09:19

03.06

Czytelnik

Ryzykowne zachowania na Świętokrzyskiej

To co kierowcy autobusów wyprawiają na ul. Świętokrzyskiej jest zaproszeniem do poważniejszego wypadku. Konkretnie chodzi o dwa miejsca, skrzyżowanie Świętokrzyskiej z Niepołomicką, autobusy wymuszają wyjeżdżając z Niepołomickiej pierwszeństwo jadąc na czerwonym. Drugie newralgiczne miejsce to węzeł Świętokrzyska i Aleja Hawla również wymuszanie i jazda na czerwonym przez kierowców autobusów wyjeżdżających z pętli. Mam wrażenie, że jest to już normalną praktyką bo obserwuję takie zachowanie prawie każdego dnia.

Opinie (7)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • 2020-06-03 11:44
  Widać że Pani zatrzymała sie w latach 90
  Albo jest słoikiem. Nie bronie oczywiście kierowców ale niestety na tych liniach autobusowych które jeżdżą w tych dzielnicach są dosyć wielkie korki.
  Co sprawia że autobusy jeżdżą opóźnione, szczególnie w godzinach szczytu. Prosze sobie wyobrazić że pracuje Pani 10 godzin bez jedzenia lub nawet dłużej, tłumacze o co mi chodzi.
  Gdy kierowca jest opóźniony traci na pętlach autobusowych całą swoją przerwe na rzecz punktualniejszych kursów co za tym idzie nie ma kiedy zjeść czy nawet skorzystać z toalety. Szybsza jazda czy też na siłe wjeżdżanie na skrzyżowania sprawia że kierowca ma szanse na to by zyskać chociaż małą część swojej przerwy, oczywiście jest to rzecz która nie powinna sie zdarzyć ponieważ każdą z nas obowiązują te same przepisy ruchy drogowego co każdego, tyle że człowiek który właśnie w tej chwili ma wielką potrzebe fizjologiczną jest napierany przez swoją psychikę do wykonywania tych czynów
  Pogromca hejtu

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

powrót