- 1 Śmiertelne potrącenie na torach w Gdyni (103 opinie)
- 2 Klatka schodowa to nie śmietnik (158 opinii)
- 3 Lechia gotowa na transferowe rekordy (73 opinie)
- 4 Rowerzyści nie pojadą al. Niepodległości (86 opinii)
- 5 Masz 7907,20 zł brutto? Takie są zarobki w Polsce (122 opinie)
- 6 Jak spowiadają się obcokrajowcy? (166 opinii)
22:57
11 maja
Ogromna dziura w drodze - Gdynia Rdestowa 55 - na wysokości wyjazdu z Lidla
Przeczytane
Dziury nie ma jak ominąć, bo tuż obok wysepka ze znakiem i wysoki krawężnik.
Ciekawe jak szybko ODPOWIEDZIALNI się tym zajmą.
Ciekawe jak szybko ODPOWIEDZIALNI się tym zajmą.
-
Lubię to 1
-
Super 3
-
Trzymaj się
-
Ha ha 1
-
Wow 6
-
Przykro mi 3
-
Wrr 6
- Wszystkie 20
Opinie (8)
-
2026-05-11 23:00
Idealnie, akurat nowe felgi na lato chciałem
- 21 0
-
2026-05-11 23:02
I dlatego własnie rowerzyści jadą środkiem. (1)
Nie mamy obowiązku jeździć po dziurach.
- 10 31
-
2026-05-12 10:00
Każdy i**ota który to minusuje w swoim samochodzie też nie jeździ przy prawej krawędzi jak są dziury.
- 0 4
-
2026-05-11 23:19
Rozumiem, że już zgłosiłeś do gdyńskiego zarządu drog (1)
- 7 0
-
2026-05-13 23:17
Oczywiście. Dziś dziura zasypana piachem/zwirem
- 0 0
-
2026-05-11 23:52
Zabezpiecz ją proszę
- 3 1
-
2026-05-12 07:59
Gdynia, nie nprawia dróg po zimnie
Oto efekt
- 1 2
-
2026-05-12 09:28
Była informacja o utrudnieniach do 15 .05 . Remont i tyle w temacie . Proponuję lepszą i szybszą alternatywę komunikacyjną . Trasa Kaszubska !
- 1 2
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.