19:42
10 maja
Tristar w Gdyni jak zawsze w formie.
Przeczytane
-
Lubię to
-
Super
-
Trzymaj się
-
Ha ha 5
-
Wow 1
-
Przykro mi
-
Wrr
- Wszystkie 6
Opinie (4) 1 zablokowana
-
2026-05-10 19:46
Skodą 706 RTO to ja byłem punktualny i mięśnie były. (1)
- 4 6
-
2026-05-10 19:48
Radzio zmienił nick...
- 3 1
-
2026-05-10 19:54
Miasto przyszłości, czas przejazdu z przeszłości
- 2 10
-
2026-05-10 20:12
Zakłócenia sygnału GPS i tyle temacie. Nie szukaj sensacji
- 4 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.