- 1 "Nieśmiertelny" powstaje w Gdyni (32 opinie)
- 2 Od soboty remont na Podwalu Przedmiejskim (53 opinie)
- 3 Nowe patrole, kamery i łódź za pół miliona zł (59 opinii)
- 4 Jemy na mieście: uczta w Hot Pot World (55 opinii)
- 5 Każdy pies w autobusie musi mieć kaganiec? (191 opinii)
- 6 Lechia czy transfer? Co zdecydował Bobcek? (34 opinie)
Są informację, że to ukrainiec spowodował wypadek i był pod wpływem alkoholu ok. 1,5 promila.
-
Lubię to 1
-
Super
-
Trzymaj się 1
-
Ha ha 5
-
Wow 2
-
Przykro mi 13
-
Wrr 29
- Wszystkie 51
Opinie (13) 2 zablokowane
-
2026-05-10 02:29
Chodzi o wypadek na obwodnicy i pojazd, który uderzył w pojazd drogowców.
- 23 1
-
2026-05-10 02:35
Jak pijany to nic mu się nie stało
Gorzej coś takiemu po trzeźwemy dowalić
- 11 2
-
2026-05-10 02:50
(1)
Jak Ukrainiec to umorzą i wypuszczą
- 28 13
-
2026-05-10 10:37
I deportują na Ukrainę
- 3 1
-
2026-05-10 03:19
Gosc (1)
Więcej ich wpuszczajcie
- 23 8
-
2026-05-10 16:38
A tak, wpuścimy. Nie ty ruski chamie będziesz
o tym decydował.
- 1 0
-
2026-05-10 06:38
Sa też informacje że to obywatel Australii i mial promile na minusie.
- 29 12
-
2026-05-10 08:44
Ach, nawet nie wiadomo o jaki wypadek chodzi.
Raport zupełnie nie śmierdzi zwykłym sianiem nienawiści. Zupełnie.
- 13 5
-
2026-05-10 11:02
Kto i gdzie napadł z nożem na naszego piłkarza
W tv głównego ścieku była tylko taka informacja, brakowało gdzie i przez kogo. Ale to że zabrał mu zegarek za 150 tys to już było.
- 1 0
-
2026-05-10 15:05
Ten wypadek pod Lęborkiem?
- 1 0
-
2026-05-10 16:40
Redakcja potwierdziła, że to Ukrainiec?
Zatem pierwszy nie zabieraj głosu na temat narodowości kierowcy.
- 4 0
-
2026-05-10 17:36
Dopiero zaczol pic
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.