Korek na Spacerowej
-
Lubię to 4
-
Super 1
-
Trzymaj się
-
Ha ha 12
-
Wow 1
-
Przykro mi 1
-
Wrr 6
- Wszystkie 25
Opinie (38)
-
2026-05-20 08:26
(7)
jak będą w sprzedazy tylko auta elektryczne, a paliwo będzie racjonowane dla ciężarówek i dla potrzeb dostaw xd
- 10 56
-
2026-05-20 08:48
(3)
Czasem lepiej nic nie pisać niż takie bzdury
- 12 2
-
2026-05-20 09:44
(2)
boli nadchodząca rzeczywistość zaplanowana przez bruksele? czas sie obudzić a nie biadolic
- 2 8
-
2026-05-20 09:54
(1)
Wyjedź na Białoruś !
- 3 2
-
2026-05-20 10:56
ale po co? poruszam sie na prad ;)
- 1 0
-
2026-05-20 09:28
Kierowcy to najgorsze zło w tych czasach (1)
- 1 7
-
2026-05-20 11:58
Popełniłeś literówkę w słowie rowerzysci
- 3 1
-
2026-05-20 10:06
Prawie jak na Kubie.
- 1 0
-
2026-05-20 08:27
:) (6)
Zawsze możesz jechać rowerem
- 29 36
-
2026-05-20 08:28
(3)
miasto już o tym pomyślało - nie ma bezpiecznego przejazdu przez obwodnicę (to tak dla pewności żeby nie zachęcać do jeżdżenia rowerem)
- 7 1
-
2026-05-20 09:15
przez Owczarnie i smiga się w dół przy zoo (2)
droga jest dobra
- 3 1
-
2026-05-20 09:18
(1)
znam i jeżdżę :-), ale nad obwodnicą masz bardzo wąski chodnik w najlepszym razie
- 2 2
-
2026-05-20 09:44
tam nad tym przejazdem też jest znacznie mniejszy ruch, nie pamietam kiedy byl jakis korek
i jest zawsze ten kawaleczek chodnika zawsze awaryjnie
- 1 0
-
2026-05-20 10:08
nie tak łatwo rowerem do pracy z Osowej (1)
Niestety, brakuje takiej "nieleśnej" ścieżki rowerowej z Osowy do Centrum, więc ewentualny dojazd rowerem do pracy nie jest prosty...
- 2 0
-
2026-05-20 11:39
no brakuje, i można by ją zrobić za niewielki ułamek kosztów poszerzenia spacerowej co i tak nic nie da
- 1 0
-
2026-05-20 08:27
(1)
jeszcze trochę się domków z dwoma samochodami pobuduje za miastem i się sytuacja zmieni (będzie gorzej)
- 11 9
-
2026-05-20 09:54
Domki za miastem są w odwrocie ! Większość ciągnie do miast i to tych największych .
- 1 0
-
2026-05-20 08:43
Było wsiąść w pociąg. Zarówno przez Gdynię jak i Wrzeszcz byłbyś na pętli w Oliwie szybciej.
- 5 6
-
2026-05-20 08:47
(1)
Korki będą coraz większe ze względu na przybywającą liczbę ludności w dużych miastach.
Mieszkań nie ubywa a przybywa - drogi pozostają w większości takie same, ruch na światłach również - konkluzja?- 9 2
-
2026-05-20 08:55
bardziej z uwagi na dojazdy samochodami z przedmieść
- 0 0
-
2026-05-20 08:58
przy tak wspaniałym tanim skomunikowaniu Trójmiasta to raczej nigdy
- 7 1
-
2026-05-20 08:58
Zmieni się jak osowa i oliwa przestaną protestować w sprawie nowych dróg (3)
- 9 4
-
2026-05-20 09:15
jako mieszkaniec Oliwy, nie, nie wyburzymy zabytków by ludzie z przedmieść mieli wygodniejszy dojazd (2)
ci sami ludzie którzy domagaja sie poswiecen od innych, pierwsi by krzyczeli, jakby pod ich domem coś robili
- 1 1
-
2026-05-20 09:19
a nawet jak wyburzycie to to niewiele da, bo będą chcieli więcej
- 1 1
-
2026-05-20 11:58
Przecież buspasy na odcinku leśnym też blokujecie, więc zamiast żeby autobusy stały w korku tylko w mieście, to stoją i w lesie.
Druga kwestia, to tylko przy Młynie byłby problem ze zmieszczeniem dodatkowego pasa, bo tam faktycznie nie ma jak poszerzyć bez burzenia. Reszta już ma 3 pasy lub dałoby się wygospodarować miejsce na trzeci.- 0 0
-
2026-05-20 09:00
dzień jak codzień
- 4 0
-
2026-05-20 09:00
Mieszkaniec
Idza z buta
- 1 3
-
2026-05-20 09:01
Nigdy
- 2 2
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.