10:16
30 kwietnia 2025
Parkowanie trudna rzecz
Przeczytane
Królewicz ma Audi więc zajmie dwa miejsca
-
Lubię to 1
-
Super
-
Trzymaj się 1
-
Ha ha 2
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr
- Wszystkie 4
Opinie (3) 2 zablokowane
-
2025-04-30 10:18
Od dawna wiadomo parkowanie trudna rzecz a jak ktoś namaluję linie postawi znaki to te sieroty posiadające prawo jazdy są biedne i nie wiedzą jak żyć
- 5 3
-
2025-04-30 10:20
Cztery zera i wszystko jasne kierowca piąte 0 udał się na szoping
- 12 4
-
2025-04-30 10:52
Ja po wódeczce zawsze tak parkuję
Ciężko się zmieścić gdziekolwiek zwłaszcza przy cpn-ach są bardzo wąskie parkingi o żabkach nie wspomnę nigdy nie ma gdzie stanąć i zostawiam na trawie
- 1 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.