02:28 10 maja
Czytelnik
Na drogach

Są informację, że to ukrainiec spowodował wypadek i był pod wpływem alkoholu ok. 1,5 promila.

Przeczytane
  • Lubię to Lubię to 1
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się 1
  • Ha ha Ha ha 5
  • Wow Wow 2
  • Przykro mi Przykro mi 13
  • Wrr Wrr 29
  • Wszystkie 51

Opinie (13) 2 zablokowane

  • Chodzi o wypadek na obwodnicy i pojazd, który uderzył w pojazd drogowców.

    • 23 1

  • Jak pijany to nic mu się nie stało

    Gorzej coś takiemu po trzeźwemy dowalić

    • 11 2

  • (1)

    Jak Ukrainiec to umorzą i wypuszczą

    • 28 13

    • I deportują na Ukrainę

      • 3 1

  • Gosc (1)

    Więcej ich wpuszczajcie

    • 23 8

    • A tak, wpuścimy. Nie ty ruski chamie będziesz

      o tym decydował.

      • 1 0

  • Sa też informacje że to obywatel Australii i mial promile na minusie.

    • 29 12

  • Ach, nawet nie wiadomo o jaki wypadek chodzi.

    Raport zupełnie nie śmierdzi zwykłym sianiem nienawiści. Zupełnie.

    • 13 5

  • Kto i gdzie napadł z nożem na naszego piłkarza

    W tv głównego ścieku była tylko taka informacja, brakowało gdzie i przez kogo. Ale to że zabrał mu zegarek za 150 tys to już było.

    • 1 0

  • Ten wypadek pod Lęborkiem?

    • 1 0

  • Redakcja potwierdziła, że to Ukrainiec?

    Zatem pierwszy nie zabieraj głosu na temat narodowości kierowcy.

    • 4 0

  • Dopiero zaczol pic

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane