- 1 Śmiertelne potrącenie na torach w Gdyni (103 opinie)
- 2 Klatka schodowa to nie śmietnik (159 opinii)
- 3 Lechia gotowa na transferowe rekordy (73 opinie)
- 4 Rowerzyści nie pojadą al. Niepodległości (86 opinii)
- 5 Masz 7907,20 zł brutto? Takie są zarobki w Polsce (122 opinie)
- 6 Jak spowiadają się obcokrajowcy? (171 opinii)
00:59
10 maja
Odór. A co z odorem ? jak jest hałas, jest głośno, są wypadki, obwodnica stoi to odór już nie przeszkadza ???
Przeczytane
-
Lubię to 8
-
Super 2
-
Trzymaj się 1
-
Ha ha 1
-
Wow 5
-
Przykro mi 11
-
Wrr 54
- Wszystkie 82
Opinie (6)
-
2026-05-10 01:00
Nie przeszkadza.
- 18 3
-
2026-05-10 01:12
Zjazd (3)
Czy zjazd na Gołębiewo z obwodnicy jest przejezdny dla niskiego auta? Jest tam asfalt czy leśna ścieżka? Bo widzę że dużo aut jedzie
- 3 6
-
2026-05-10 01:31
Otwarty
Otwarty
- 2 0
-
2026-05-10 01:46
Asfalt (1)
Myśmy uciekli z korku i normalnie tam przejechaliśmy
- 2 0
-
2026-05-10 07:22
No jak z "korku" to było trudno
- 3 0
-
2026-05-10 17:05
A mógłbyś napisać to tak, żeby ktokolwiek poza tobą samym mógł się domyślić o co chodzi?
- 31 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.