14:40 3 czerwca
k
Ważne Na drogach

Korek do fashionhouse

Przeczytane
  • Lubię to Lubię to 3
  • Super Super 4
  • Trzymaj się Trzymaj się 1
  • Ha ha Ha ha 27
  • Wow Wow 1
  • Przykro mi Przykro mi 1
  • Wrr Wrr 9
  • Wszystkie 46

Opinie (35) 1 zablokowana

  • (4)

    Oni to lubia

    • 85 7

    • Normalni raczej nie są

      • 14 3

    • Komunikacja miejska kuleje przez samochodziarzy

      A później mówią że opóźnienia są

      • 4 3

    • Ty lubsz to czytać

      • 4 1

    • Gacie im się kończą i skarpety mają dziurawe.

      • 1 0

  • a kto tam jeździ w takie dni? (7)

    • 83 5

    • Standard w piątki, a że jutro długi weeekend, to piątek mamy dziś.

      A tak poza tym, to ja sam czasem nie wiem kiedy tam się korków spodziewać.

      • 10 1

    • Ludzie bez planu na inne życie jak tylko stanie w korkach (2)

      • 9 3

      • Ty masz plan . Pisanie na raporcie Super (1)

        • 3 6

        • Ale z wygodnej kanapy!

          Nigdy z niej nie złaże! Chyba tylko do ubikacjii...

          • 3 1

    • Odklejeni

      • 3 1

    • Ten kto

      Ma szans. Bo w tygodniu go nie ma. Nie każdy pracuje do 15. I w piętnaście minut w domu. Ale tęp..ki tego nie zrozumieją. Że ludzie jaka wtedy gdy mają czas.

      • 3 1

    • Jak to kto tam jeżdżi, bezrozumne flamingi.

      • 1 0

  • bo jutro zamkłe

    • 16 2

  • promki się zaczęły?

    • 10 0

  • tak jest codziennie tam

    od 7 rano do 20 wieczorem

    • 10 2

  • Takie drogi są na Podlasiu (3)

    To ma być metropolia?? Gdańsk istnieje już tylko na mapach.

    • 14 4

    • A skąd wiesz, jakie tam są drogi?

      • 2 2

    • A jaką drogę byś tam chciał konkretnie? Co ci się w tej nie podoba?

      • 2 3

    • Podlasia proszę w to nie mieszać

      • 2 1

  • to co będzie tam w piątek? (1)

    • 13 1

    • jeszcze jest znosnie

      poczekaj az zbuduja sie chowy klatkowe robyga (jest kilka osiedli prawie ukonczonych) a jeszcze trzeba zburzyc alfa centrum i tam sie dobuduje kolejne, bedzie fajniusio.

      • 2 2

  • (1)

    Chyba korek na obwodnicę

    • 5 3

    • nie, wszystko jedzie do zjazdu

      • 1 0

  • Czy kupie tam dobrego sernika ?

    Czy warto jechać ?

    • 6 1

  • (1)

    Wszyscy pierdziela, ze to zad*pie, ze smierdzi itd. Jednak tam jezdza. My mieszkancy przez ten caly szmatex mamy problem z dojazdem do domu.

    • 5 0

    • Infrastruktura z przed ilu - 30 lat? Gdy jeszcze nie było tam żadnych bloków. Do tego węzeł na obwodnicy przy wysypisku miał być tymczasowy (widać to długości pasa rozbiegowego w stronę Gdyni). Wszystko to nie ogarnia takiego ruchu jak tam jest. Kierowcy też nie pomagają bo na prawie każdych światłach przy większym ruchu ktoś musi utknąć na skrzyżowaniu i blokuje ruch. I tak to się kręci.

      • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport