14:55 14 maja
Marcin
Na drogach

Korek na obwodnicy od zjazdu na Straszyn

Przeczytane
Znowu roboty drogowe na obwodnicy w kierunku Łodzi od zjazdu na Straszyn. Ile jeszcze mamy stać w tych korkach
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 1
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr 3
  • Wszystkie 5

Opinie (3)

  • (2)

    Ile jeszcze mamy stać w tych korkach? według legend do momentu aż ostatni kierowca osiągnie oświecenie albo skończy mu się paliwo

    • 7 18

    • Żebyś ty przynajmniej śmieszny był.

      • 2 2

    • gdzie ty stoisz cieciu

      cały dzień piszesz ze swej budy

      • 1 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane