09:33

11.11.2017

Czytelnik

Przygotowania do Parady Niepodległości w Gdańsku

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Gdańsku informuje o utrudnieniach w ruchu drogowym w dniu 11.11.2017 roku w związku z obchodami Święta Niepodległości:

– w godzinach 8:00–14:00 odbędzie się zgromadzenie publiczne XV Parada Niepodległości w Gdańsku. Trasa przemarszu obejmować będzie ulice: Stolarska, Igielnicka, Podwale Staromiejskie, Grodzka, Lawendowa, Podmłyńska, Wielkie Młyny Rajska, Jana Heweliusza, Korzenna, Kowalska, Targ Drzewny (rondo wokół pomnika Jana III Sobieskiego), Targ Węglowy.

– w godzinach 8:00–10:00 odbędzie się zgromadzenie publiczne Siedlecka Parada Niepodległości, której trasa przemarszu rozpocznie się od ulicy Starodworskiej, dalej przejdzie ścieżką rowerową i chodnikiem wzdłuż ulic: Kartuska, Nowe Ogrody, Hucisko, Targ Drzewny do pomnika Jana III Sobieskiego na Targu Drzewnym i dołączy do XV Parady Niepodległości.

– w godzinach 14:00–18:15 odbędzie się zgromadzenie publiczne przy Muzeum II Wojny Światowej. Trasa przejścia obejmować będzie: ulicę przed wjazdem do garażu podziemnego Muzeum, skrzyżowanie ulic Stara Stocznia, Stępkarska oraz ciąg ulicy Stara Stocznia do rejony bramy przy budynku administracyjnym.

Nad bezpieczeństwem będą czuwać funkcjonariusze policji i Straż Miejska w Gdańsku. Prosimy o bezwzględne stosowanie się do ich poleceń.

Funkcjonowanie linii 100 rozpocznie się o godz. 14:00. W przypadku innych zmian w komunikacji miejskiej informacje będą publikowane na stronie ZTM Gdańsk http://www.ztm.gda.pl/hmvc/.

Tego dnia komunikacja miejska ZTM Gdańsk będzie funkcjonować wg świąteczno-niedzielnych rozkładów jazdy.

W związku z Paradą Niepodległości na trasie: Podwale Staromiejskie – Podmłyńska – Rajska – Heweliusza – Korzenna – Kowalska – Targ Drzewny i brakiem możliwości organizacji zastępczej trasy linii 100, funkcjonowanie tej linii w tym dniu rozpocznie się dopiero o godz. 14:00.

Opinie (7) 7 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.