- 1 Marsz Równości przeszedł ulicami Gdańska (414 opinii)
- 2 5 pizzerii w Gdańsku, które warto poznać (69 opinii)
- 3 Apel pasażerki: nie utrudniajcie im pracy (135 opinii)
- 4 CBA w UM w Gdańsku. Śledztwo ws. korupcji (188 opinii)
- 5 Moda na Mystic Festival 2026 (47 opinii)
- 6 Kiedy derby Arka - Lechia w 1. Lidze? (58 opinii)
Wypadek 8 raportów (30 opinii)
Trasa s6
-
Lubię to 1
-
Super
-
Trzymaj się 5
-
Ha ha 7
-
Wow 12
-
Przykro mi 39
-
Wrr 114
- Wszystkie 178
Wypadek na S6 w kierunku Gdyni
-
Lubię to 2
-
Super 1
-
Trzymaj się
-
Ha ha 4
-
Wow 5
-
Przykro mi 20
-
Wrr 47
- Wszystkie 79
Raport czytelnika
-
Lubię to
-
Super 3
-
Trzymaj się 4
-
Ha ha
-
Wow 9
-
Przykro mi 22
-
Wrr 13
- Wszystkie 51
Kaszubska w stronę Gdańska wypadek 19:20
-
Lubię to 1
-
Super
-
Trzymaj się 2
-
Ha ha 2
-
Wow 2
-
Przykro mi 11
-
Wrr 44
- Wszystkie 62
Wypadek na Trasie Kaszubskiej. Jedna osoba nie żyje
Od redakcji: Jak informuje Wojewódzkie Stanowisko Koordynacji Ratownictwa do wypadku doszło na Trasie Kaszubskiej, na wysokości Bojana (powiat wejherowski): bus uderzył w samochód pomocy drogowej. Dwie osoby zostały ranne, jedna osoba nie żyje. Na miejscu trwa akcja służb, są utrudnienia, trasa w stronę Gdańska jest zablokowana.
-
Lubię to
-
Super 2
-
Trzymaj się 3
-
Ha ha 1
-
Wow 7
-
Przykro mi 25
-
Wrr 30
- Wszystkie 68
S6 wypadek
-
Lubię to
-
Super 2
-
Trzymaj się 1
-
Ha ha
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr 1
- Wszystkie 4
Wypadek na S6 (obwodnica kaszubska) w stronę Szczecina
-
Lubię to 2
-
Super 1
-
Trzymaj się 1
-
Ha ha
-
Wow 2
-
Przykro mi 3
-
Wrr 8
- Wszystkie 17
Wypadek
-
Lubię to 3
-
Super 2
-
Trzymaj się
-
Ha ha 2
-
Wow 3
-
Przykro mi 20
-
Wrr 71
- Wszystkie 101
Opinie (30) 6 zablokowanych
-
2025-05-30 19:29
Opinia wyróżniona
no (1)
Słabo to wygląda .....
- 19 4
-
2025-05-30 21:10
A mnie to dobrze wygląda, niech bandyci drogowi zabijają się wzajemnie na ekspresówkach a nie w mieście.
Nikt im nie kazał tam jechać, można było jak ludzie pociągiem a nie jak szlachta furmanką.
- 0 13
-
2025-05-30 19:26
S8
Tam koło Wrocławia?
- 4 22
-
2025-05-30 19:26
S8
Tam koło Wrocławia?
- 4 22
-
2025-05-30 19:29
Opinia wyróżniona
no (1)
Słabo to wygląda .....
- 19 4
-
2025-05-30 21:10
A mnie to dobrze wygląda, niech bandyci drogowi zabijają się wzajemnie na ekspresówkach a nie w mieście.
Nikt im nie kazał tam jechać, można było jak ludzie pociągiem a nie jak szlachta furmanką.
- 0 13
-
2025-05-30 19:33
ktos zapierniczal, że nawet innego auta nie zauważył....
- 31 0
-
2025-05-30 19:37
To w stronę Gdyni, czy w stronę Szczecina? Zdecydujcie się!
- 10 3
-
2025-05-30 19:46
Wypadek na S6 w strone Gdańska za zjazdem na Koleczkowo
Można objechać korek zjeżdżając na Koleczkowo
- 5 0
-
2025-05-30 19:47
Przykre
- 5 1
-
2025-05-30 19:51
Tak się kończy szaleńcza jazda busem
- 25 1
-
2025-05-30 19:54
"obwodnica kaszubska" (4)
Wam już kaszebe styki popaliło?
Droga ekspresowa S6. Nazwy to tylko fanaberie samorządowców i innych lokalnych fanatyków.- 26 13
-
2025-05-30 20:22
(1)
Trzaskowski chciał wprowadzić język Śląski. Całe szczęście Duda to zablokował.
- 8 13
-
2025-05-31 11:21
Nie na k...a temat
- 1 0
-
2025-05-30 21:07
Też nazywam tę trasę obwodnicą kaszubską i nic mi nie popaliło. (1)
- 6 4
-
2025-05-30 21:28
Proponuje
Kaszubskie obejście kaszubskich wioch
- 1 3
-
2025-05-30 19:57
Narodowość? (1)
- 3 14
-
2025-05-30 20:23
Mnie o to pytasz, wyborco trzaska?
- 2 10
-
2025-05-30 20:01
Na moje oko to raczej służba drogowa. Zazwyczaj oświetlona jak choinka .
- 14 0
-
2025-05-30 20:07
Szybciej szybciej !
Pędzą, spieszą się nie wiadomo gdzie a wieczorem siedzą 2h na tiktoku i Instagramie ... I dla tego tak się spieszą? Drama
- 19 1
-
2025-05-30 20:09
Wnioskując po tym,co się dzieje na S6,
To i tak długo wytrzymali,żeby się nie zacząć zabijać. (Ważne jeszcze,żeby siebie a nie kogoś,chociaż tyle)
- 15 2
-
2025-05-30 20:13
czy (2)
Już jest droga przejezdna?
- 0 0
-
2025-05-30 20:25
Nie
- 1 0
-
2025-05-30 21:12
a co? ty też chcesz szybko kogoś albo siebie zabić?
- 0 1
-
2025-05-30 20:24
I dalej kierowcy bawią się telefonem stwarzając możliwości do kolejnej kolizji albo wypadku. Na dodatek na pewno zwalniają do 20 km/h tworząc korek z dwie strony.
- 9 2
-
2025-05-30 20:41
samochody pomocy drogowej są zawsze do brze oświetlone nawet w dzięń więc jak można nie widzieć
- 8 1
-
2025-05-30 21:16
Jak można wjechać w przeszkodę na prostej drodze?
Jak zginał pasażer to wielka tragedia.
- 5 4
-
2025-05-30 23:26
Jak on w to uderzył?!
48 letni kierowca wyszedł z tego cało, 49 letnia żona/partnerka zmarła na miejscu. Dwóch rannych to pracownicy służby drogowej. Jednego zabrało właśnie LPR.
- 6 0
-
2025-05-31 07:43
(1)
Typowe zjawisko, im więcej prostych szerokich dróg, tym więcej wypadków i kolizji drogowych.
- 2 5
-
2025-05-31 16:39
I kaszubska dzicz głupieje
- 1 2
-
2025-05-31 19:27
Swiadek
Bylem tam jako pierwszy swiadek, jechalem zaraz za tym busem. Totalna masakra nie zycze nikomu takiego widoku. Gosciu wjeb**ł sie miejscem dla pasazera totalnie w naroznik naczepy sluzby drogowej. Babke wyciagnelismy, jakis pan robil RKO ale po takich obrazeniach nie bylo szans na przezycie
- 8 0
-
2025-05-31 22:34
Służby tylko do sprzątania
A powinni stać na straży bezpieczeństwa
- 0 2
-
2025-06-01 09:48
a ile Apaczy się tam zjechało...
mogli się całkiem zatrzymać, wysiąść z aut i selfiki strzelać... Dzikie plemię. Policja mogłaby ich chociaż pouczać o przepisach dotyczących utrudniania ruchu innym kierowcom.
- 0 2
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.