18:53
3 czerwca
Korek na AK w Gdańsku w kierunku obwodnicy, chyba był wypadek
Przeczytane
-
Lubię to 1
-
Super 1
-
Trzymaj się
-
Ha ha 7
-
Wow 2
-
Przykro mi 9
-
Wrr 18
- Wszystkie 38
Opinie (8) 4 zablokowane
-
2026-06-03 19:35
Tam codziennie jest wypadek.. (1)
- 15 6
-
2026-06-03 21:17
My lubimy jak wy stoicie
- 0 4
-
2026-06-03 20:48
(2)
Nie to nie wypadek narzekający na kartuziakow wlanie jakda do nich bo trzeba wyrwać się z tego śmierdzącego miasta i powdychać czystego powietrza
- 18 15
-
2026-06-04 08:55
Z ciekawosci pytam (1)
Jakim językiem się posługujesz?
- 4 0
-
2026-06-04 10:40
język ludzi wolnych
wolnych od myśli
- 1 0
-
2026-06-03 21:19
Nowy Port
Co to za łomot z okolic Letniewa? Burza nadchodzi czy to jakiś koncert z ustawionymi w złym kierunku głośnikami? Patałachy od nagłośnienia.
- 2 0
-
2026-06-04 10:02
Ola, gdzie jest Ola?
Nie przyjechała i nie robi sobie zdjęć???
- 0 0
-
2026-06-04 10:59
No , tak
Gdańsk nie jest z gumy, nie powiększy się..
auta w Śródmieściu do likwidacji... Tylko autobus i taxi..- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.