Pożar na Stogach 6 raportów (123 opinie)
Dogaszanie pożaru budynku na Stogach
-
Lubię to 4
-
Super 3
-
Trzymaj się 1
-
Ha ha 1
-
Wow 7
-
Przykro mi 61
-
Wrr 175
- Wszystkie 252
Strażacy gaszą płonący dom na Stogach
-
Lubię to
-
Super 1
-
Trzymaj się 3
-
Ha ha 1
-
Wow 2
-
Przykro mi 31
-
Wrr 74
- Wszystkie 112
Pożar na Stogach
-
Lubię to 3
-
Super
-
Trzymaj się 5
-
Ha ha 2
-
Wow 4
-
Przykro mi 29
-
Wrr 104
- Wszystkie 147
Pożar domku drewnianego Stogi
-
Lubię to 1
-
Super 1
-
Trzymaj się
-
Ha ha 3
-
Wow 4
-
Przykro mi 24
-
Wrr 32
- Wszystkie 65
Pali się stary dom drewniany na Stogach
-
Lubię to 3
-
Super 1
-
Trzymaj się
-
Ha ha 1
-
Wow
-
Przykro mi 17
-
Wrr 29
- Wszystkie 51
Pożar na Stogach
-
Lubię to 2
-
Super 1
-
Trzymaj się 4
-
Ha ha 2
-
Wow 10
-
Przykro mi 29
-
Wrr 82
- Wszystkie 130
Opinie (123) 10 zablokowanych
-
2025-06-22 07:50
(3)
Gryll?
- 5 60
-
2025-06-22 08:36
nie,deweloper (2)
- 24 1
-
2025-06-22 08:57
Deweloper sie pali do interesu jaki tam postawi.
- 19 3
-
2025-06-22 10:39
Nie, to Iran zbombardował, jak mówiłem, że Izrael walczy za nas to nikt nie słuchał
- 3 8
-
2025-06-22 07:51
I co , co to się pali/paliło? (2)
- 2 37
-
2025-06-22 08:25
Cosię paliło? (1)
Przyszły interes (już zaklepany ) U.M / developer .
- 17 4
-
2025-06-22 08:35
Styrta się pali, styrta.
- 11 4
-
2025-06-22 07:54
(1)
A yednak gryll...
- 5 43
-
2025-06-22 09:17
A jednak id...a
- 7 1
-
2025-06-22 07:57
Samozapłon od instalacji elektrycznej, której w tym budynku nie ma od dawna.
- 121 2
-
2025-06-22 07:57
Jak zwykle, jakiś piroman musiał się znaleźć.
Albo menele.- 36 10
-
2025-06-22 07:59
(4)
Pewnie deweloperka
- 195 9
-
2025-06-22 12:44
Klasyczny samozapłon deweloperski
- 6 0
-
2025-06-22 13:20
Na Stogach?
- 0 1
-
2025-06-23 15:06
pożar developerski
- 0 0
-
2025-06-23 19:28
Czekałem na błysk intelektu
- 0 0
-
2025-06-22 08:00
W którym to miejscu jest? (3)
- 4 14
-
2025-06-22 08:04
Na Stogach.
- 6 2
-
2025-06-22 08:15
Pomiędzy ul.Stryjewskiego a ul.Niska i Zakole
- 11 1
-
2025-06-22 09:07
zakole 4 A
Zakole 4 a za byłą piekarnia , dzisiejszą budowa . Będzie nowa działka pod zabudowę.
- 12 0
-
2025-06-22 08:00
stogi (9)
Mieszkanie tam tylko za karę
- 26 73
-
2025-06-22 08:16
Oh jak dobrze że tu nie mieszkasz , nie potrzeba tutaj takich typów jak Ty
- 40 4
-
2025-06-22 08:38
Stogi,piekny las i plaża.Moje dziecinstwo... (2)
- 27 3
-
2025-06-22 09:19
A będzie piękne składowisko kontenerow
Minister infrastruktury z psl juz to ogarnal i nikt nawet nie zaprotestowal.
Ciesz się lasem poki jeszcze jest- 10 4
-
2025-06-22 09:47
i moje też
i moje też
- 5 0
-
2025-06-22 11:08
Plaża, las, Wisła, basen, centrum dzielnicy pełne życia (3)
15 minut tramwajem do centrum. Super miejsce. Nie wiem co cie się nie podoba w tej dzielnicy
- 12 2
-
2025-06-22 12:23
(1)
Ale z tym tramwajem dziś to chyba przesadziłeś , tramwajem tak ale w 2031roku. Ale coś za coś , ja dziś mam ciszej za oknami
- 4 1
-
2025-06-23 01:01
Nie gadaj, że te autobusy w korkach to ciszej są niż tramwaje. Do tego te T8 to najgorszy szrot. Spaliny i piekielny hałas
- 0 0
-
2025-06-23 01:04
Jakie 15 minut. 21 było przed wyłączeniem z ruchu. 15 to z Przerobki
- 0 0
-
2025-06-22 15:32
Stogi
Najlepsza dzielnica Gdańska parówo
- 4 0
-
2025-06-22 08:01
No już jakiś developer zaciera ręce... (2)
- 117 4
-
2025-06-22 08:17
Zaciera ręce (1)
....a developer to w ,,kosmosie " działa ?Czy za przedpłatę u P.Prezydent ?
- 13 0
-
2025-06-22 08:38
czyli masz na mysli,że oboje zacieraja ręce?
- 14 0
-
2025-06-22 08:04
Miało się spalić to się spaliło
- 92 10
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.