17:27 19 czerwca 18
Trojmiasto.pl

Sytuacja na drogach nieco się poprawiła

Przeczytane
Sytuacja na obwodnicy powoli poprawia się. Korki w stronę Gdyni i Gdańska maleją, ale wciąż tracimy tam po kilka, kilkanaście minut.

Jeszcze trochę czasu musi upłynąć, zanim do normy wróci ruch na Słowackiego i Spacerowej. Trzyma też zator na Grunwaldzkiej we Wrzeszczu i Oliwie oraz na Niepodległości w Sopocie.

W Gdyni postoicie jeszcze na Sopockiej. Przytkana też końcówka estakady na Obłuże.

I informacja dla wszystkich osób w korku. W 25 min. meczu w Moskwie - wciąż bez bramek.
Raport z Trójmiasta - zdjęcie uniwersalne 2
Zobacz Raport

Opinie (3)

• .... (1)

0:0 na razie szału nie ma.Ale też i tragedyi.Grylek miło skwierczy,Graga donosi zimne bro.Ulice puste.Mam nadzieję na wygraną.

• 6 13

• Ty to masz bujną wyobraźnię

• 9 0

• Się poprawiła

Bo połowa kierowców porzuciła auta i poszła na SKM. teraz znowu w SKM tłok i każdy nie dość że trzeźwy to z kluczykami. ;-)