14:08 28 grudnia 2025
Sailor
Ważne Na mieście

Sztormowo na Górkach Zachodnich

Przeczytane
  • Lubię to Lubię to 6
  • Super Super 29
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 2
  • Wow Wow 14
  • Przykro mi Przykro mi 23
  • Wrr Wrr 130
  • Wszystkie 204

Opinie (7)

  • Pięknie

    • 39 11

  • Opinia wyróżniona

    Na "żywo" zawsze są inne odczucia. (1)

    • 17 5

    • Jasne, chociażby siła wiatru, huk fal, wlewająca się woda do butów :)

      Byłem w niedzielę i doświadczyłem - przepięknie. Ludzie z końca Polski tu przyjeżdżają żeby zobaczyć te cuda

      • 1 0

  • W Górkach Zachodnich, a nie 'na' (3)

    • 6 5

    • Polacy z tym "na" i "w" mają problem np. na/w Ukrainie (1)

      • 0 0

      • A po co to było zmieniac

        Polacy nie mieli z tym problemu bo zawsze mówiło się na Ukrainie. Teraz nam, koledzy ze wschodu, każą inaczej mówić.

        • 0 0

    • Oczywiście, że NA Górkach. Tak samo jak na Stogach, na Przeróbce, na Przymorzu, na Jasieniu etc. To nazwa dzielnicy. Jak słyszę "W Górkach" od razu wiem, że przyjezdny - mieszkam NA Górkach 30 lat i nigdy nie słyszałem, by lokals powiedział "w". :)

      • 3 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane