 0 2

    • Za dużego wyboru nie ma.:

      1.Zablolowamy skręt w lewo z Rzeczpospolitej w JPII na czas wyburzeń i budowy nowej kładki
      2.Slalomy Olsztyńską

      Jedno gorsze od drugiego..

      • 0 0

  • Nie przed JPII a przed ul. Czarny Dwór (1)

    • 4 1

    • Chodziło mi o kolejne skrzyżowanie ze światłami.;]

      • 0 1

  • Tak właśnie kończą się remonty mające poprawić sytuację kierowców (1)

    mają dodatkowy pas to na złość wszystkim nie będą z niego korzystać. Autor zdjęcia też bez problemu mógłby dojechać do skrzyżowania lewym pasem, ale nie, lepiej wydłużyć kolejkę do skrętu w prawo :)

    • 3 0

    • No z tym dojechaniem do skrzyżowania lewym pasem..

      Przyznaję, że masz rację..

      Tylko ja takim długim Dostawczakiem i jakoś pomyślałem, że zostawię miejsca dla 2ch osobówek no i istniała możliwość, że jak później wjadę na skrzyżowanie, to się cały nie zmieszczę za.;]

      • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport