- 1 "Nieśmiertelny" powstaje w Gdyni (32 opinie)
- 2 Od soboty remont na Podwalu Przedmiejskim (52 opinie)
- 3 Jemy na mieście: uczta w Hot Pot World (55 opinii)
- 4 Nowe patrole, kamery i łódź za pół miliona zł (59 opinii)
- 5 Lechia czy transfer? Co zdecydował Bobcek? (34 opinie)
- 6 Każdy pies w autobusie musi mieć kaganiec? (186 opinii)
20:47
11 maja
Obwodnica Lęborka już w 100% otwarta i połączona z Trasą Kaszubską
Przeczytane
-
Lubię to 1
-
Super 16
-
Trzymaj się
-
Ha ha 5
-
Wow 2
-
Przykro mi 3
-
Wrr 3
- Wszystkie 30
Opinie (8) 1 zablokowana
-
2026-05-11 20:52
Napływ słojów zza Lęborka gwarantowany (4)
- 64 26
-
2026-05-12 07:59
Taaa... Bo Lębork to taka metropolia, że słoje tam drzwiami i oknami walą. (1)
- 2 3
-
2026-05-12 10:06
Bieda i nie ma pracy
- 2 0
-
2026-05-12 11:48
i tak tu byli, korkowali trasę na Wejherowo
- 0 0
-
2026-05-13 14:31
To jedź, zaminuj i wysadź tę trasę w powietrze o wielki ty mieszkańcu Trójmiasta. Najlepiej wykop wokół niego fosę,
zbuduj stanowiska strzelnicze, obsadź je swoimi ludźmi aby strzelali do każdego, kto spróbuje dostać się do tego świętego Trójmiasta.
- 0 0
-
2026-05-11 21:26
Super
Ciekawe jak się nią jeździ białym busem na warszawskich blachach
- 6 7
-
2026-05-11 21:48
Zaraz sie tam rozbija
- 0 2
-
2026-05-11 22:01
A po co jeszcze tych z leborka tu potrzeba
Mały Andrzej
- 3 7
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.