Pożar na Stogach 6 raportów (123 opinie)

08:47 22 czerwca 2025
Czytelnik
Ważne Na mieście

Dogaszanie pożaru budynku na Stogach

Przeczytane
  • Lubię to Lubię to 4
  • Super Super 3
  • Trzymaj się Trzymaj się 1
  • Ha ha Ha ha 1
  • Wow Wow 7
  • Przykro mi Przykro mi 61
  • Wrr Wrr 175
  • Wszystkie 252
08:06 22 czerwca 2025
Mieszkaniec

Strażacy gaszą płonący dom na Stogach

Przeczytane
W akcji gaśniczej biorą udział cztery zastępy straży pożarnej. Na razie nie ma informacji, by w środku znajdowali się jacyś ludzie.
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się 3
  • Ha ha Ha ha 1
  • Wow Wow 2
  • Przykro mi Przykro mi 31
  • Wrr Wrr 74
  • Wszystkie 112
07:53 22 czerwca 2025
Czytelnik

Pożar na Stogach

Przeczytane
Dom między blokami przy ul. ZakoleMapka.
  • Lubię to Lubię to 3
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się 5
  • Ha ha Ha ha 2
  • Wow Wow 4
  • Przykro mi Przykro mi 29
  • Wrr Wrr 104
  • Wszystkie 147
07:53 22 czerwca 2025
Ani

Pożar domku drewnianego Stogi

Przeczytane
  • Lubię to Lubię to 1
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 3
  • Wow Wow 4
  • Przykro mi Przykro mi 24
  • Wrr Wrr 32
  • Wszystkie 65
07:51 22 czerwca 2025
Mieszkaniec

Pali się stary dom drewniany na Stogach

Przeczytane
  • Lubię to Lubię to 3
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 1
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi 17
  • Wrr Wrr 29
  • Wszystkie 51
07:48 22 czerwca 2025
Stogi

Pożar na Stogach

Przeczytane
Coś się pali
  • Lubię to Lubię to 2
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się 4
  • Ha ha Ha ha 2
  • Wow Wow 10
  • Przykro mi Przykro mi 29
  • Wrr Wrr 82
  • Wszystkie 130

Opinie (123) 10 zablokowanych

  • (3)

    Gryll?

    • 5 60

    • nie,deweloper (2)

      • 24 1

      • Deweloper sie pali do interesu jaki tam postawi.

        • 19 3

      • Nie, to Iran zbombardował, jak mówiłem, że Izrael walczy za nas to nikt nie słuchał

        • 3 8

  • I co , co to się pali/paliło? (2)

    • 2 37

    • Cosię paliło? (1)

      Przyszły interes (już zaklepany ) U.M / developer .

      • 17 4

      • Styrta się pali, styrta.

        • 11 4

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Pożar domku drewnianego Stogi

    (1)

    A yednak gryll...

    • 5 43

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Pożar domku drewnianego Stogi

      A jednak id...a

      • 7 1

  • Samozapłon od instalacji elektrycznej, której w tym budynku nie ma od dawna.

    • 121 2

  • Jak zwykle, jakiś piroman musiał się znaleźć.
    Albo menele.

    • 36 10

  • (4)

    Pewnie deweloperka

    • 195 9

    • Klasyczny samozapłon deweloperski

      • 6 0

    • Na Stogach?

      • 0 1

    • pożar developerski

      • 0 0

    • Czekałem na błysk intelektu

      • 0 0

  • W którym to miejscu jest? (3)

    • 4 14

    • Na Stogach.

      • 6 2

    • Pomiędzy ul.Stryjewskiego a ul.Niska i Zakole

      • 11 1

    • zakole 4 A

      Zakole 4 a za byłą piekarnia , dzisiejszą budowa . Będzie nowa działka pod zabudowę.

      • 12 0

  • stogi (9)

    Mieszkanie tam tylko za karę

    • 26 73

    • Oh jak dobrze że tu nie mieszkasz , nie potrzeba tutaj takich typów jak Ty

      • 40 4

    • Stogi,piekny las i plaża.Moje dziecinstwo... (2)

      • 27 3

      • A będzie piękne składowisko kontenerow

        Minister infrastruktury z psl juz to ogarnal i nikt nawet nie zaprotestowal.
        Ciesz się lasem poki jeszcze jest

        • 10 4

      • i moje też

        i moje też

        • 5 0

    • Plaża, las, Wisła, basen, centrum dzielnicy pełne życia (3)

      15 minut tramwajem do centrum. Super miejsce. Nie wiem co cie się nie podoba w tej dzielnicy

      • 12 2

      • (1)

        Ale z tym tramwajem dziś to chyba przesadziłeś , tramwajem tak ale w 2031roku. Ale coś za coś , ja dziś mam ciszej za oknami

        • 4 1

        • Nie gadaj, że te autobusy w korkach to ciszej są niż tramwaje. Do tego te T8 to najgorszy szrot. Spaliny i piekielny hałas

          • 0 0

      • Jakie 15 minut. 21 było przed wyłączeniem z ruchu. 15 to z Przerobki

        • 0 0

    • Stogi

      Najlepsza dzielnica Gdańska parówo

      • 4 0

  • No już jakiś developer zaciera ręce... (2)

    • 117 4

    • Zaciera ręce (1)

      ....a developer to w ,,kosmosie " działa ?Czy za przedpłatę u P.Prezydent ?

      • 13 0

      • czyli masz na mysli,że oboje zacieraja ręce?

        • 14 0

  • Miało się spalić to się spaliło

    • 92 10

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport