- 1 Marsz Równości przeszedł ulicami Gdańska (451 opinii)
- 2 Apel pasażerki: nie utrudniajcie im pracy (146 opinii)
- 3 Kiedy derby Arka - Lechia w 1. Lidze? (60 opinii)
- 4 Moda na Mystic Festival 2026 (53 opinie)
- 5 5 pizzerii w Gdańsku, które warto poznać (76 opinii)
- 6 CBA w UM w Gdańsku. Śledztwo ws. korupcji (192 opinie)
Prace drogowe i utrudnienia przy Zieleniaku 4 raporty (67 opinii)
Chłopska, Kołobrzeska, Obrońców Wybrzeża paraliż !
-
Lubię to
-
Super 2
-
Trzymaj się 2
-
Ha ha 4
-
Wow 2
-
Przykro mi 8
-
Wrr 50
- Wszystkie 68
Korki na Przymorzu
-
Lubię to 1
-
Super 4
-
Trzymaj się
-
Ha ha 5
-
Wow 1
-
Przykro mi 11
-
Wrr 47
- Wszystkie 69
Zamknięty przejazd pod Zieleniakiem
-
Lubię to
-
Super 6
-
Trzymaj się
-
Ha ha 6
-
Wow 9
-
Przykro mi 24
-
Wrr 40
- Wszystkie 85
Prace drogowe i utrudnienia przy Zieleniaku
-
Lubię to 1
-
Super 4
-
Trzymaj się 1
-
Ha ha 8
-
Wow 5
-
Przykro mi 33
-
Wrr 106
- Wszystkie 158
Opinie (67) 6 zablokowanych
-
2025-07-07 09:42
no to bedzie ''zabawa'' (3)
- 81 4
-
2025-07-07 11:13
Byłem u Was wczoraj, nie zazdroszczę niestety (1)
Alcatrazovców przy Parku Reagana coraz więcej a infra coraz gorsza, zwężenie JP2, teraz przejścia na Legionów i tak dalej. Lepiej już planujcie wyprowadzkę w spokojniejsze miejsca.
- 2 2
-
2025-07-07 11:18
Sam se planuj
Przybyszu
- 1 6
-
2025-07-07 13:42
i będzie się działo...
- 1 0
-
2025-07-07 09:44
Niech Będzie Pochwalona Święta Aleksandra (19)
Niech Będzie Pochwalona Święta Aleksandra
- 173 48
-
2025-07-07 10:00
Pokazalibyście jakiś program, a nie szczujecie gdzie popadnie... (8)
A potem zdziwienie że Wasze niemoty dostają po 5% przy urnach, skoro nic innego nie potraficie.
- 24 17
-
2025-07-07 10:05
(7)
Ja mam program koniec z festynami oraz przejściami naziemnymi nad tunelami
- 27 19
-
2025-07-07 10:19
(5)
ciągle klepiesz o tych festynach które widujesz na każdym rogu. Problem że tylko ty, bo miasto festynów nie urządza w zasadzie. Jak tu poważnie traktować kogoś, kto twierdzi że co drugi dzień jest festyn..... no i dlatego opozycja w Gdańsku nie ma szans przy urnach. Na idio*tów nikt nie zagłosuje.
- 23 22
-
2025-07-07 10:55
Patrząc po wynikach ostatnich ogólnopolskich wyborów to jednak takich jednostek jest sporo... (1)
- 7 2
-
2025-07-07 11:12
A bierzesz pod uwagę przek*ęty?
- 2 11
-
2025-07-07 12:12
Nie ma festynów haha otwórz oczy jak nie widzisz.
- 2 5
-
2025-07-07 12:18
Miasto
Miasto nie urządza festynów? Akurat śmianie się z Pani Oli w tym temacie jest absolutnie wskazane. Jakby ktoś zrobił listę, to ilość festynów jest zatrważająca. Po prostu nie widzisz jej postów na facebooku xD
- 4 2
-
2025-07-07 12:22
Przecież w tym mieście to festyn festynem pogania. I nie chodzi tylko o darmowe zabawy na świeżym powietrzu na koszt nas wszystkich... Tu chodzi o wciąż uśmiechniętą panią "Prezydęt", która wciąż ogłasza i obtrąbia (stąd ten dęt) swoje sukcesy, przecina wstęgi, otwiera przybytki i inne takie. I to wszystko opisane na stronie internetowej za ciężkie miliony złociszy :/
- 7 2
-
2025-07-07 12:46
I koniec ze ścieżkami rowerowymi za mias dróg.
- 2 2
-
2025-07-07 10:15
(9)
No tak, następny przeciętniak, który chce bezpiecznie jeżdzić ale remont ma się zrobić sam w nocy, zeby jasnie pan mógł przejechac, nie da sie, mędrku, zjeść ciastko i mieć ciastko.
- 20 11
-
2025-07-07 10:24
(7)
Ty tak na serio? Nie rozumiesz, że Gdańsk to miasto turystyczne, a zaczęły się wakacje? Małpa zrozumie, że to nieodpowiedni termin na takie naprawy...
- 13 17
-
2025-07-07 10:52
Znafca, który opiekuje się małpami się odezwał.
- 6 9
-
2025-07-07 10:55
To powiedz misiu kolorowy, kiedy wg. Ciebie jest dogodny termin? (2)
Wrzesień? Powroty do szkół!
Październik? Do pracy nie da rady dojechać!
Listopad-Kwiecień odpada bo pogoda
Maj? Przecież Majówkę to zniszczy!
Czerwiec? Zakończenia roku!
Tak źle i tak niedobrze.
Remon robi się wtedy kiedy jest potzebny a nie gdy gremium łaskawie zgodzi się na niego...- 17 10
-
2025-07-07 11:01
wiosną (1)
- 6 5
-
2025-07-07 11:07
To się mieści w zakresie listopad - kwiecień
Przestańcie na wszystko tak narzekać
- 4 4
-
2025-07-07 11:13
Oodaj optymalny termin remontów
- 2 2
-
2025-07-07 11:15
Chłopie, turyści nie jeżdżą samochodami po mieście (1)
- 3 5
-
2025-07-07 12:21
a
a uber, taksówki, którymi jeżdżą, to hugokoptery ta?
- 3 2
-
2025-07-07 12:20
Tak
Dokładnie, w nocy. Właśnie w tym czasie wszystkie duże Europejskie miasta dokonują napraw i remontów dróg, przejazdów tramwajowych/kolejowych. Robi się to właśnie w nocy, dzięki temu nikt nikomu nie przeszkadza, praca jest wykonywana znacznie szybciej, a pracownicy robót nie muszą pracować w upale.
- 6 4
-
2025-07-07 09:46
(8)
sobie wybrali czas..
- 24 29
-
2025-07-07 09:56
Bardzo dobrze wybrali
- 18 1
-
2025-07-07 10:03
a jaki mieli wybrać? (1)
temperatura blisko neutralnej dla szyn, dość dobre warunki dla wiązania poliuretanu
- 13 1
-
2025-07-07 13:20
Główna ulica miasta...może w godzinach nocnych ? Tak remontowano ulicę Mąłomiejską na Orunii i dało się ?
- 0 0
-
2025-07-07 10:10
Lepiej po wakacjach, jak skończą nam się urlopy, dzieciaki ruszą do szkół?
Skąd ty się urwałeś, wszyscy wiedzą że w tym okresie jest najmniejszy ruch na drogach.
- 12 1
-
2025-07-07 10:16
(1)
wg ciebie mają to robić albo w nocy (zaraz sie odezwą ci, którym dzieci budzą) albo w listopadzie podczas ulew albo przymrozków.
- 7 0
-
2025-07-07 13:21
a w czym problem z robotą w nocy ? To główna ulica miasta..
- 0 1
-
2025-07-07 10:16
Kiedyś muszą
Ważne żeby nie realizować kilku remontów jednocześnie, tak jak miało to miejsce w poprzednich latach w Gdyni: Karwiny, Witomino i potem zaczęła się Unruga... Komunikacja była wręcz sparaliżowana.
- 4 0
-
2025-07-07 16:35
paraliż
a jaki termin by ci odpowiadał znawco !!!
- 0 0
-
2025-07-07 09:47
Wiecej (2)
Więcej korków! Gdańsk wytrzyma!
- 25 27
-
2025-07-07 10:25
Nikt ci nie każe wsiadać w samochód, tramwaje czy SKM jeżdżą normalnie tamtą trasą (1)
- 7 4
-
2025-07-07 11:31
Aha
Czyli skoro jest problem w Gdańsku z korkami, to zamiast robić cos w kierunku rozbudowy dróg to "tjo nje wsiadaj do autka"? Super podejście. Jak Ci się kibel zatka to po prostu przestajesz robić kupę?
- 0 1
-
2025-07-07 09:51
(1)
nie badz zaskoczony. Pisali o tym od kilku dni ....
- 28 11
-
2025-07-07 14:41
I go ze pisali? Mam helikopterem latać do pracy? i**otyczne rozwiązanie przebudowy ale to już typowe w Gdańsku
- 0 0
-
2025-07-07 09:56
Wystarczy jedhac 3 maja
- 13 6
-
2025-07-07 09:56
Kolo zieleniaka a nie pod
- 19 1
-
2025-07-07 09:58
No to przes te dwa tygodnie nie ma co liczyc na autobusy bo zanim dojedzie do petli i wroci do dworca to minie godzina
- 10 6
-
2025-07-07 09:58
I znowu to samo. Zamykanie ulic, przejazdów "na oślep" bez analizy ruchu i konsekwencji (2)
Ludzie... dlaczego odpowiedzialni za te ruchy mają tak nawalone w głowach? Gdzie oni żyją? Jakie są założenia tej dezorganizacji?
Idę o zakład, że jutro lub pojutrze ta organizacja zostanie zmieniona. Inaczej ustawione światła, dodatkowe objazdy.
Ale to dopiero po czasie, bo w Gdańsku to działa tak: zróbmy i zobaczymy co będzie. Banda amatorów. Tfu na was, szkoda tylko, że to jak zwykle kierowcy, mieszkańcy i przyjezdni, będą cierpieć.- 42 21
-
2025-07-07 10:32
(1)
witamy pierwszego wakacyjnego analizatora ruchu. weź grabki i jedź na plaże placku
- 8 5
-
2025-07-07 10:34
Zmienisz zdanie, jak tata kupi ci pierwsze auto
- 2 3
-
2025-07-07 10:27
CO za mózgi, zabrali 2 pasy, żeby leżały kamienie wysypane. zamiast wysypać obok na blandekę na trawę. (2)
Ale jeden korek więcej w centrum , które ciągle stoi w korku przez nawrzucanych na siłę przejść naziemnych to nic nowego w tym mieście.
- 21 15
-
2025-07-07 10:33
Chyba jesteś ślepy...
Pasy, którymi i tak nie pojedziesz przez remontowane torowisko - są zajęte przez materiałami a do objazdu i tak masz tyle pasów ile prowadzi za skrzyżowaniem do objazdu. Czepiasz się na siłę - co? Mają zostawić 3-4 pasy, żeby na skrzyżowaniu ludzie się wciskali na 2 pasy?
- 8 1
-
2025-07-07 10:47
Co to blandeka?
- 6 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.