20:47 11 maja
tom3czek
Na drogach

Obwodnica Lęborka już w 100% otwarta i połączona z Trasą Kaszubską

Przeczytane
  • Lubię to Lubię to 1
  • Super Super 16
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 5
  • Wow Wow 2
  • Przykro mi Przykro mi 3
  • Wrr Wrr 3
  • Wszystkie 30

Opinie (8) 1 zablokowana

  • Napływ słojów zza Lęborka gwarantowany (4)

    • 64 26

    • Taaa... Bo Lębork to taka metropolia, że słoje tam drzwiami i oknami walą. (1)

      • 2 3

      • Bieda i nie ma pracy

        • 2 0

    • i tak tu byli, korkowali trasę na Wejherowo

      • 0 0

    • To jedź, zaminuj i wysadź tę trasę w powietrze o wielki ty mieszkańcu Trójmiasta. Najlepiej wykop wokół niego fosę,

      zbuduj stanowiska strzelnicze, obsadź je swoimi ludźmi aby strzelali do każdego, kto spróbuje dostać się do tego świętego Trójmiasta.

      • 0 0

  • Super

    Ciekawe jak się nią jeździ białym busem na warszawskich blachach

    • 6 7

  • Zaraz sie tam rozbija

    • 0 2

  • A po co jeszcze tych z leborka tu potrzeba

    Mały Andrzej

    • 3 7

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane