Nocny wypadek na obwodnicy 8 raportów (44 opinie)

01:24 10 maja
Magdalena
Ważne Na drogach

wypadek na obwodnicy

Przeczytane
Stoimy od godziny i największa irytacją nie jest czekająca nas bezsenna noc tylko oglądanie tego cyrku zwanym korytarzem życia gdzie każdy probuje się wcisnąć i przechytrzyć innych blokując przejazd dla straży pożarnej.

OD REDAKCJI: Do wypadku doszło na odcinku między Osową a Wielkim Kackiem tuż przed północą. Kierujący pojazdem stracił panowanie nad samochodem i uderzył w służbę drogową.

Jak się okazało, sprawca wypadku miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

W wypadku ucierpiała jedna osoba, prace na obwodnicy trwały 2 godziny.
  • Lubię to Lubię to 3
  • Super Super 3
  • Trzymaj się Trzymaj się 3
  • Ha ha Ha ha 8
  • Wow Wow 4
  • Przykro mi Przykro mi 23
  • Wrr Wrr 68
  • Wszystkie 112
01:14 10 maja
laura

Jazda pod prąd na obwodnicy z powodu wypadku

Przeczytane
d**ile jeszcze kolejny wypadek spowoduje
  • Lubię to Lubię to 5
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 5
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi 5
  • Wrr Wrr 15
  • Wszystkie 31
00:47 10 maja
M

40 minut

Przeczytane
40 minut od wypadku przed Wielkim Kackiem 3 policjjechały na kogutach, przed chwilą po 44 minutach dopiero do Osowy straż pożarna jechała aby nawrotkę zrobić.
  • Lubię to Lubię to 1
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 5
  • Wow Wow 5
  • Przykro mi Przykro mi 7
  • Wrr Wrr 12
  • Wszystkie 31
00:46 10 maja
Kuba

Obwodnica

Przeczytane
Obwodnica w kierunku Gdyni całkowicie nieprzejezdna, wypadek i śluzy w drodze stoimy już 30 minut a kierowca jest głodny
  • Lubię to Lubię to 1
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 5
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr 3
  • Wszystkie 9
00:44 10 maja
Joanna

Zablokowana obwodnica

Przeczytane
Stoimy od 30 minut, jedyne co słychać to policja i straż pożarna
  • Lubię to Lubię to 3
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się 3
  • Ha ha Ha ha 6
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 12
00:43 10 maja
Kuba

Obwodnica Trójmiasta

Przeczytane
Wypadek na obrotnicy w stronę Gdyni, stoimy już 30 minut droga całkowicie nieprzejezdna
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 4
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 5
00:25 10 maja
Michał Bełbot

Nocny wypadek na obwodnicy

Przeczytane
Wypadek na obwodnicy, ruch został wstrzymany.
  • Lubię to Lubię to 3
  • Super Super 3
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 9
  • Wow Wow 1
  • Przykro mi Przykro mi 1
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 17
00:07 10 maja
Mon

Wypadek na obwodnicy

Przeczytane
Auto uderzyło w auto drogowców, czekają na policję i straż. Zamknięta obwodnica przez zjazdem na Wielki Kack w kierunku Rumi
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super 4
  • Trzymaj się Trzymaj się 1
  • Ha ha Ha ha 9
  • Wow Wow 3
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 17

Opinie (44) 6 zablokowanych

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Wypadek na obwodnicy

    Co za baran! (1)

    • 43 1

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Wypadek na obwodnicy

      Krainiec pijany

      • 1 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Wypadek na obwodnicy

    Za mało był oświetlony pojazd

    Że roboty drogowe? Zwolnić nie potraficie już?

    • 36 4

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Wypadek na obwodnicy

    Potwierdzam (2)

    Zamknięta nic nie jedzie.
    Brawo dla kierowcy , który jest ślepy i nie widzi walacego po oczach pomarańczowego światła !

    • 26 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Wypadek na obwodnicy

      Xxx

      Jak się ma 1.5 promila to co się dziwić

      • 6 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Wypadek na obwodnicy

      Pijany był. "Brat" ze wschodu

      • 1 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Wypadek na obwodnicy

    Otworzą

    Otworzą dzisiaj czy czeka mnie nocka w tym korku?

    • 12 1

  • Boże i co teraz ?

    O Boże

    • 9 9

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Wypadek na obwodnicy

    Gosc

    Ale trzeba być oszołomem

    • 10 1

  • Anonim (3)

    W którym miejscu to się stało?

    • 0 4

    • (1)

      Tuz za osowa, w kierunku Gdyni

      • 1 1

      • Tam gdzie giełda RENK ?

        • 2 0

    • Przed zjazdem na Wielki Kack w stronę Rumi

      • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Wypadek na obwodnicy

    Jechałem ze 30 min wcześniej. Bylo ich widac z kilometra. Brawa dla kierowcy, prawko do zwrotu (1)

    • 26 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Wypadek na obwodnicy

      Już ma po prawku...

      • 4 0

  • Korek (2)

    Stoimy od 10 min i nic się nie rusza. Policja jechała dwa razy, na razie bez karetki

    • 2 1

    • Kasztany

      Przez takich teraz stoimy w korku.
      Karetka była, ale pojechała bez sygnału.
      Ah zawsze jak przez zjazdem na wieki kack jak roboty drogowe, że ktoś musi coś odwalić

      • 0 0

    • Korek

      Straż pożarna teraz jechała

      • 0 0

  • Ktos wie co sie stało?

    • 1 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane