- 1 Śmiertelne potrącenie na torach w Gdyni (103 opinie)
- 2 Klatka schodowa to nie śmietnik (159 opinii)
- 3 Lechia gotowa na transferowe rekordy (73 opinie)
- 4 Rowerzyści nie pojadą al. Niepodległości (86 opinii)
- 5 Masz 7907,20 zł brutto? Takie są zarobki w Polsce (122 opinie)
- 6 Jak spowiadają się obcokrajowcy? (167 opinii)
Obwodnica - Legalizacja Odcinkowego Pomiaru Prędkości
Pikietaż początkowy: 334.000 km
Pikietaż końcowy: 338.000 km
Długość utrudnienia: 4.000 km
Data rozpoczęcia: 15.05.2026 22:00
Planowana data zakończenia: 16.05.2026 05:00
Opis: Możliwe utrudnienia w ruchu na odcinku Lotnisko - Barniewice - Lotnisko w związku z wykonywaniem prac wzorowania i legalizacji Odcinkowego Pomiaru Prędkości (kilkukrotny przejazd kolumny samochodów z udziałem ITD)
-
Lubię to 3
-
Super 19
-
Trzymaj się 1
-
Ha ha 9
-
Wow 5
-
Przykro mi 18
-
Wrr 103
- Wszystkie 158
Opinie (57) 2 zablokowane
-
2026-05-15 18:04
A kiedy otwarcie? (10)
- 57 12
-
2026-05-15 18:13
jak się korki skończą (3)
- 15 1
-
2026-05-15 18:40
Więc proponuję zamknąc na tydzień.
- 4 1
-
2026-05-15 19:41
Tylko zeby te ofermy drogowe (1)
Nie jechały 50kmh!!!
- 17 4
-
2026-05-16 18:04
Polscy kierowcy mają tylko dwa tryby
40kmh lub 60kmh ponad ograniczenie. Nie ma innej opcji.
Więc pewnie będą jeździć tak jak mówisz.- 4 0
-
2026-05-15 18:52
(1)
Parasola w Twojej d...?
- 3 10
-
2026-05-16 13:08
W twojej już dawno otwarty.
- 1 2
-
2026-05-15 19:16
Miał
Być w Gdyni. Piraci z gwe gpu gks gd mogą spać spokojnie . A tyle kasy kolo nosa , a ile gostków pojedzie do nieba .
- 5 8
-
2026-05-15 23:25
Ale czy będzie fetyn? (2)
I nasza miłościwie nam panująca pani prezydent?
- 7 3
-
2026-05-16 08:59
tak i bedzie darmowa feta na tym fetynie
5g dla kazdego pod warunkiem ze polknie to na raz :D
- 1 3
-
2026-05-16 09:06
Fetyn? Co to jest fetyn?!
Używasz słów nie znając ich znaczenia.
- 1 4
-
2026-05-15 18:07
Nie używam obwodnicy (4)
Mi to wszystko jedno
- 24 61
-
2026-05-15 18:27
(2)
ale okrężnicy używasz a to już coś
- 11 0
-
2026-05-15 18:51
(1)
Mam 10 min z buta do pracy
- 2 0
-
2026-05-15 19:49
I do Żabki 2 minuty ;)
- 3 0
-
2026-05-15 23:55
Nigdy
Nie zacznaj zdania od "mi". To tylko poywierdza zly stan twego umyslu.
- 1 0
-
2026-05-15 18:07
nareszcie! (8)
- 41 53
-
2026-05-15 18:15
(7)
już się cieszysz, że będziesz mógł swoją skodą fabią 2009 w dieslu na GWE jechać 30kmh ponizej limitu na lewym pasie?
- 25 21
-
2026-05-15 18:20
zmień pieluchę lepiej
- 15 11
-
2026-05-15 18:20
Jeżdżę tam nawet 40 poniżej maksymalnie dozwolonej prędkości, a co?
- 10 9
-
2026-05-15 18:24
On przynajmniej ma (4)
A ty teraz moknij na deszczu pedałując rowerem
- 9 5
-
2026-05-15 18:58
(3)
mam auto wartości 15x takiej fabii i lece tam 140kmh minimum, także dalej sobie śmigajcie zawalidrogi 70kmh na przeciwmgielnych przy lekkim deszczyku
- 8 7
-
2026-05-16 07:49
GM
Chyba w gran tourismo
- 2 1
-
2026-05-16 19:03
A ja mam auto (1)
Warte jakieś 30x taka fabia (360tys) i potrafię jeździć 120kmh ale ja to mam normalnej wielkości członka więc nie muszę leczyć kompleksów. No i ja też nie muszę tłumaczyć prędkości wartością auta.
- 2 2
-
2026-05-17 10:16
Jak wspomniałeś z własnej woli o czlonku
To chyba masz z tym problem. Albo jesteś taki upoś, że w towarzystwie też o tym wspominasz, mimo, że wszyscy rozmawiają o zupie.
- 0 0
-
2026-05-15 18:07
nareszcie
- 18 33
-
2026-05-15 18:43
mam na to genialny plan - za darmo wam napisze (7)
wystarczy jechać 70km/h i nie cyknie nic wam tam fotki
- 19 54
-
2026-05-15 18:52
To zapamiętaj to jak tam wjedziesz rowerem (1)
- 7 1
-
2026-05-15 18:55
hehehe pamiętam
ale mój rower nie jedzie aż tak szybko
udało mi się pojechać 42km/h z górki na jaśkowej, ale to były lata 90te i były tam wtedy dziury- 3 0
-
2026-05-15 19:58
To droga szybkiego ruchu
Jazda 70km na godzinę obwodnicą powinna być karana za utrudnianie ruchu. To droga szybkiego ruchu!
- 15 5
-
2026-05-15 22:01
jadąc 125 km/h mandatu też nie będzie
- 1 1
-
2026-05-15 22:34
Cyknie bo każdemu cyka (1)
Tylko dalszy proces inaczej wygląda
- 3 0
-
2026-05-16 18:07
Hmmm
Jesteś pewien? Z tego co się orientuję to odcinkowe mają wyższą tolerancję niż fotoradary
- 0 1
-
2026-05-16 07:25
Ale bym ci przy..
- 0 1
-
2026-05-15 18:44
Kolejny drenaż portfeli:) (2)
Proponuje zrobić odcinkowy pomiar prędkości na odcinku całej Polski:) Oby żyło się nam dostatniej i przyjemniej:)
- 65 39
-
2026-05-15 18:52
Drenaz wylacznie kieszeni piratow drogowych
Cala reszta wogóle tego nie odczuje ;)
- 12 10
-
2026-05-17 16:33
Jestem za.
Mandaty płacą drogówki bandyci.
Porządni ludzie, przestrzegający prawo nie mają z tym problemu.
Ponadto jest zakres tolerancji 10 km/h.- 1 2
-
2026-05-15 18:49
Może jakiś radar na osoby nadające alfabet morsa światłami drogowymi
- 11 32
-
2026-05-15 18:55
Pieniądz z Polskiego Wału idzie na dojenie obywateli. (2)
- 54 29
-
2026-05-15 18:58
Przecież nikt cię nie zmusza do przekraczania prędkości, a zasady są proste. Czego nie rozumiesz?
- 13 15
-
2026-05-16 01:55
Jeździj po legalu
Ktoś Ci kaze przekraczać prędkość ?? Dawaj. Kto .. no dawaj ...
- 4 7
-
2026-05-15 18:57
Będzie festyn?
z tej okazji
- 19 4
-
2026-05-15 19:01
Podoba mi się sformułowanie - "długość utrudnienia"
Tak, jakby na co dzień nie było innych utrudnień na drogach.
- 28 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.