- 1 Śmiertelne potrącenie na torach w Gdyni (26 opinii)
- 2 Przez miłość zniszczył elewacje? Szukają wandala (106 opinii)
- 3 Marsz Równości przeszedł ulicami Gdańska (572 opinie)
- 4 Apel pasażerki: nie utrudniajcie im pracy (174 opinie)
- 5 Kiedy derby Arka - Lechia w 1. Lidze? (85 opinii)
- 6 CBA w UM w Gdańsku. Śledztwo ws. korupcji (203 opinie)
14:55
14 maja
Korek na obwodnicy od zjazdu na Straszyn
Przeczytane
Znowu roboty drogowe na obwodnicy w kierunku Łodzi od zjazdu na Straszyn. Ile jeszcze mamy stać w tych korkach
-
Lubię to
-
Super 1
-
Trzymaj się
-
Ha ha 1
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr 3
- Wszystkie 5
Opinie (3)
-
2026-05-14 15:03
(2)
Ile jeszcze mamy stać w tych korkach? według legend do momentu aż ostatni kierowca osiągnie oświecenie albo skończy mu się paliwo
- 7 18
-
2026-05-14 15:04
Żebyś ty przynajmniej śmieszny był.
- 2 2
-
2026-05-14 15:30
gdzie ty stoisz cieciu
cały dzień piszesz ze swej budy
- 1 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.