- 1 Śmiertelne potrącenie na torach w Gdyni (103 opinie)
- 2 Klatka schodowa to nie śmietnik (160 opinii)
- 3 Lechia gotowa na transferowe rekordy (73 opinie)
- 4 Rowerzyści nie pojadą al. Niepodległości (86 opinii)
- 5 Problemy z naborem na półkolonie? 2 tys. zgłoszeń na 180 miejsc (61 opinii)
- 6 Jak spowiadają się obcokrajowcy? (172 opinie)
Nocny wypadek na obwodnicy 8 raportów (44 opinie)
wypadek na obwodnicy
OD REDAKCJI: Do wypadku doszło na odcinku między Osową a Wielkim Kackiem tuż przed północą. Kierujący pojazdem stracił panowanie nad samochodem i uderzył w służbę drogową.
Jak się okazało, sprawca wypadku miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
W wypadku ucierpiała jedna osoba, prace na obwodnicy trwały 2 godziny.
-
Lubię to 3
-
Super 3
-
Trzymaj się 3
-
Ha ha 8
-
Wow 4
-
Przykro mi 23
-
Wrr 68
- Wszystkie 112
Jazda pod prąd na obwodnicy z powodu wypadku
-
Lubię to 5
-
Super 1
-
Trzymaj się
-
Ha ha 5
-
Wow
-
Przykro mi 5
-
Wrr 15
- Wszystkie 31
40 minut
-
Lubię to 1
-
Super 1
-
Trzymaj się
-
Ha ha 5
-
Wow 5
-
Przykro mi 7
-
Wrr 12
- Wszystkie 31
Obwodnica
-
Lubię to 1
-
Super
-
Trzymaj się
-
Ha ha 5
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr 3
- Wszystkie 9
Zablokowana obwodnica
-
Lubię to 3
-
Super
-
Trzymaj się 3
-
Ha ha 6
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr
- Wszystkie 12
Obwodnica Trójmiasta
-
Lubię to
-
Super 1
-
Trzymaj się
-
Ha ha 4
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr
- Wszystkie 5
Nocny wypadek na obwodnicy
-
Lubię to 3
-
Super 3
-
Trzymaj się
-
Ha ha 9
-
Wow 1
-
Przykro mi 1
-
Wrr
- Wszystkie 17
Wypadek na obwodnicy
-
Lubię to
-
Super 4
-
Trzymaj się 1
-
Ha ha 9
-
Wow 3
-
Przykro mi
-
Wrr
- Wszystkie 17
Opinie (44) 6 zablokowanych
-
2026-05-10 00:11
Co za baran! (1)
- 43 1
-
2026-05-10 11:46
Krainiec pijany
- 1 0
-
2026-05-10 00:17
Za mało był oświetlony pojazd
Że roboty drogowe? Zwolnić nie potraficie już?
- 36 4
-
2026-05-10 00:18
Potwierdzam (2)
Zamknięta nic nie jedzie.
Brawo dla kierowcy , który jest ślepy i nie widzi walacego po oczach pomarańczowego światła !- 26 0
-
2026-05-10 00:33
Xxx
Jak się ma 1.5 promila to co się dziwić
- 6 0
-
2026-05-10 11:46
Pijany był. "Brat" ze wschodu
- 1 0
-
2026-05-10 00:21
Otworzą
Otworzą dzisiaj czy czeka mnie nocka w tym korku?
- 12 1
-
2026-05-10 00:26
Boże i co teraz ?
O Boże
- 9 9
-
2026-05-10 00:26
Gosc
Ale trzeba być oszołomem
- 10 1
-
2026-05-10 00:27
Anonim (3)
W którym miejscu to się stało?
- 0 4
-
2026-05-10 00:32
(1)
Tuz za osowa, w kierunku Gdyni
- 1 1
-
2026-05-10 00:33
Tam gdzie giełda RENK ?
- 2 0
-
2026-05-10 00:35
Przed zjazdem na Wielki Kack w stronę Rumi
- 0 0
-
2026-05-10 00:28
Jechałem ze 30 min wcześniej. Bylo ich widac z kilometra. Brawa dla kierowcy, prawko do zwrotu (1)
- 26 0
-
2026-05-10 00:34
Już ma po prawku...
- 4 0
-
2026-05-10 00:29
Korek (2)
Stoimy od 10 min i nic się nie rusza. Policja jechała dwa razy, na razie bez karetki
- 2 1
-
2026-05-10 00:34
Kasztany
Przez takich teraz stoimy w korku.
Karetka była, ale pojechała bez sygnału.
Ah zawsze jak przez zjazdem na wieki kack jak roboty drogowe, że ktoś musi coś odwalić- 0 0
-
2026-05-10 00:49
Korek
Straż pożarna teraz jechała
- 0 0
-
2026-05-10 00:32
Ktos wie co sie stało?
- 1 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.