10:16 30 kwietnia 2025
.
Na mieście

Parkowanie trudna rzecz

Przeczytane
Królewicz ma Audi więc zajmie dwa miejsca
  • Lubię to Lubię to 1
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się 1
  • Ha ha Ha ha 2
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 4

Opinie (3) 2 zablokowane

  • Od dawna wiadomo parkowanie trudna rzecz a jak ktoś namaluję linie postawi znaki to te sieroty posiadające prawo jazdy są biedne i nie wiedzą jak żyć

    • 5 3

  • Cztery zera i wszystko jasne kierowca piąte 0 udał się na szoping

    • 12 4

  • Ja po wódeczce zawsze tak parkuję

    Ciężko się zmieścić gdziekolwiek zwłaszcza przy cpn-ach są bardzo wąskie parkingi o żabkach nie wspomnę nigdy nie ma gdzie stanąć i zostawiam na trawie

    • 1 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport