08:24 20 maja
Czytelnik
Ważne Na drogach

Korek na Spacerowej

Przeczytane
Jadę autobusem już 30 minut i jeszcze nie wyjechałem z osowy. Kiedy to się w końcu zmieni.
  • Lubię to Lubię to 4
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 12
  • Wow Wow 1
  • Przykro mi Przykro mi 1
  • Wrr Wrr 6
  • Wszystkie 25

Opinie (38)

  • (7)

    jak będą w sprzedazy tylko auta elektryczne, a paliwo będzie racjonowane dla ciężarówek i dla potrzeb dostaw xd

    • 10 56

    • (3)

      Czasem lepiej nic nie pisać niż takie bzdury

      • 12 2

      • (2)

        boli nadchodząca rzeczywistość zaplanowana przez bruksele? czas sie obudzić a nie biadolic

        • 2 8

        • (1)

          Wyjedź na Białoruś !

          • 3 2

          • ale po co? poruszam sie na prad ;)

            • 1 0

    • Kierowcy to najgorsze zło w tych czasach (1)

      • 1 7

      • Popełniłeś literówkę w słowie rowerzysci

        • 3 1

    • Prawie jak na Kubie.

      • 1 0

  • :) (6)

    Zawsze możesz jechać rowerem

    • 29 36

    • (3)

      miasto już o tym pomyślało - nie ma bezpiecznego przejazdu przez obwodnicę (to tak dla pewności żeby nie zachęcać do jeżdżenia rowerem)

      • 7 1

      • przez Owczarnie i smiga się w dół przy zoo (2)

        droga jest dobra

        • 3 1

        • (1)

          znam i jeżdżę :-), ale nad obwodnicą masz bardzo wąski chodnik w najlepszym razie

          • 2 2

          • tam nad tym przejazdem też jest znacznie mniejszy ruch, nie pamietam kiedy byl jakis korek

            i jest zawsze ten kawaleczek chodnika zawsze awaryjnie

            • 1 0

    • nie tak łatwo rowerem do pracy z Osowej (1)

      Niestety, brakuje takiej "nieleśnej" ścieżki rowerowej z Osowy do Centrum, więc ewentualny dojazd rowerem do pracy nie jest prosty...

      • 2 0

      • no brakuje, i można by ją zrobić za niewielki ułamek kosztów poszerzenia spacerowej co i tak nic nie da

        • 1 0

  • (1)

    jeszcze trochę się domków z dwoma samochodami pobuduje za miastem i się sytuacja zmieni (będzie gorzej)

    • 11 9

    • Domki za miastem są w odwrocie ! Większość ciągnie do miast i to tych największych .

      • 1 0

  • Było wsiąść w pociąg. Zarówno przez Gdynię jak i Wrzeszcz byłbyś na pętli w Oliwie szybciej.

    • 5 6

  • (1)

    Korki będą coraz większe ze względu na przybywającą liczbę ludności w dużych miastach.
    Mieszkań nie ubywa a przybywa - drogi pozostają w większości takie same, ruch na światłach również - konkluzja?

    • 9 2

    • bardziej z uwagi na dojazdy samochodami z przedmieść

      • 0 0

  • przy tak wspaniałym tanim skomunikowaniu Trójmiasta to raczej nigdy

    • 7 1

  • Zmieni się jak osowa i oliwa przestaną protestować w sprawie nowych dróg (3)

    • 9 4

    • jako mieszkaniec Oliwy, nie, nie wyburzymy zabytków by ludzie z przedmieść mieli wygodniejszy dojazd (2)

      ci sami ludzie którzy domagaja sie poswiecen od innych, pierwsi by krzyczeli, jakby pod ich domem coś robili

      • 1 1

      • a nawet jak wyburzycie to to niewiele da, bo będą chcieli więcej

        • 1 1

      • Przecież buspasy na odcinku leśnym też blokujecie, więc zamiast żeby autobusy stały w korku tylko w mieście, to stoją i w lesie.
        Druga kwestia, to tylko przy Młynie byłby problem ze zmieszczeniem dodatkowego pasa, bo tam faktycznie nie ma jak poszerzyć bez burzenia. Reszta już ma 3 pasy lub dałoby się wygospodarować miejsce na trzeci.

        • 0 0

  • dzień jak codzień

    • 4 0

  • Mieszkaniec

    Idza z buta

    • 1 3

  • Nigdy

    • 2 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport