18:53 3 czerwca
Czytelnik
Ważne Na drogach

Korek na AK w Gdańsku w kierunku obwodnicy, chyba był wypadek

Przeczytane
  • Lubię to Lubię to 1
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 7
  • Wow Wow 2
  • Przykro mi Przykro mi 9
  • Wrr Wrr 18
  • Wszystkie 38

Opinie (8) 4 zablokowane

  • Tam codziennie jest wypadek.. (1)

    • 15 6

    • My lubimy jak wy stoicie

      • 0 4

  • (2)

    Nie to nie wypadek narzekający na kartuziakow wlanie jakda do nich bo trzeba wyrwać się z tego śmierdzącego miasta i powdychać czystego powietrza

    • 18 15

    • Z ciekawosci pytam (1)

      Jakim językiem się posługujesz?

      • 4 0

      • język ludzi wolnych

        wolnych od myśli

        • 1 0

  • Nowy Port

    Co to za łomot z okolic Letniewa? Burza nadchodzi czy to jakiś koncert z ustawionymi w złym kierunku głośnikami? Patałachy od nagłośnienia.

    • 2 0

  • Ola, gdzie jest Ola?

    Nie przyjechała i nie robi sobie zdjęć???

    • 0 0

  • No , tak

    Gdańsk nie jest z gumy, nie powiększy się..
    auta w Śródmieściu do likwidacji... Tylko autobus i taxi..

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport