Samochód zapalił się na węźle Owczarnia 4 raporty (62 opinie)

11:20 16 czerwca 2025
Zeus
Ważne Na drogach

Pożar samochodu na obwodnicy

Przeczytane
Na obwodnicy płonie samochód na wysokości Owczarni w stronę Tczewa - korki w obu kierunkach na miejsce dotarły słuzby
  • Lubię to Lubię to 3
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się 3
  • Ha ha Ha ha 6
  • Wow Wow 1
  • Przykro mi Przykro mi 37
  • Wrr Wrr 87
  • Wszystkie 137
10:55 16 czerwca 2025
Morek

Owczarnia auto sie pali

Przeczytane
Od Redakcji: W drodze na miejsce jest jeden zastęp strażaków. W zgłoszeniu nie ma informacji, by ktoś został poszkodowany w wyniku tego pożaru.
  • Lubię to Lubię to 3
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się 5
  • Ha ha Ha ha 7
  • Wow Wow 4
  • Przykro mi Przykro mi 13
  • Wrr Wrr 38
  • Wszystkie 70
10:51 16 czerwca 2025
Asia

Pali się auto na obwodnicy na wysokości Selgrosa

Przeczytane
  • Lubię to Lubię to 1
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 2
  • Wow Wow 13
  • Przykro mi Przykro mi 51
  • Wrr Wrr 71
  • Wszystkie 138
10:38 16 czerwca 2025
Czytelnik

Samochód zapalił się na węźle Owczarnia

Przeczytane
samochód marki volkswagen zapalił się na wysokości węzła owczarnia w stronę Matarni
  • Lubię to Lubię to 3
  • Super Super 3
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 1
  • Wow Wow 10
  • Przykro mi Przykro mi 48
  • Wrr Wrr 142
  • Wszystkie 207

Opinie (62) ponad 10 zablokowanych

  • (5)

    Pewnie elektryk

    • 27 30

    • (3)

      Akurat nie elektryk. Golf 7 czy 8. Pożar komory silnika.

      • 6 3

      • Przecież to passat (2)

        • 11 0

        • (1)

          Przecież każdy wie, że palą się głównie stare szroty w dizlu - wbrew antyelektrycznej propagandzie. Każdy pisząc "pewnie elektryk" sobie z tego jaja robi.
          W badaniach w Szwecji wyszło, że ryzyko pożaru elektryka jest ponad 20 razy mniejsze od ryzyka pożaru spalinowca.

          • 18 4

          • :D kpisz chyba, słuchaj dalej tego co wyszło w badaniach w Szwecji, na pewno będziesz błyskotliwy jak i ci ich inżynierowie

            • 3 10

    • Ale masz smutne życie

      • 5 1

  • Opinia wyróżniona

    (4)

    Słabo że zatrzymał się pod wiaduktem. Jak się zapali cały, to tylko trzymać kciuki żeby się nic z wiaduktem nie stało.

    • 7 81

    • Stoi kilka metrów przed

      • 12 0

    • A co miał zrobić? Jechać dalej, czy wycofać?

      • 14 1

    • A co miało by sie stać z wiaduktem co innego jak by cysterna płonęła

      • 6 0

    • Racja, mógł jeszcze jeszcze pojechać parę metrów płonącym autem. W sumie to głupio że nie pojechał do mechanika tak.

      • 20 1

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Pali się auto na obwodnicy na wysokości Selgrosa

    Wolgswagen

    dasss auto...

    • 25 0

  • (1)

    te elektryki nas wykończą... znowu! ile można.

    • 19 19

    • Gdzie tu widzisz elektryka?!

      • 2 0

  • Ten wiadukt ma pecha (1)

    To już kolejne auto "pod" tym wiaduktem.

    • 5 1

    • drugie, na szczęście nie stanął pod samym wiaduktem tylko przed.

      • 1 0

  • Opinia wyróżniona

    obwodnica zamknięta (1)

    na miejscu straż pożarna.. auto zgaszone..obwodnica w kierunku Łodzi zablokowana

    • 9 4

    • bo barany zamiast jechać to się gapią i przez to tamują ruch

      • 7 0

  • Cud !!! Nie elektryczny, a sie zapalil !! To prawdziwy cud !!!

    • 9 11

  • Festynowy cyrk bingo

    • 3 3

  • O dziwo nie BMW

    • 8 2

  • ...musiało być w dobrym stanie technicznym, ale najważniejsze, że miało aktualny przegląd......500 sie należało. (2)

    • 11 4

    • A niektórzy szoferzy lamentują (1)

      i dostają spazmów ,ze chcą podnieść cenę badania o 100%

      • 2 2

      • To ze nadanie ma wzrosnąć to bardzo dobrze . Ci co prowadzą diagnostykę też muszą sie z czegoś utrzymać

        • 0 0

  • Prawie codziennie pali się jakieś auto. (2)

    Z czego to wynika?

    • 7 0

    • ....ze zbyt dokładnych badań diagnostycznych (1)

      • 1 0

      • Nie masz pojęcia o czym mówisz

        • 0 0

  • Elektryk

    • 6 7

  • Już od poniedziałku takie fajerwerki no

    • 1 0

  • Zakazać aut spalinowych

    są niebezpieczne

    • 8 21

  • Polska to złomowisko europejskich aut (1)

    sprowadza się tu śmietniki z całej Europy, przeglądy po znajomości i tak to się kończy

    • 9 10

    • aha

      • 1 1

  • Duży korek? (1)

    • 2 0

    • Duży.

      • 0 0

  • Z wiaduktu dobrze gasić

    • 2 0

  • (1)

    Chłodniczka i skrystalizowany płyn, standard we wszystkich nowych autach.

    • 1 5

    • Gdzie na zdjęciu jest jakiś nowy samochód?

      Ten pasek ze zdjęcia to stary, kilka razy przeżuty rupieć.

      • 5 0

  • Ah te elektryki. Co 5 min wybuchają. Ohh wait! to benzyniak!

    • 4 1

  • Znowu strażacy zdążyli

    • 1 0

  • Nikt się nie zatrzymał aby pomóc ugasić.

    Stawali aby zrobić fotki. Smutne czasy

    • 5 4

  • Ludzie

    Przestańcie się oglądać i zwalniać tylko jedzie dalej a nie robicie gigantyczne korki !!!!!!!!! Myślcie trochę dzbany.

    • 14 0

  • Elektryczny Passat TDi - oj te elektryczne diesle

    Oj oj fani spalinówek bez argumentów

    • 2 4

  • Elektryk

    • 3 3

  • a ludzie zamiast jechać zwalniają i się gapią

    Po co zwalniacie, jechałem tamtędy w trakcie gaszenia, każy baran zwalnia by spojrzeć i zrobić fotkęi przez to zrobił się ogromny korek, nie blokowali przecież żadnego pasa poza awaryjnym a i tak

    • 8 0

  • ah te elektryki :)

    • 2 2

  • Elektryk (1)

    • 2 4

    • Hydraulik. Smutne musisz mieć życie

      • 0 0

  • passerati :D

    • 2 1

  • 13:15

    Jak teraz wygląda obwodnica? Da się dojechać do akademii gdańskiej z gdyni

    • 1 0

  • (3)

    Ma ktoś zapisane numery tego złoma? Chcę zgłosić sprawę o odszkodowanie za straty finansowe właścicielowi tego pojazdu.

    • 1 7

    • a niby jaka była wina tego kierowcy? (2)

      co twojemu złomowi się stało?

      • 1 0

      • (1)

        Tak ze jego złom zablokował ulice. Reszta to już nie twoj biznes

        • 1 3

        • do budy

          • 0 0

  • (1)

    Przykre, ale to typowy filcwagen.

    • 1 0

    • Porsche to też filcwagen. Nie zaklinaj rzeczywistości.

      • 0 0

  • No i gitara

    • 1 0

  • Dobrze że nie elektryk bo jeszcze ze 2 dni bym tam stał i się palił :)

    • 1 1

  • Zauważyliście ze praktycznie co tydzien jest informacja o pożarze auta?

    Czyżby to wina chińskich kabli?

    • 1 0

  • kaszubenwagen TDI

    od niemca, co płakał jak sprzedawał, a przed granicą dogonił i chciał odkupić.

    • 1 0

  • pewnie te nowe puszeczki za 100zł do napełniania

    klimatyzacji z allegro co mają propan do zapalniczek.

    • 0 0

  • Samochód w ogniu (1)

    Pewnie to elektryk. Nie rozumiem po co ludziom ten owczy pęd do elektryków skoro one nie są wcale takie ekologiczne bo jak na razie prąd puki co jest z węgla a nie z wiatru czy wody lub ze słońca. Ludzie weźcie się i puknijcie się w wasze puste cymbały

    • 1 2

    • ogólnie masz rację, ale to akurat spaliniak

      • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane