10:42 3 czerwca
Michał
Ważne Na drogach

Wypadek na Małomiejskiej

Przeczytane
Na wysokości drwala i siłowni. Pas od góry zablokowany
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się 2
  • Ha ha Ha ha 6
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi 1
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 9

Opinie (14) 3 zablokowane

  • (7)

    Trzy metry drogi, zero pobocza, a ktoś postanowił zrobić kolizję
    Efekt Małomiejska w duł stoi, w gurę stoi, a Drwal patrzy i nie wierzy

    • 8 45

    • posredniak cie szuka

      • 16 1

    • Ja

      Znajomosc jezyka Polskiego , klania sie nisko ! ! !

      • 10 1

    • Jak stoi ? Gdzie stoi ?

      • 2 2

    • W duł i w gure i paczy i wieży

      • 6 2

    • W dół i w górę piszemy ó zamknięte analfabeto.Lepiej juź nic więcej nie pisz i nie kalecz języka ojczystego.

      • 5 2

    • Gdzie chodziłeś do szkoły, że robisz takie błędy

      • 6 2

    • A gdzie ortografia

      • 2 0

  • (2)

    Kolejny mistrz prostej wpatrzony w telefon

    • 20 6

    • Wieśniactwo

      • 3 0

    • Tak się składa że tam niestety byłem, kierowca z tyłu się zagapił, samochód z przodu normalnie powoli się zatrzymał.

      • 1 0

  • Taki słaby wyjazd (1)

    W tym miejscu samo się prosi o stłuczkę, cieżki wyjazd, trzeba długo czekać, aż ktos wpuści

    • 0 2

    • i to uprawnia do głupiego zachowania?

      • 2 1

  • Czy są darmowe kebaby

    Dla korkowiczów?

    • 1 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane