21:14

20.08

Czytelnik

Saperzy na miejscu znalezienia niewybuchu

Mija

18:53

20.08

REDAKCJA

Niewybuch w Gdańsku. Ewakuowano kolejny budynek

Trojmiasto.pl
Podjęto decyzję o ewakuacji kolejnego budynku. Nieoficjalnie usłyszeliśmy, że najprawdopodobniej ma to związek z procedurami bezpieczeństwa, obowiązującymi przy przenoszeniu niewybuchu.

18:31

20.08

REDAKCJA

Skutki odnalezienia niewybuchu w Gdańsku. Ewakuowano 40 osób

Trojmiasto.pl
W związku z odnalezionym niewybuchem ewakuowano w sumie około 40 osób. Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku poinformował, że saperzy są w drodze na miejsce.

17:26

20.08

Czytelnik

Skutki odnalezienia niewybuchu w Gdańsku

Mija

17:20

20.08

REDAKCJA

Ewakuacja budynku przy Grudziądzkiej we Wrzeszczu

Trojmiasto.pl
Jak informują nasi czytelnicy, mieszkańcy bloku przy ul. Grudziądzkiej 6A na terenie osiedla Zajezdnia Wrzeszcz zostali ewakuowani ze swoich mieszkań.

- Na miejscu jest policja i straż pożarna. Pracownicy budowy i służby mundurowe chodzą po mieszkaniach i proszą wszystkich o opuszczenie mieszkań i udanie się na zewnątrz budynku. Na pobliskim placu budowy, gdzie do niedawna znajdował się salon samochodowy hondy, znaleziono bombę. Pobliski teren został wygrodzony taśmą - relacjonuje nasza czytelniczka.

Stróże prawa potwierdzili te informacje. Zgłoszenie o zagrożeniu wpłynęło do nich tuż przed godz. 16. Powodem zamieszania jest niewybuch, odnaleziony przez pracowników budowy w wykopie przy ul. Grudziądzkiej. Kłopotliwe znalezisko pochodzi najprawdopodobniej z okresu II wojny światowej.

- Nasi funkcjonariusze zabezpieczyli już miejsce odnalezienia niewybuchu i wezwali na miejsce saperów z jednostki w Elblągu. Nasz pirotechnik ocenił, że ze względów bezpieczeństwa konieczna jest ewakuacja okolicznych mieszkańców. Z moich informacji wynika, że saperzy pojawią się niezwłocznie i podejmą działania po zakończeniu ewakuacji, która wciąż trwa - informuje asp. sztab. Mariusz Chrzanowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

17:13

20.08

Czytelnik

Znaleziono niewybuch przy Grudziądzkiej we Wrzeszczu

Moja

16:43

20.08

Czytelnik

Niewybuch na budowie we Wrzeszczu

- Ewakuacja na terenie budowy Zajezdni Wrzeszcz , w miejscu dawnego salonu Hondy. Znaleziono niewybuch - informuje nasz czytelnik.

Opinie (27)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
  • 2019-08-20 18:38
    No to mieszkańcy mają rozrywkowy wieczór:-)

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

powrót