- 1 Wyszedł ze sklepu w butach za 1,2 tys. (103 opinie)
- 2 Falstart odcinkowego pomiaru prędkości (123 opinie)
- 3 Wiedzą kto zakłóca sygnał GPS w Trójmieście (30 opinii)
- 4 Wysypiska tracą miliony złotych przez kaucje (507 opinii)
- 5 Szarpanina między taksówkarzami (232 opinie)
- 6 Czy opłata serwisowa zabija napiwki? (153 opinie)
Wypadek na Małomiejskiej
-
Lubię to
-
Super
-
Trzymaj się 2
-
Ha ha 6
-
Wow
-
Przykro mi 1
-
Wrr
- Wszystkie 9
Opinie (14) 3 zablokowane
-
2026-06-03 10:50
(7)
Trzy metry drogi, zero pobocza, a ktoś postanowił zrobić kolizję
Efekt Małomiejska w duł stoi, w gurę stoi, a Drwal patrzy i nie wierzy- 8 45
-
2026-06-03 10:51
posredniak cie szuka
- 16 1
-
2026-06-03 12:16
Ja
Znajomosc jezyka Polskiego , klania sie nisko ! ! !
- 10 1
-
2026-06-03 12:27
Jak stoi ? Gdzie stoi ?
- 2 2
-
2026-06-03 12:42
W duł i w gure i paczy i wieży
- 6 2
-
2026-06-03 13:12
W dół i w górę piszemy ó zamknięte analfabeto.Lepiej juź nic więcej nie pisz i nie kalecz języka ojczystego.
- 5 2
-
2026-06-03 14:15
Gdzie chodziłeś do szkoły, że robisz takie błędy
- 6 2
-
2026-06-03 19:58
A gdzie ortografia
- 2 0
-
2026-06-03 10:50
(2)
Kolejny mistrz prostej wpatrzony w telefon
- 20 6
-
2026-06-03 11:58
Wieśniactwo
- 3 0
-
2026-06-03 12:39
Tak się składa że tam niestety byłem, kierowca z tyłu się zagapił, samochód z przodu normalnie powoli się zatrzymał.
- 1 0
-
2026-06-03 11:33
Taki słaby wyjazd (1)
W tym miejscu samo się prosi o stłuczkę, cieżki wyjazd, trzeba długo czekać, aż ktos wpuści
- 0 2
-
2026-06-03 11:40
i to uprawnia do głupiego zachowania?
- 2 1
-
2026-06-03 11:34
Czy są darmowe kebaby
Dla korkowiczów?
- 1 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.