Pożar pustostanu na Przemyskiej 3 raporty (12 opinii)

00:40 24 czerwca 2025
Przemysław Z.
Ważne Na mieście

Pożar pustostanu przy torach na Ujeścisku

Przeczytane
Pożar pustostanu między przemyska a Ujesciskiem, straż już działa, nie mogła znaleźć drogi dojazdowej dlatego błądzili po Ujeścisku
Rozpoczynają gaszenie (00:40)

Trojmiasto.pl: Jak mówią strażacy, w pożarze stanął pustostan przy ul. Lubelskiej 14AMapka. Wcześniej dochodziło tam do kilku pożarów. Nikomu nic się nie stało. Działania służb trwały ok. 2 godzin.
  • Lubię to Lubię to 4
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 1
  • Wow Wow 1
  • Przykro mi Przykro mi 1
  • Wrr Wrr 14
  • Wszystkie 22
00:39 24 czerwca 2025
Michał

Pożar pustostanu

Przeczytane
Pali się pustostan przy Białostockiej
  • Lubię to Lubię to 1
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się 2
  • Ha ha Ha ha 1
  • Wow Wow 7
  • Przykro mi Przykro mi 14
  • Wrr Wrr 17
  • Wszystkie 43
00:36 24 czerwca 2025
Czytelnik

Pożar pustostanu na Przemyskiej

Przeczytane
  • Lubię to Lubię to 6
  • Super Super 3
  • Trzymaj się Trzymaj się 1
  • Ha ha Ha ha 1
  • Wow Wow 5
  • Przykro mi Przykro mi 13
  • Wrr Wrr 30
  • Wszystkie 59

Opinie (12) 4 zablokowane

  • Panie rowerzysta (1)

    Zrób pan fotę i wrzuć tutaj. Najbliżej jesteś.

    • 15 1

    • ...i po problemie

      • 0 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Pożar pustostanu przy torach na Ujeścisku

    Czuć na Chełmie

    • 8 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Pożar pustostanu przy torach na Ujeścisku

    Chcieliście Karolka, to macie.

    • 10 20

  • przypadeg?

    Przypadek ? Nie sądze, kolejna wietrza noc i kolejny pustostan płonie.. to samo co ostatnio na Chełmie, ktoś sobie znalazł niezłą zabawę.... Porażka

    • 12 0

  • (1)

    wincej płotów i szlabanów,,bo to moje",ale miasto nich sprzata!

    • 5 1

    • Straż pożarna pewnie błądziła bo tam jest linia tramwajowa i nie ma przez nią przejazdu - nie żadne ogrodzenia deweloperskie. Pożar był na Lubelskiej, a ktoś pewnie powiedział że na Przemyskiej, która jest po drugiej stronie.

      • 2 1

  • Znów pustostan.

    • 8 0

  • (1)

    deweloper zaciera rączki

    • 13 1

    • Ten pustostan stoi w rezerwie pod drogę - Nową Warszawską

      • 4 0

  • Ale to

    Samozapłon developerski

    • 7 0

  • skoro nie potrafili tam dojechac, a droga jest publiczna, swieca sie az do samego budynku publiczne latarnie, to ciekawe czy odnalezliby przedszkole obok w razie potrzeby

    • 3 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport