22:57 11 maja
MG
Na drogach

Ogromna dziura w drodze - Gdynia Rdestowa 55 - na wysokości wyjazdu z Lidla

Przeczytane
Dziury nie ma jak ominąć, bo tuż obok wysepka ze znakiem i wysoki krawężnik.

Ciekawe jak szybko ODPOWIEDZIALNI się tym zajmą.
  • Lubię to Lubię to 1
  • Super Super 3
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 1
  • Wow Wow 6
  • Przykro mi Przykro mi 3
  • Wrr Wrr 6
  • Wszystkie 20

Opinie (8)

  • Idealnie, akurat nowe felgi na lato chciałem

    • 21 0

  • I dlatego własnie rowerzyści jadą środkiem. (1)

    Nie mamy obowiązku jeździć po dziurach.

    • 10 31

    • Każdy i**ota który to minusuje w swoim samochodzie też nie jeździ przy prawej krawędzi jak są dziury.

      • 0 4

  • Rozumiem, że już zgłosiłeś do gdyńskiego zarządu drog (1)

    • 7 0

    • Oczywiście. Dziś dziura zasypana piachem/zwirem

      • 0 0

  • Zabezpiecz ją proszę

    • 3 1

  • Gdynia, nie nprawia dróg po zimnie

    Oto efekt

    • 1 2

  • Była informacja o utrudnieniach do 15 .05 . Remont i tyle w temacie . Proponuję lepszą i szybszą alternatywę komunikacyjną . Trasa Kaszubska !

    • 1 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane