- 1 Wysypiska tracą miliony złotych przez kaucje (433 opinie)
- 2 Takiego przemytu nie było. "Tona heroiny" (58 opinii)
- 3 Jest przejście, ale pieszy ma tu czekać (122 opinie)
- 4 Od 29.06. ograniczenia dla aut w Gdańsku (140 opinii)
- 5 Czy mieszkania dwustronne są droższe? (49 opinii)
- 6 F-35 przelecą nad Westerplatte (59 opinii)
Sztormowo na Górkach Zachodnich
-
Lubię to 6
-
Super 29
-
Trzymaj się
-
Ha ha 2
-
Wow 14
-
Przykro mi 23
-
Wrr 130
- Wszystkie 204
Opinie (7)
-
2025-12-28 16:28
Opinia wyróżniona
Na "żywo" zawsze są inne odczucia. (1)
- 17 5
-
2025-12-29 13:02
Jasne, chociażby siła wiatru, huk fal, wlewająca się woda do butów :)
Byłem w niedzielę i doświadczyłem - przepięknie. Ludzie z końca Polski tu przyjeżdżają żeby zobaczyć te cuda
- 1 0
-
2025-12-28 14:10
Pięknie
- 39 11
-
2025-12-28 16:28
Opinia wyróżniona
Na "żywo" zawsze są inne odczucia. (1)
- 17 5
-
2025-12-29 13:02
Jasne, chociażby siła wiatru, huk fal, wlewająca się woda do butów :)
Byłem w niedzielę i doświadczyłem - przepięknie. Ludzie z końca Polski tu przyjeżdżają żeby zobaczyć te cuda
- 1 0
-
2025-12-28 19:15
W Górkach Zachodnich, a nie 'na' (3)
- 6 5
-
2025-12-29 14:48
Polacy z tym "na" i "w" mają problem np. na/w Ukrainie (1)
- 0 0
-
2025-12-31 00:17
A po co to było zmieniac
Polacy nie mieli z tym problemu bo zawsze mówiło się na Ukrainie. Teraz nam, koledzy ze wschodu, każą inaczej mówić.
- 0 0
-
2025-12-29 20:26
Oczywiście, że NA Górkach. Tak samo jak na Stogach, na Przeróbce, na Przymorzu, na Jasieniu etc. To nazwa dzielnicy. Jak słyszę "W Górkach" od razu wiem, że przyjezdny - mieszkam NA Górkach 30 lat i nigdy nie słyszałem, by lokals powiedział "w". :)
- 3 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.