- 1 Marsz Równości przeszedł ulicami Gdańska (418 opinii)
- 2 5 pizzerii w Gdańsku, które warto poznać (69 opinii)
- 3 Apel pasażerki: nie utrudniajcie im pracy (135 opinii)
- 4 CBA w UM w Gdańsku. Śledztwo ws. korupcji (189 opinii)
- 5 Moda na Mystic Festival 2026 (47 opinii)
- 6 100-letnia willa ma szansę na drugie życie (58 opinii)
Samochód zapalił się na węźle Owczarnia 4 raporty (62 opinie)
Pożar samochodu na obwodnicy
-
Lubię to 3
-
Super
-
Trzymaj się 3
-
Ha ha 6
-
Wow 1
-
Przykro mi 37
-
Wrr 87
- Wszystkie 137
Owczarnia auto sie pali
-
Lubię to 3
-
Super
-
Trzymaj się 5
-
Ha ha 7
-
Wow 4
-
Przykro mi 13
-
Wrr 38
- Wszystkie 70
Pali się auto na obwodnicy na wysokości Selgrosa
-
Lubię to 1
-
Super
-
Trzymaj się
-
Ha ha 2
-
Wow 13
-
Przykro mi 51
-
Wrr 71
- Wszystkie 138
Samochód zapalił się na węźle Owczarnia
-
Lubię to 3
-
Super 3
-
Trzymaj się
-
Ha ha 1
-
Wow 10
-
Przykro mi 48
-
Wrr 142
- Wszystkie 207
Opinie (62) ponad 10 zablokowanych
-
2025-06-16 11:01
Opinia wyróżniona
obwodnica zamknięta (1)
na miejscu straż pożarna.. auto zgaszone..obwodnica w kierunku Łodzi zablokowana
- 9 4
-
2025-06-16 12:11
bo barany zamiast jechać to się gapią i przez to tamują ruch
- 7 0
-
2025-06-16 10:43
Opinia wyróżniona
(4)
Słabo że zatrzymał się pod wiaduktem. Jak się zapali cały, to tylko trzymać kciuki żeby się nic z wiaduktem nie stało.
- 7 81
-
2025-06-16 13:25
Racja, mógł jeszcze jeszcze pojechać parę metrów płonącym autem. W sumie to głupio że nie pojechał do mechanika tak.
- 20 1
-
2025-06-16 12:53
A co miało by sie stać z wiaduktem co innego jak by cysterna płonęła
- 6 0
-
2025-06-16 11:44
A co miał zrobić? Jechać dalej, czy wycofać?
- 14 1
-
2025-06-16 11:00
Stoi kilka metrów przed
- 12 0
-
2025-06-16 10:41
(5)
Pewnie elektryk
- 27 30
-
2025-06-16 10:51
(3)
Akurat nie elektryk. Golf 7 czy 8. Pożar komory silnika.
- 6 3
-
2025-06-16 10:57
Przecież to passat (2)
- 11 0
-
2025-06-16 11:03
(1)
Przecież każdy wie, że palą się głównie stare szroty w dizlu - wbrew antyelektrycznej propagandzie. Każdy pisząc "pewnie elektryk" sobie z tego jaja robi.
W badaniach w Szwecji wyszło, że ryzyko pożaru elektryka jest ponad 20 razy mniejsze od ryzyka pożaru spalinowca.- 18 4
-
2025-06-16 11:37
:D kpisz chyba, słuchaj dalej tego co wyszło w badaniach w Szwecji, na pewno będziesz błyskotliwy jak i ci ich inżynierowie
- 3 10
-
2025-06-16 11:01
Ale masz smutne życie
- 5 1
-
2025-06-16 10:43
Opinia wyróżniona
(4)
Słabo że zatrzymał się pod wiaduktem. Jak się zapali cały, to tylko trzymać kciuki żeby się nic z wiaduktem nie stało.
- 7 81
-
2025-06-16 11:00
Stoi kilka metrów przed
- 12 0
-
2025-06-16 11:44
A co miał zrobić? Jechać dalej, czy wycofać?
- 14 1
-
2025-06-16 12:53
A co miało by sie stać z wiaduktem co innego jak by cysterna płonęła
- 6 0
-
2025-06-16 13:25
Racja, mógł jeszcze jeszcze pojechać parę metrów płonącym autem. W sumie to głupio że nie pojechał do mechanika tak.
- 20 1
-
2025-06-16 10:52
Wolgswagen
dasss auto...
- 25 0
-
2025-06-16 10:55
(1)
te elektryki nas wykończą... znowu! ile można.
- 19 19
-
2025-06-16 14:57
Gdzie tu widzisz elektryka?!
- 2 0
-
2025-06-16 10:59
Ten wiadukt ma pecha (1)
To już kolejne auto "pod" tym wiaduktem.
- 5 1
-
2025-06-16 11:29
drugie, na szczęście nie stanął pod samym wiaduktem tylko przed.
- 1 0
-
2025-06-16 11:01
Opinia wyróżniona
obwodnica zamknięta (1)
na miejscu straż pożarna.. auto zgaszone..obwodnica w kierunku Łodzi zablokowana
- 9 4
-
2025-06-16 12:11
bo barany zamiast jechać to się gapią i przez to tamują ruch
- 7 0
-
2025-06-16 11:03
Cud !!! Nie elektryczny, a sie zapalil !! To prawdziwy cud !!!
- 9 11
-
2025-06-16 11:04
Festynowy cyrk bingo
- 3 3
-
2025-06-16 11:05
O dziwo nie BMW
- 8 2
-
2025-06-16 11:05
...musiało być w dobrym stanie technicznym, ale najważniejsze, że miało aktualny przegląd......500 sie należało. (2)
- 11 4
-
2025-06-16 11:13
A niektórzy szoferzy lamentują (1)
i dostają spazmów ,ze chcą podnieść cenę badania o 100%
- 2 2
-
2025-06-16 12:57
To ze nadanie ma wzrosnąć to bardzo dobrze . Ci co prowadzą diagnostykę też muszą sie z czegoś utrzymać
- 0 0
-
2025-06-16 11:16
Prawie codziennie pali się jakieś auto. (2)
Z czego to wynika?
- 7 0
-
2025-06-16 11:22
....ze zbyt dokładnych badań diagnostycznych (1)
- 1 0
-
2025-06-17 10:28
Nie masz pojęcia o czym mówisz
- 0 0
-
2025-06-16 11:17
Elektryk
- 6 7
-
2025-06-16 11:17
Już od poniedziałku takie fajerwerki no
- 1 0
-
2025-06-16 11:22
Zakazać aut spalinowych
są niebezpieczne
- 8 21
-
2025-06-16 11:26
Polska to złomowisko europejskich aut (1)
sprowadza się tu śmietniki z całej Europy, przeglądy po znajomości i tak to się kończy
- 9 10
-
2025-06-16 12:55
aha
- 1 1
-
2025-06-16 11:26
Duży korek? (1)
- 2 0
-
2025-06-16 13:06
Duży.
- 0 0
-
2025-06-16 11:30
Z wiaduktu dobrze gasić
- 2 0
-
2025-06-16 11:33
(1)
Chłodniczka i skrystalizowany płyn, standard we wszystkich nowych autach.
- 1 5
-
2025-06-16 11:38
Gdzie na zdjęciu jest jakiś nowy samochód?
Ten pasek ze zdjęcia to stary, kilka razy przeżuty rupieć.
- 5 0
-
2025-06-16 11:43
Ah te elektryki. Co 5 min wybuchają. Ohh wait! to benzyniak!
- 4 1
-
2025-06-16 11:44
Znowu strażacy zdążyli
- 1 0
-
2025-06-16 11:49
Nikt się nie zatrzymał aby pomóc ugasić.
Stawali aby zrobić fotki. Smutne czasy
- 5 4
-
2025-06-16 11:51
Ludzie
Przestańcie się oglądać i zwalniać tylko jedzie dalej a nie robicie gigantyczne korki !!!!!!!!! Myślcie trochę dzbany.
- 14 0
-
2025-06-16 11:55
Elektryczny Passat TDi - oj te elektryczne diesle
Oj oj fani spalinówek bez argumentów
- 2 4
-
2025-06-16 11:56
Elektryk
- 3 3
-
2025-06-16 12:11
a ludzie zamiast jechać zwalniają i się gapią
Po co zwalniacie, jechałem tamtędy w trakcie gaszenia, każy baran zwalnia by spojrzeć i zrobić fotkęi przez to zrobił się ogromny korek, nie blokowali przecież żadnego pasa poza awaryjnym a i tak
- 8 0
-
2025-06-16 12:31
ah te elektryki :)
- 2 2
-
2025-06-16 12:38
Elektryk (1)
- 2 4
-
2025-06-16 15:09
Hydraulik. Smutne musisz mieć życie
- 0 0
-
2025-06-16 13:07
passerati :D
- 2 1
-
2025-06-16 13:12
13:15
Jak teraz wygląda obwodnica? Da się dojechać do akademii gdańskiej z gdyni
- 1 0
-
2025-06-16 13:20
(3)
Ma ktoś zapisane numery tego złoma? Chcę zgłosić sprawę o odszkodowanie za straty finansowe właścicielowi tego pojazdu.
- 1 7
-
2025-06-16 13:33
a niby jaka była wina tego kierowcy? (2)
co twojemu złomowi się stało?
- 1 0
-
2025-06-16 13:55
(1)
Tak ze jego złom zablokował ulice. Reszta to już nie twoj biznes
- 1 3
-
2025-06-17 15:28
do budy
- 0 0
-
2025-06-16 13:21
(1)
Przykre, ale to typowy filcwagen.
- 1 0
-
2025-06-16 13:34
Porsche to też filcwagen. Nie zaklinaj rzeczywistości.
- 0 0
-
2025-06-16 13:46
No i gitara
- 1 0
-
2025-06-16 14:32
Dobrze że nie elektryk bo jeszcze ze 2 dni bym tam stał i się palił :)
- 1 1
-
2025-06-16 14:45
Zauważyliście ze praktycznie co tydzien jest informacja o pożarze auta?
Czyżby to wina chińskich kabli?
- 1 0
-
2025-06-16 17:46
kaszubenwagen TDI
od niemca, co płakał jak sprzedawał, a przed granicą dogonił i chciał odkupić.
- 1 0
-
2025-06-16 20:40
pewnie te nowe puszeczki za 100zł do napełniania
klimatyzacji z allegro co mają propan do zapalniczek.
- 0 0
-
2025-06-16 22:45
Samochód w ogniu (1)
Pewnie to elektryk. Nie rozumiem po co ludziom ten owczy pęd do elektryków skoro one nie są wcale takie ekologiczne bo jak na razie prąd puki co jest z węgla a nie z wiatru czy wody lub ze słońca. Ludzie weźcie się i puknijcie się w wasze puste cymbały
- 1 2
-
2025-06-17 15:30
ogólnie masz rację, ale to akurat spaliniak
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.