Prace drogowe i utrudnienia przy Zieleniaku 4 raporty (67 opinii)

10:58 7 lipca 2025
Wersal
Ważne Na drogach

Chłopska, Kołobrzeska, Obrońców Wybrzeża paraliż !

Przeczytane
Chłopska, Kołobrzeska, Obrońców Wybrzeża paraliż komunikacyjny! Czy jest możliwość skrętu wnęków z dwóch pasów na Obrońców? Pytam, gdyż korek sięga Rzeczypospolitej 7, a nie ma jeszcze szczytu komunikacyjnego?
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super 2
  • Trzymaj się Trzymaj się 2
  • Ha ha Ha ha 4
  • Wow Wow 2
  • Przykro mi Przykro mi 8
  • Wrr Wrr 50
  • Wszystkie 68
10:16 7 lipca 2025
M.

Korki na Przymorzu

Przeczytane
Po zamknięciu wjazdu w Kołobrzeską i zmianie organizacji ruchu na Rzeczpospolitej - korki na Przymorzu
  • Lubię to Lubię to 1
  • Super Super 4
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 5
  • Wow Wow 1
  • Przykro mi Przykro mi 11
  • Wrr Wrr 47
  • Wszystkie 69
09:42 7 lipca 2025
Czytelnik

Zamknięty przejazd pod Zieleniakiem

Przeczytane
Korek na Podwalu przed dworcem. Trzeba jechać w kierunku ECS i zawrócić.
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super 6
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 6
  • Wow Wow 9
  • Przykro mi Przykro mi 24
  • Wrr Wrr 40
  • Wszystkie 85
09:36 7 lipca 2025
Cris

Prace drogowe i utrudnienia przy Zieleniaku

Przeczytane
  • Lubię to Lubię to 1
  • Super Super 4
  • Trzymaj się Trzymaj się 1
  • Ha ha Ha ha 8
  • Wow Wow 5
  • Przykro mi Przykro mi 33
  • Wrr Wrr 106
  • Wszystkie 158

Opinie (67) 6 zablokowanych

  • no to bedzie ''zabawa'' (3)

    • 81 4

    • Byłem u Was wczoraj, nie zazdroszczę niestety (1)

      Alcatrazovców przy Parku Reagana coraz więcej a infra coraz gorsza, zwężenie JP2, teraz przejścia na Legionów i tak dalej. Lepiej już planujcie wyprowadzkę w spokojniejsze miejsca.

      • 2 2

      • Sam se planuj

        Przybyszu

        • 1 6

    • i będzie się działo...

      • 1 0

  • Niech Będzie Pochwalona Święta Aleksandra (19)

    Niech Będzie Pochwalona Święta Aleksandra

    • 173 48

    • Pokazalibyście jakiś program, a nie szczujecie gdzie popadnie... (8)

      A potem zdziwienie że Wasze niemoty dostają po 5% przy urnach, skoro nic innego nie potraficie.

      • 24 17

      • (7)

        Ja mam program koniec z festynami oraz przejściami naziemnymi nad tunelami

        • 27 19

        • (5)

          ciągle klepiesz o tych festynach które widujesz na każdym rogu. Problem że tylko ty, bo miasto festynów nie urządza w zasadzie. Jak tu poważnie traktować kogoś, kto twierdzi że co drugi dzień jest festyn..... no i dlatego opozycja w Gdańsku nie ma szans przy urnach. Na idio*tów nikt nie zagłosuje.

          • 23 22

          • Patrząc po wynikach ostatnich ogólnopolskich wyborów to jednak takich jednostek jest sporo... (1)

            • 7 2

            • A bierzesz pod uwagę przek*ęty?

              • 2 11

          • Nie ma festynów haha otwórz oczy jak nie widzisz.

            • 2 5

          • Miasto

            Miasto nie urządza festynów? Akurat śmianie się z Pani Oli w tym temacie jest absolutnie wskazane. Jakby ktoś zrobił listę, to ilość festynów jest zatrważająca. Po prostu nie widzisz jej postów na facebooku xD

            • 4 2

          • Przecież w tym mieście to festyn festynem pogania. I nie chodzi tylko o darmowe zabawy na świeżym powietrzu na koszt nas wszystkich... Tu chodzi o wciąż uśmiechniętą panią "Prezydęt", która wciąż ogłasza i obtrąbia (stąd ten dęt) swoje sukcesy, przecina wstęgi, otwiera przybytki i inne takie. I to wszystko opisane na stronie internetowej za ciężkie miliony złociszy :/

            • 7 2

        • I koniec ze ścieżkami rowerowymi za mias dróg.

          • 2 2

    • (9)

      No tak, następny przeciętniak, który chce bezpiecznie jeżdzić ale remont ma się zrobić sam w nocy, zeby jasnie pan mógł przejechac, nie da sie, mędrku, zjeść ciastko i mieć ciastko.

      • 20 11

      • (7)

        Ty tak na serio? Nie rozumiesz, że Gdańsk to miasto turystyczne, a zaczęły się wakacje? Małpa zrozumie, że to nieodpowiedni termin na takie naprawy...

        • 13 17

        • Znafca, który opiekuje się małpami się odezwał.

          • 6 9

        • To powiedz misiu kolorowy, kiedy wg. Ciebie jest dogodny termin? (2)

          Wrzesień? Powroty do szkół!
          Październik? Do pracy nie da rady dojechać!
          Listopad-Kwiecień odpada bo pogoda
          Maj? Przecież Majówkę to zniszczy!
          Czerwiec? Zakończenia roku!

          Tak źle i tak niedobrze.
          Remon robi się wtedy kiedy jest potzebny a nie gdy gremium łaskawie zgodzi się na niego...

          • 17 10

          • wiosną (1)

            • 6 5

            • To się mieści w zakresie listopad - kwiecień

              Przestańcie na wszystko tak narzekać

              • 4 4

        • Oodaj optymalny termin remontów

          • 2 2

        • Chłopie, turyści nie jeżdżą samochodami po mieście (1)

          • 3 5

          • a

            a uber, taksówki, którymi jeżdżą, to hugokoptery ta?

            • 3 2

      • Tak

        Dokładnie, w nocy. Właśnie w tym czasie wszystkie duże Europejskie miasta dokonują napraw i remontów dróg, przejazdów tramwajowych/kolejowych. Robi się to właśnie w nocy, dzięki temu nikt nikomu nie przeszkadza, praca jest wykonywana znacznie szybciej, a pracownicy robót nie muszą pracować w upale.

        • 6 4

  • (8)

    sobie wybrali czas..

    • 24 29

    • Bardzo dobrze wybrali

      • 18 1

    • a jaki mieli wybrać? (1)

      temperatura blisko neutralnej dla szyn, dość dobre warunki dla wiązania poliuretanu

      • 13 1

      • Główna ulica miasta...może w godzinach nocnych ? Tak remontowano ulicę Mąłomiejską na Orunii i dało się ?

        • 0 0

    • Lepiej po wakacjach, jak skończą nam się urlopy, dzieciaki ruszą do szkół?

      Skąd ty się urwałeś, wszyscy wiedzą że w tym okresie jest najmniejszy ruch na drogach.

      • 12 1

    • (1)

      wg ciebie mają to robić albo w nocy (zaraz sie odezwą ci, którym dzieci budzą) albo w listopadzie podczas ulew albo przymrozków.

      • 7 0

      • a w czym problem z robotą w nocy ? To główna ulica miasta..

        • 0 1

    • Kiedyś muszą

      Ważne żeby nie realizować kilku remontów jednocześnie, tak jak miało to miejsce w poprzednich latach w Gdyni: Karwiny, Witomino i potem zaczęła się Unruga... Komunikacja była wręcz sparaliżowana.

      • 4 0

    • paraliż

      a jaki termin by ci odpowiadał znawco !!!

      • 0 0

  • Wiecej (2)

    Więcej korków! Gdańsk wytrzyma!

    • 25 27

    • Nikt ci nie każe wsiadać w samochód, tramwaje czy SKM jeżdżą normalnie tamtą trasą (1)

      • 7 4

      • Aha

        Czyli skoro jest problem w Gdańsku z korkami, to zamiast robić cos w kierunku rozbudowy dróg to "tjo nje wsiadaj do autka"? Super podejście. Jak Ci się kibel zatka to po prostu przestajesz robić kupę?

        • 0 1

  • (1)

    nie badz zaskoczony. Pisali o tym od kilku dni ....

    • 28 11

    • I go ze pisali? Mam helikopterem latać do pracy? i**otyczne rozwiązanie przebudowy ale to już typowe w Gdańsku

      • 0 0

  • Wystarczy jedhac 3 maja

    • 13 6

  • Kolo zieleniaka a nie pod

    • 19 1

  • No to przes te dwa tygodnie nie ma co liczyc na autobusy bo zanim dojedzie do petli i wroci do dworca to minie godzina

    • 10 6

  • I znowu to samo. Zamykanie ulic, przejazdów "na oślep" bez analizy ruchu i konsekwencji (2)

    Ludzie... dlaczego odpowiedzialni za te ruchy mają tak nawalone w głowach? Gdzie oni żyją? Jakie są założenia tej dezorganizacji?
    Idę o zakład, że jutro lub pojutrze ta organizacja zostanie zmieniona. Inaczej ustawione światła, dodatkowe objazdy.
    Ale to dopiero po czasie, bo w Gdańsku to działa tak: zróbmy i zobaczymy co będzie. Banda amatorów. Tfu na was, szkoda tylko, że to jak zwykle kierowcy, mieszkańcy i przyjezdni, będą cierpieć.

    • 42 21

    • (1)

      witamy pierwszego wakacyjnego analizatora ruchu. weź grabki i jedź na plaże placku

      • 8 5

      • Zmienisz zdanie, jak tata kupi ci pierwsze auto

        • 2 3

  • CO za mózgi, zabrali 2 pasy, żeby leżały kamienie wysypane. zamiast wysypać obok na blandekę na trawę. (2)

    Ale jeden korek więcej w centrum , które ciągle stoi w korku przez nawrzucanych na siłę przejść naziemnych to nic nowego w tym mieście.

    • 21 15

    • Chyba jesteś ślepy...

      Pasy, którymi i tak nie pojedziesz przez remontowane torowisko - są zajęte przez materiałami a do objazdu i tak masz tyle pasów ile prowadzi za skrzyżowaniem do objazdu. Czepiasz się na siłę - co? Mają zostawić 3-4 pasy, żeby na skrzyżowaniu ludzie się wciskali na 2 pasy?

      • 8 1

    • Co to blandeka?

      • 6 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane