17:59 15 maja
Czytelnik
Ważne Na drogach

Obwodnica - Legalizacja Odcinkowego Pomiaru Prędkości

Przeczytane
Numer drogi: S6
Pikietaż początkowy: 334.000 km
Pikietaż końcowy: 338.000 km
Długość utrudnienia: 4.000 km
Data rozpoczęcia: 15.05.2026 22:00
Planowana data zakończenia: 16.05.2026 05:00
Opis: Możliwe utrudnienia w ruchu na odcinku Lotnisko - Barniewice - Lotnisko w związku z wykonywaniem prac wzorowania i legalizacji Odcinkowego Pomiaru Prędkości (kilkukrotny przejazd kolumny samochodów z udziałem ITD)
  • Lubię to Lubię to 3
  • Super Super 19
  • Trzymaj się Trzymaj się 1
  • Ha ha Ha ha 9
  • Wow Wow 5
  • Przykro mi Przykro mi 18
  • Wrr Wrr 103
  • Wszystkie 158

Opinie (57) 2 zablokowane

  • A kiedy otwarcie? (10)

    • 57 12

    • jak się korki skończą (3)

      • 15 1

      • Więc proponuję zamknąc na tydzień.

        • 4 1

      • Tylko zeby te ofermy drogowe (1)

        Nie jechały 50kmh!!!

        • 17 4

        • Polscy kierowcy mają tylko dwa tryby

          40kmh lub 60kmh ponad ograniczenie. Nie ma innej opcji.
          Więc pewnie będą jeździć tak jak mówisz.

          • 4 0

    • (1)

      Parasola w Twojej d...?

      • 3 10

      • W twojej już dawno otwarty.

        • 1 2

    • Miał

      Być w Gdyni. Piraci z gwe gpu gks gd mogą spać spokojnie . A tyle kasy kolo nosa , a ile gostków pojedzie do nieba .

      • 5 8

    • Ale czy będzie fetyn? (2)

      I nasza miłościwie nam panująca pani prezydent?

      • 7 3

      • tak i bedzie darmowa feta na tym fetynie

        5g dla kazdego pod warunkiem ze polknie to na raz :D

        • 1 3

      • Fetyn? Co to jest fetyn?!

        Używasz słów nie znając ich znaczenia.

        • 1 4

  • Nie używam obwodnicy (4)

    Mi to wszystko jedno

    • 24 61

    • (2)

      ale okrężnicy używasz a to już coś

      • 11 0

      • (1)

        Mam 10 min z buta do pracy

        • 2 0

        • I do Żabki 2 minuty ;)

          • 3 0

    • Nigdy

      Nie zacznaj zdania od "mi". To tylko poywierdza zly stan twego umyslu.

      • 1 0

  • nareszcie! (8)

    • 41 53

    • (7)

      już się cieszysz, że będziesz mógł swoją skodą fabią 2009 w dieslu na GWE jechać 30kmh ponizej limitu na lewym pasie?

      • 25 21

      • zmień pieluchę lepiej

        • 15 11

      • Jeżdżę tam nawet 40 poniżej maksymalnie dozwolonej prędkości, a co?

        • 10 9

      • On przynajmniej ma (4)

        A ty teraz moknij na deszczu pedałując rowerem

        • 9 5

        • (3)

          mam auto wartości 15x takiej fabii i lece tam 140kmh minimum, także dalej sobie śmigajcie zawalidrogi 70kmh na przeciwmgielnych przy lekkim deszczyku

          • 8 7

          • GM

            Chyba w gran tourismo

            • 2 1

          • A ja mam auto (1)

            Warte jakieś 30x taka fabia (360tys) i potrafię jeździć 120kmh ale ja to mam normalnej wielkości członka więc nie muszę leczyć kompleksów. No i ja też nie muszę tłumaczyć prędkości wartością auta.

            • 2 2

            • Jak wspomniałeś z własnej woli o czlonku

              To chyba masz z tym problem. Albo jesteś taki upoś, że w towarzystwie też o tym wspominasz, mimo, że wszyscy rozmawiają o zupie.

              • 0 0

  • nareszcie

    • 18 33

  • mam na to genialny plan - za darmo wam napisze (7)

    wystarczy jechać 70km/h i nie cyknie nic wam tam fotki

    • 19 54

    • To zapamiętaj to jak tam wjedziesz rowerem (1)

      • 7 1

      • hehehe pamiętam

        ale mój rower nie jedzie aż tak szybko
        udało mi się pojechać 42km/h z górki na jaśkowej, ale to były lata 90te i były tam wtedy dziury

        • 3 0

    • To droga szybkiego ruchu

      Jazda 70km na godzinę obwodnicą powinna być karana za utrudnianie ruchu. To droga szybkiego ruchu!

      • 15 5

    • jadąc 125 km/h mandatu też nie będzie

      • 1 1

    • Cyknie bo każdemu cyka (1)

      Tylko dalszy proces inaczej wygląda

      • 3 0

      • Hmmm

        Jesteś pewien? Z tego co się orientuję to odcinkowe mają wyższą tolerancję niż fotoradary

        • 0 1

    • Ale bym ci przy..

      • 0 1

  • Kolejny drenaż portfeli:) (2)

    Proponuje zrobić odcinkowy pomiar prędkości na odcinku całej Polski:) Oby żyło się nam dostatniej i przyjemniej:)

    • 65 39

    • Drenaz wylacznie kieszeni piratow drogowych

      Cala reszta wogóle tego nie odczuje ;)

      • 12 10

    • Jestem za.

      Mandaty płacą drogówki bandyci.
      Porządni ludzie, przestrzegający prawo nie mają z tym problemu.

      Ponadto jest zakres tolerancji 10 km/h.

      • 1 2

  • Może jakiś radar na osoby nadające alfabet morsa światłami drogowymi

    • 11 32

  • Pieniądz z Polskiego Wału idzie na dojenie obywateli. (2)

    • 54 29

    • Przecież nikt cię nie zmusza do przekraczania prędkości, a zasady są proste. Czego nie rozumiesz?

      • 13 15

    • Jeździj po legalu

      Ktoś Ci kaze przekraczać prędkość ?? Dawaj. Kto .. no dawaj ...

      • 4 7

  • Będzie festyn?

    z tej okazji

    • 19 4

  • Podoba mi się sformułowanie - "długość utrudnienia"

    Tak, jakby na co dzień nie było innych utrudnień na drogach.

    • 28 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane