- 1 Od soboty remont na Podwalu Przedmiejskim (55 opinii)
- 2 "Nieśmiertelny" powstaje w Gdyni (33 opinie)
- 3 Lechia czy transfer? Co zdecydował Bobcek? (35 opinii)
- 4 Nowe patrole, kamery i łódź za pół miliona zł (65 opinii)
- 5 Jemy na mieście: uczta w Hot Pot World (56 opinii)
- 6 Płaca minimalna znów wzrośnie. O ile? (147 opinii)
Usunięto betonowe szykany w Otominie
Postawiono czerwone porządne słupki.!
-
Lubię to
-
Super
-
Trzymaj się
-
Ha ha
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr
- Wszystkie 0
Opinie (107) ponad 10 zablokowanych
-
2024-09-26 12:52
Opinia wyróżniona
To jeszcze (10)
To jeszcze zlikwidować te obok magazynów chyba ulica bysewska to są chore pomysły
- 137 20
-
2024-09-26 15:10
(1)
Te szykany na Bysewskiej są po to, żeby ciężarówki dojeżdżające do magazynów nie rozjeżdżały tego fragmentu drogi na którym jest ograniczenie tonażowe. Osobówki nie mają problemu z przejechaniem.
- 8 4
-
2024-09-28 12:45
Nie mają problemu a co chwilę są rozwalone! Jakieś dwa tygodnie temu dwa kręgi całkowicie rozwalone przy domu seniora Do dziś nawet tam nie jest posprzątane. Więc raczej też ktoś skasował auto
- 0 0
-
2024-09-26 13:33
I usunac wszystkie latarnie i drzewa oraz rowerzystow
- 16 9
-
2024-09-26 13:04
Tak na bysewskiej, są tam ustawione tak ciasno że jak jechałem 268 to się zastanawiałem czy na pewno się zmieści (6)
- 14 1
-
2024-09-26 13:07
trzeba było pocisnąć 300 tak jak ten na moto w tunelu (5)
wyborca PiS
- 13 16
-
2024-09-26 13:28
Nie musiałeś się podpisywać (1)
Brak zrozumienia prostego tekstu to wasza podstawa cecha xD
- 8 5
-
2024-09-26 13:58
A mówią że głupich nie sieją
... już 3 kolejnych ma trudność ze zrozumieniem
- 3 0
-
2024-09-26 13:22
facepalm (2)
268 to numer linii autobusowej! weźcie już zluzujcie tu gumy z tym samochodowym hejtem.
- 16 3
-
2024-09-26 14:42
To nie hejt, ale styl tekstu wskazywał, że to była prędkość. (1)
- 1 2
-
2024-09-26 16:15
Jak wyżej ... naucz się czytać ze zrozumieniem
- 1 0
-
2024-09-26 12:36
Te betony stały tam dobre kilka lat (28)
I nie było żadnego wypadku więc powodem tego wypadku na pewno było coś innego być może wiek być może zasłabnięcie choroba na pewno nie betony
- 102 54
-
2024-09-26 12:42
Betony betonie (16)
Zasłabł czy prędkość, to betony spowodowały, że zginął kierowca i pasażerka
- 24 16
-
2024-09-26 12:44
Pamiętam że tam jest ograniczenie do 30 (5)
Takie zniszczenia przy 30? Biegli na pewno ustalą i sprawdzą czy auto było sprawne
- 25 10
-
2024-09-26 13:32
(3)
co to ma za znaczenie?Żadne samowola budowlana w obrębie drogi spowodowała kompletne zniszczenie samochodu i śmierć ludzi
- 9 4
-
2024-09-26 13:35
wariaci drogowi powodują smierc ludzi zwłaszcza dzieci dlatego uspokaja się ruch (2)
- 3 10
-
2024-09-26 13:56
Aha, tam w lesie jest tyle dzieci, że szok. (1)
- 5 5
-
2024-09-26 15:35
przy wyjściu z plaży, latem - owszem
- 1 1
-
2024-09-26 15:45
Nie ważne przy jakiej prędkości
Za przekroczenie dozwolonej prędkości dostajesz madat kilkuset złotowy a nie karę śmierci jak tych dwoje starszych ludzi.
- 5 1
-
2024-09-26 12:44
pędzący beton uderzył w prawidłowo zaparkowany pojazd
- 24 17
-
2024-09-26 12:55
(3)
No tak jak człowiek ginie od postrzału to winna broń no no
- 14 6
-
2024-09-26 15:18
Winny ten co strzela i ten co postawil tego kloca (2)
Jak postawisz mine to winny jest ten co na nia wejdzie? czy jednak ten co ja postawil?
- 4 3
-
2024-09-27 07:39
(1)
masz kłopot z głową. Spowalnienie przestępców drogowych to nie stawianie ukrytych min. Beton jest widoczny. Jakby postawili tam dom też by w nigo wjechał. Jakby szła grupa ludzi to by ją zabił. Miał wybór. Wybrał śmierć.
- 1 0
-
2024-09-27 18:30
dół
To może wykopać tam dół na parę metrów, mniejsza szansa że ktoś straci życie, a po jakimść czasie ktoś wyciągnie ludzi,
a tak na poważnie to trzeba mieć coś z głową nie tak żeby takie śmiertelne szykany stawiać, na autostradach idzie się w rozwiązania na tłumienie zdeżenia z czymś takim,żeby nie było takich wypadków, w takim razie wystarczył by plastikowy odblaskowy znak z przegubem i np.z fotoradar jak są tam częste wypadki- 0 0
-
2024-09-26 13:13
Dobrze że nie wjechał w drzewo (3)
Bo okazałoby się że winne drzewo i trzeba cały las w otominie wyciąć
- 16 5
-
2024-09-26 13:23
deweloperzy zbiorowo westchnęli widząc ten komentarz
- 4 0
-
2024-09-26 15:11
a masz drzewa na srodku drogi?
- 3 1
-
2024-09-26 15:47
Zazwyczaj drzew nie sadzi sie na srodku pasa ruchu
Twoje porównanie jest bardzo nietrafione.
- 4 1
-
2024-09-26 13:32
Tak tak. Betony wskoczyly mu na maske. Co ty za kocopały wypisujesz
- 4 3
-
2024-09-26 12:45
Nie (3)
Był smiertelny wypadek rok temu i wiele innych incydentow.
- 20 8
-
2024-09-26 13:18
(2)
A za każdym razem oczywiście winien beton, w strefie 30 i dobrze oznaczony... Taaa....
- 3 10
-
2024-09-26 13:33
jak np zajedzie ci drogę samochód i przyfasrrygujesz łbem w taki kloc jadąc na rowerze to nawet jadąc 20 kmh się zabijesz
- 6 0
-
2024-09-26 15:48
Tak za każdym razem winny beton stojący na srodku drogi
- 2 0
-
2024-09-26 12:51
tam było 30km/h
oni musieli zasuwać 3x tyle, patrząc na zniszczenia
- 11 9
-
2024-09-26 12:55
(2)
Przecież były wypadki. Nawet jeden smiertelny
- 9 3
-
2024-09-26 13:35
(1)
Był...chlopak skuterem po pijaku grzał...
- 3 0
-
2024-09-27 07:42
no nic, wina betonu, że koleś po pijaku się zabił, a teraz wina bloku betonowego ,że ktoś kto drastycznie złamał prawo rozbił sie o element ochronny innych. miał wybór, wybrałłąmanie przepisów i przegrał.
- 0 0
-
2024-09-26 13:27
(1)
Wiesci glosza, ze byl juz tam wypadek smiertelny.
- 4 0
-
2024-09-26 13:37
To jeszcze dodam całą masę kierowców co to po kilku piwkach wsiadają, wracając latem znad jeziora...teraz to dopiero będą pędzić...z gorki ...
- 2 2
-
2024-09-26 23:24
o kilka lat za dlugo!
- 0 0
-
2024-09-26 12:38
Może lepiej że wjechali na beton niż poszli na czołówkę (2)
Oglądając zniszczone auto i silnik który przemieścił się do kabiny to wniosek jest jeden jechali 30 na godzinę x 3
- 49 18
-
2024-09-26 14:09
Dziadzia ze 140 musial. cisnac XDD
- 2 1
-
2024-09-26 16:03
Może chcieli odejść razem
- 0 0
-
2024-09-26 12:45
(10)
O super, teraz czekamy az kierowczyk wariat zabije paru pieszych i znowu postawimy bariery. Miasto, ktore dziala!!!
- 45 21
-
2024-09-26 12:49
(6)
Pieszego to w ogóle tam nie powinno być a jak już będzie to ma iść lewą stroną i ustąpić przed samochodem.
- 9 22
-
2024-09-26 13:17
"Pieszego to w ogóle tam nie powinno" (5)
jak przyznać ze sie jest misiem o bardzo małym rozumku jest głupkiem nie pisząc ze sie jest misiem o bardzo małym rozumku.
- 10 7
-
2024-09-26 13:27
A teraz po polsku poprosze !
- 2 5
-
2024-09-26 13:47
(3)
pieszych obowiązują przepisy zdziwko co nie?
- 4 5
-
2024-09-26 14:56
W polskiej pisowni też obowiązują zasady, a Ty ich nie uznajesz. (1)
- 2 2
-
2024-09-27 07:44
idz sie ona ni zować książką do polskiego.
- 1 1
-
2024-09-27 07:43
tego kierowcę też obowiazywały i co ?
- 1 0
-
2024-09-26 13:07
Otomin to nie Gdańsk
Jakby co...
- 9 1
-
2024-09-26 13:38
(1)
Jedziesz z górki z Sulmina wprost na ludzi idących nad jezioro...powodzenia. oj będzie się działo. Prxy jeziorze i w calym otominie jest 30 km/h...nikt tego nie przestrzega
- 10 1
-
2024-09-27 07:45
ale ten beton im pomagał. Teraz znowu będą tam osiągać 70-90.
- 1 0
-
2024-09-26 12:45
Dlaczego? (2)
Działały doskonale i eliminowały piratow z dróg.
- 41 20
-
2024-09-26 15:20
(1)
zaminujcie droge, efekt taki sam
- 2 2
-
2024-09-27 07:46
głopty piszesz, wystarczy przestrzegać przepisów a elementy ochrony pieszych i rowerzystów nie będą zagrożeniem. Jakby jechał30 to miałby porysowany zderzak.
- 1 1
-
2024-09-26 12:47
(7)
To potwierdz tylko to, że były tam nielegalnie.
To do tych hejterów co piszą, że wina kierowcy.- 15 37
-
2024-09-26 12:49
(4)
No wina kierowcy, przeciez to oczywiste
- 15 5
-
2024-09-26 12:52
(3)
Ale gdyby były tam certyfikowane urządzenia to by pewnie żył
- 6 10
-
2024-09-26 13:20
(2)
Jakby jechał przepisowo 30 kmh to też by żył nawet waląc w ten beton (bo mógł na przykład zasłabnąć a nie nieopanaować auta)
- 8 9
-
2024-09-26 13:26
(1)
Skąd ta pewność?
- 6 4
-
2024-09-26 14:25
Z załączonych zdjęć
Proszę jechać 30 i doswiadczyć jak to jest wolno.
Uderzając w beton pasazerowie zapieći w pasy, nie będa mieć draśnięcia.- 4 4
-
2024-09-26 14:27
Wina kierowcy. Sam się ukarał. Nie zabrał nikogo więcej z przypadkowych osób. Pasażerka nie wpłynęła na jego zachowanie na drodze prostaczku - nie odpowiadaj więc.
- 4 5
-
2024-09-27 07:47
bo to wina kierowcy. A jak takie zniszeczenia robi 30 km/h to trzeba zmniejszyć w zabudowanym do 5 km/h.
- 0 1
-
2024-09-26 12:49
Usuwając szykany przyznali się do błędu (5)
Prokurator badający przyczyny wypadku będzie miał sprawę jasną.
- 26 22
-
2024-09-26 12:53
Raczej tak (2)
Bezpośrednia przyczyna - nadmierna prędkość? Nieuwaga? Pośrednia przyczyczyna - betonowe słupy. Może otrzeć się nawet o odszkodowanie dla rodziny. Sprawa może się długo ciągnąć.
- 7 8
-
2024-09-26 13:07
Jeśli kierujący nie widzi, to nie powinien wsiadać za kółko. Następnym razem taki jeszcze kogoś innego zabije. W najlepszym przypadku wjedzie w przęsło wiaduktu. Będzie krzyk: usunąć wszystkie wiadukty!
- 12 9
-
2024-09-26 14:25
Postawią nowe, te są zniszczone
- 3 0
-
2024-09-26 13:29
(1)
No wlasnie zastanawia mnie, czy mozna tak nagle migusiem uprzatnac miejsce zdarzenia?
- 4 3
-
2024-09-26 15:00
Prokurator sie tym zajmie
- 2 0
-
2024-09-26 12:52
Opinia wyróżniona
To jeszcze (10)
To jeszcze zlikwidować te obok magazynów chyba ulica bysewska to są chore pomysły
- 137 20
-
2024-09-26 13:04
Tak na bysewskiej, są tam ustawione tak ciasno że jak jechałem 268 to się zastanawiałem czy na pewno się zmieści (6)
- 14 1
-
2024-09-26 13:07
trzeba było pocisnąć 300 tak jak ten na moto w tunelu (5)
wyborca PiS
- 13 16
-
2024-09-26 13:22
facepalm (2)
268 to numer linii autobusowej! weźcie już zluzujcie tu gumy z tym samochodowym hejtem.
- 16 3
-
2024-09-26 14:42
To nie hejt, ale styl tekstu wskazywał, że to była prędkość. (1)
- 1 2
-
2024-09-26 16:15
Jak wyżej ... naucz się czytać ze zrozumieniem
- 1 0
-
2024-09-26 13:28
Nie musiałeś się podpisywać (1)
Brak zrozumienia prostego tekstu to wasza podstawa cecha xD
- 8 5
-
2024-09-26 13:58
A mówią że głupich nie sieją
... już 3 kolejnych ma trudność ze zrozumieniem
- 3 0
-
2024-09-26 13:33
I usunac wszystkie latarnie i drzewa oraz rowerzystow
- 16 9
-
2024-09-26 15:10
(1)
Te szykany na Bysewskiej są po to, żeby ciężarówki dojeżdżające do magazynów nie rozjeżdżały tego fragmentu drogi na którym jest ograniczenie tonażowe. Osobówki nie mają problemu z przejechaniem.
- 8 4
-
2024-09-28 12:45
Nie mają problemu a co chwilę są rozwalone! Jakieś dwa tygodnie temu dwa kręgi całkowicie rozwalone przy domu seniora Do dziś nawet tam nie jest posprzątane. Więc raczej też ktoś skasował auto
- 0 0
-
2024-09-26 12:58
Spowalniacze
Spowalniacze też tam te leżące potem bo tam nawet przycisnąć porządnie nie można
- 4 2
-
2024-09-26 13:04
Ale to nie wina szykan lecz kierowcy. One staly tam od lat.
- 18 14
-
2024-09-26 13:09
Nie tak dawno,przez te betony, zginęło dwóch motocyklistow,stoją tam znicze..., (6)
- 21 8
-
2024-09-26 13:13
To był skuter, kierowca przeżył pasażer nie.
- 3 0
-
2024-09-26 13:33
Dodaj jeszcze że po pijaku jechali
- 7 0
-
2024-09-26 13:36
biedni motocyklisci w strefie 30
- 4 1
-
2024-09-26 14:43
Jak już chcesz być taki dokładny, to zadaj sobie trochę trudu i dowiedz się jak było faktycznie. (2)
Na skuterze jechało dwóch pijanych gości, bez kasków, uderzyli w szykanę. Dziwne żeby w takim przypadku nikt nie zginął.
- 3 2
-
2024-09-26 15:14
(1)
jakby jej tam nie bylo to by nie uderzyli
- 2 4
-
2024-09-26 15:33
Ale była. A na skuter po alko, wsiada nieodpowiedzialna patola. Proste.
- 3 0
-
2024-09-26 13:11
Czyżby
Czyżby ktoś poczuł smród, że stały tam nielegalnie i tak szybko je zwinęli po wypadku?
- 24 5
-
2024-09-26 13:11
To jeszcze usunac osoby ktore zadecydowaly o ich umieszczeniu
- 22 10
-
2024-09-26 13:16
Na Konnej w Otominie są szykany plastikowe. Co tydzień rozjeżdżane, to nie działa.
- 14 4
-
2024-09-26 13:19
(3)
i musiał ktoś zginąć aby usunęli? Projektowała to osoba bez wyobraźni i ma śmierć tych ludiz na swoim sumieniu.
- 24 10
-
2024-09-26 13:29
(2)
Napewno nie ma. Bo to nie jej wina lecz czynnika ludzkiego (kierowcy)
- 4 4
-
2024-09-26 13:53
jak się stawia betonowe bloku na drodze to trzeba się liczyć z tym, że się kogoś zabije wyobraźmy sobie czubie że jedzie rower i samochód z przeciwnych kierunków i nagle samochód wymusza i wypycha rowerzystę na te bloku betonowe co czubie przy 20 kmh jak walniesz łbem w takie coś nie zginiesz?Właśnie dlatego dzbanie wszelkie barieruy szykany progi zwalniające muszą mieć stosowne atesty bezpieczeństwa
- 5 5
-
2024-09-26 15:03
Aha
to moze poustawiajmy takie na calej Grunwaldzkiej? Prokurator sie teraz zajmie ta sprawa.
- 3 0
-
2024-09-26 13:21
Jak dziadek się zabił to pewnie grzał z 70-100 km/h. (5)
Jakby nie szykany może by zabił przy okazji jakiegoś innego kierowcę, rowerzystą lub pieszego. To nie szykana jest ważna tylko kierujący który jechał wiele szybciej niż dozwolone tam 30 km/h. Proponuję zatem też zlikwidować bramki na autostradzie bo jak ktoś uderzy w bramkę jadąc 150 km/h to może się zabić.
- 23 17
-
2024-09-26 13:29
(2)
Tam jest 60km/h. Wejdz na google street view i zobacz. 30 konczy sie zaraz za kapieliskiem.
- 2 5
-
2024-09-26 14:27
Tam jest nawet 20 przed szykanami
- 1 0
-
2024-09-26 14:29
Tobie myśleć nie kazano.. Ile to centymetrów od końca tego co tam wypaplałeś do barier?? F1 może by tak przyspieszyła.
- 0 2
-
2024-09-26 14:59
Misiu pysiu a nie wpadłeś na pomysł że starszy Pan zasłabł lub była awaria auta? Tam nie powinno być tych kręgów - co najwyżej jakieś wielkie pojemniki z wodą lub coś innego co by pochłonęło energię kinetyczną nie powodując takich skutków jak te kręgi betonowe.
- 3 1
-
2024-09-26 15:06
przy uderzeniu w takie cos tez mozesz zabic ludzi dookola, zobacz gdzie ten samochod wyladowal.
- 1 0
-
2024-09-26 13:21
(2)
Czy zawsze się musi stać tragedia, która da do myślenia wszystkim ludziom...
- 14 6
-
2024-09-26 14:28
Będzie zaraz tragedia, bo tam bardzo szybko jeżdżą ciężarówki, dla których jedynym hamulcem były szykany (1)
- 2 2
-
2024-09-26 15:08
to mozna zrobic normalna wysepke
a nie stawiac betonowe kloce na srodku drogi.
- 2 1
-
2024-09-26 13:31
nop czyl;i tak jak pisałem bezczelna samowola w końcu doprowadziła do czyjejś śmierci
- 11 4
-
2024-09-26 13:46
Janóż
Ja bym jeszcze barierki powycinał diaxem na całej długości obwodnicy , cholera wie czy znowu ktos nie uderzy w to!!! a i obowiązkowo na wiaduktach bo wiecej szkody będzie przy uderzeniu jak upadku z wysokości
- 6 4
-
2024-09-26 14:36
Nareszcie będzie można szybko ale bezpiecznie...
- 4 4
-
2024-09-26 15:03
ale te szykany były betonowe żeby utrudnić przejazd ciężarówek, które skracały sobie drogę tamtędy. skoro zniknęły to ciężarówki wrócą. Takie same bariery sa na drodze w okolicach Kokoszek. Wszystko po to żeby po słabej drodze nie jeździły zestawy 40t. Na takiej szykanie ciężko się złamać z naczepą.
- 9 3
-
2024-09-26 15:10
Powinien
Ktoś za to beknąć!
- 4 2
-
2024-09-26 16:35
(2)
Bardzo dobrze! Funkcja nadal została zachowana, ale tym razem z głową wykonanie. Słupek nikogo nie zabije, a zatrzyma jak najbardziej. Jeżeli rzeczywiście porządny.
- 4 3
-
2024-09-26 20:10
(1)
słupek zostanie złamany a ciężarówki znów sobie będą przez Otomin jeździć.
- 3 1
-
2024-09-27 11:09
prawda
Jak przez Konną.
- 1 0
-
2024-09-26 23:23
Czy byly ustawione
zgodnie z prawem drogowym? Czy spelnialy normy bezpieczenstwa dla szykan drogowych? ...
- 2 3
-
2024-09-27 07:34
zła decyzja.
uszkodzenie pojazdu pokazuje,ze ten facet pedził po tej drodze. Tam jeżdzą rower i chodzą piesi. Tacy idioci w samochodach kogoś tam zabiją. Lepiej aby ginęli głupi kierowcy i ich pasażerowie/rodziny niż niewienni ludzie na rowerach lub piesi.
- 2 2
-
2024-09-27 09:32
Nowy port
Ul.Letnicka od strony nowego portu również jest zwężka i stoją betonowe zapory
- 1 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.