17:49

09.04

REDAKCJA

Nieprawidłowości w markecie budowlanym w Gdyni

Trojmiasto.pl Koronawirus
Droga redakcjo Trojmiasto.pl, zwracam się z wielką prośbą jako wieloletni czytelnik państwa portalu o udostępnienie mojego listu.

W związku z obostrzeniami epidemią koronawiursa, zwracam się wielką prośbą o pomoc. W markecie budowlanym Bricomarche przy ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 338, 81-198 Gdynia - Galeria Szperk są notorycznie łamane prawa dotyczące ilości osób mogących przebywać w sklepie. Jestem klientem tego sklepu i widzę codziennie pracowników sklepu, którzy są narażeni na zachorowanie i zwiększony kontakt z klientem.

Jest to karygodne tym bardziej, że są odgórnie nałożone przez państwo przepisy,( ilość kas x 3. W tym wypadku jest to 5 kas x 3 = 15 osób ), które sklep Bricomarche Galeria Szperk ŁAMIE.

Dziś na sklepie było nawet około 30-40 osób jak nie więcej a w dniu jutrzejszym będzie prawdziwe epicentrum jezeli chodzi o odwiedzających ponieważ jest piątek przed świętami. Jest to haniebne zachowanie ze strony szefostwa sklepu , że tak nie nieodpowiedzialnie traktują swoich pracowników.

Z pozdrowieniami, mieszkaniec Gdynii.

Opinie (56) 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.