Korek do fashionhouse
-
Lubię to 3
-
Super 4
-
Trzymaj się 1
-
Ha ha 27
-
Wow 1
-
Przykro mi 1
-
Wrr 9
- Wszystkie 46
Opinie (35) 1 zablokowana
-
2026-06-03 14:43
(4)
Oni to lubia
- 85 7
-
2026-06-03 14:57
Normalni raczej nie są
- 14 3
-
2026-06-03 15:03
Komunikacja miejska kuleje przez samochodziarzy
A później mówią że opóźnienia są
- 4 3
-
2026-06-03 15:33
Ty lubsz to czytać
- 4 1
-
2026-06-04 08:00
Gacie im się kończą i skarpety mają dziurawe.
- 1 0
-
2026-06-03 14:43
a kto tam jeździ w takie dni? (7)
- 83 5
-
2026-06-03 14:46
Standard w piątki, a że jutro długi weeekend, to piątek mamy dziś.
A tak poza tym, to ja sam czasem nie wiem kiedy tam się korków spodziewać.
- 10 1
-
2026-06-03 14:48
Ludzie bez planu na inne życie jak tylko stanie w korkach (2)
- 9 3
-
2026-06-03 15:33
Ty masz plan . Pisanie na raporcie Super (1)
- 3 6
-
2026-06-03 16:15
Ale z wygodnej kanapy!
Nigdy z niej nie złaże! Chyba tylko do ubikacjii...
- 3 1
-
2026-06-03 15:56
Odklejeni
- 3 1
-
2026-06-03 17:09
Ten kto
Ma szans. Bo w tygodniu go nie ma. Nie każdy pracuje do 15. I w piętnaście minut w domu. Ale tęp..ki tego nie zrozumieją. Że ludzie jaka wtedy gdy mają czas.
- 3 1
-
2026-06-04 08:01
Jak to kto tam jeżdżi, bezrozumne flamingi.
- 1 0
-
2026-06-03 14:43
bo jutro zamkłe
- 16 2
-
2026-06-03 14:46
promki się zaczęły?
- 10 0
-
2026-06-03 14:47
tak jest codziennie tam
od 7 rano do 20 wieczorem
- 10 2
-
2026-06-03 14:48
Takie drogi są na Podlasiu (3)
To ma być metropolia?? Gdańsk istnieje już tylko na mapach.
- 14 4
-
2026-06-03 15:03
A skąd wiesz, jakie tam są drogi?
- 2 2
-
2026-06-03 15:05
A jaką drogę byś tam chciał konkretnie? Co ci się w tej nie podoba?
- 2 3
-
2026-06-03 15:14
Podlasia proszę w to nie mieszać
- 2 1
-
2026-06-03 14:49
to co będzie tam w piątek? (1)
- 13 1
-
2026-06-03 15:11
jeszcze jest znosnie
poczekaj az zbuduja sie chowy klatkowe robyga (jest kilka osiedli prawie ukonczonych) a jeszcze trzeba zburzyc alfa centrum i tam sie dobuduje kolejne, bedzie fajniusio.
- 2 2
-
2026-06-03 14:53
(1)
Chyba korek na obwodnicę
- 5 3
-
2026-06-03 15:02
nie, wszystko jedzie do zjazdu
- 1 0
-
2026-06-03 15:09
Czy kupie tam dobrego sernika ?
Czy warto jechać ?
- 6 1
-
2026-06-03 15:23
(1)
Wszyscy pierdziela, ze to zad*pie, ze smierdzi itd. Jednak tam jezdza. My mieszkancy przez ten caly szmatex mamy problem z dojazdem do domu.
- 5 0
-
2026-06-03 16:02
Infrastruktura z przed ilu - 30 lat? Gdy jeszcze nie było tam żadnych bloków. Do tego węzeł na obwodnicy przy wysypisku miał być tymczasowy (widać to długości pasa rozbiegowego w stronę Gdyni). Wszystko to nie ogarnia takiego ruchu jak tam jest. Kierowcy też nie pomagają bo na prawie każdych światłach przy większym ruchu ktoś musi utknąć na skrzyżowaniu i blokuje ruch. I tak to się kręci.
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.