Obwodnica stoi. Korek gigant 3 raporty (21 opinii)

18:27 14 maja
Adam M
Ważne Na drogach

Stłuczka na obwodnicy

Przeczytane
  • Lubię to Lubię to 1
  • Super Super 3
  • Trzymaj się Trzymaj się 6
  • Ha ha Ha ha 6
  • Wow Wow 2
  • Przykro mi Przykro mi 13
  • Wrr Wrr 19
  • Wszystkie 50
18:26 14 maja
Czytelnik

Korek przed OPP

Przeczytane
Od wjazdu na obwodnice na matarni do bramek odcinkowego pomiaru predkosci w stronę owczarni wszyscy stoją, zero ruchu na kazdym pasie
  • Lubię to Lubię to 2
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 13
  • Wow Wow 1
  • Przykro mi Przykro mi 1
  • Wrr Wrr 1
  • Wszystkie 18
18:25 14 maja
Adam M

Obwodnica stoi. Korek gigant

Przeczytane
  • Lubię to Lubię to 2
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 14
  • Wow Wow 1
  • Przykro mi Przykro mi 12
  • Wrr Wrr 15
  • Wszystkie 44

Opinie (21) 9 zablokowanych

  • (3)

    Mogę Wam dowieźć wodę i jakieś środki do higieny osobistej

    • 52 7

    • i tabletki na uspokojenie

      • 8 2

    • na rowerze, ha ha

      • 0 1

    • Najpierw to sam się umyj

      • 0 2

  • Lubicie stać

    • 10 12

  • To przez przejścia naziemne czy rowerzystów? Dla kolegi pytam (2)

    • 14 9

    • Przecież wiadomo, że to przez zmianę organizacji ruchu na Piramowicza...

      • 4 0

    • Dla rowerzystów są mieszkania podziemne . Małe i ciasne ale własne .

      • 1 3

  • Gdańsk patologiczna wies

    • 15 12

  • Haha

    Co za ofermy...

    • 13 4

  • Opanowanie Perfekcja Profesjonalizm.

    • 6 0

  • Cudownie

    .

    • 3 2

  • Stłuczka ? A co się stłukło ? Wazon kubek czy talerz ? Kolizja lub wypadek się pisze . Melepety za kierownicą .

    • 7 3

  • Czas (1)

    Jak długo już tak stoi i czy jeszcze?

    • 3 0

    • Zależy ile niebieskich tabletek połkniesz . Im więcej tym dłużej stoi .

      • 2 0

  • No i super jutro to samo

    • 5 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane