00:59 10 maja
cacy olek
Na drogach

Odór. A co z odorem ? jak jest hałas, jest głośno, są wypadki, obwodnica stoi to odór już nie przeszkadza ???

Przeczytane
  • Lubię to Lubię to 8
  • Super Super 2
  • Trzymaj się Trzymaj się 1
  • Ha ha Ha ha 1
  • Wow Wow 5
  • Przykro mi Przykro mi 11
  • Wrr Wrr 54
  • Wszystkie 82

Opinie (6)

  • Nie przeszkadza.

    • 18 3

  • Zjazd (3)

    Czy zjazd na Gołębiewo z obwodnicy jest przejezdny dla niskiego auta? Jest tam asfalt czy leśna ścieżka? Bo widzę że dużo aut jedzie

    • 3 6

    • Otwarty

      Otwarty

      • 2 0

    • Asfalt (1)

      Myśmy uciekli z korku i normalnie tam przejechaliśmy

      • 2 0

      • No jak z "korku" to było trudno

        • 3 0

  • A mógłbyś napisać to tak, żeby ktokolwiek poza tobą samym mógł się domyślić o co chodzi?

    • 31 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane