Wypadek 8 raportów (30 opinii)

20:15 30 maja 2025
Marcin Z.
Ważne Na drogach

Trasa s6

Przeczytane
Poważny wypadek. Lądowanie LPR
  • Lubię to Lubię to 1
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się 5
  • Ha ha Ha ha 7
  • Wow Wow 12
  • Przykro mi Przykro mi 39
  • Wrr Wrr 114
  • Wszystkie 178
19:48 30 maja 2025
Czytelnik

Wypadek na S6 w kierunku Gdyni

Przeczytane
  • Lubię to Lubię to 2
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 4
  • Wow Wow 5
  • Przykro mi Przykro mi 20
  • Wrr Wrr 47
  • Wszystkie 79
19:36 30 maja 2025
Czytelnik

Raport czytelnika

Przeczytane
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super 3
  • Trzymaj się Trzymaj się 4
  • Ha ha Ha ha
  • Wow Wow 9
  • Przykro mi Przykro mi 22
  • Wrr Wrr 13
  • Wszystkie 51
19:33 30 maja 2025
Też stoję

Kaszubska w stronę Gdańska wypadek 19:20

Przeczytane
Wszystko stoi
  • Lubię to Lubię to 1
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się 2
  • Ha ha Ha ha 2
  • Wow Wow 2
  • Przykro mi Przykro mi 11
  • Wrr Wrr 44
  • Wszystkie 62
19:24 30 maja 2025
Czytelnik

Wypadek na Trasie Kaszubskiej. Jedna osoba nie żyje

Przeczytane
Poważny wypadek, służby na miejscu. Wezwano helikopter medyczny.

Od redakcji: Jak informuje Wojewódzkie Stanowisko Koordynacji Ratownictwa do wypadku doszło na Trasie Kaszubskiej, na wysokości Bojana (powiat wejherowski): bus uderzył w samochód pomocy drogowej. Dwie osoby zostały ranne, jedna osoba nie żyje. Na miejscu trwa akcja służb, są utrudnienia, trasa w stronę Gdańska jest zablokowana.
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super 2
  • Trzymaj się Trzymaj się 3
  • Ha ha Ha ha 1
  • Wow Wow 7
  • Przykro mi Przykro mi 25
  • Wrr Wrr 30
  • Wszystkie 68
19:17 30 maja 2025
Czytelnik

S6 wypadek

Przeczytane
Wypadek w kierunku Gdańska, dużo policji, karetek i straży pozarnych przy MC i stacjach benzynowych
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super 2
  • Trzymaj się Trzymaj się 1
  • Ha ha Ha ha
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr 1
  • Wszystkie 4
19:16 30 maja 2025
MM

Wypadek na S6 (obwodnica kaszubska) w stronę Szczecina

Przeczytane
W akcji bierze udział śmigłowiec LPR
  • Lubię to Lubię to 2
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się 1
  • Ha ha Ha ha
  • Wow Wow 2
  • Przykro mi Przykro mi 3
  • Wrr Wrr 8
  • Wszystkie 17
19:11 30 maja 2025
Sławomir

Wypadek

Przeczytane
Wypadek na s6 w kierunku Wejherowa na wysokości zjazdu na koleczkowo
  • Lubię to Lubię to 3
  • Super Super 2
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 2
  • Wow Wow 3
  • Przykro mi Przykro mi 20
  • Wrr Wrr 71
  • Wszystkie 101

Opinie (30) 6 zablokowanych

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Wypadek na Trasie Kaszubskiej. Jedna osoba nie żyje

    S8

    Tam koło Wrocławia?

    • 4 22

  • Opinia wyróżniona

    no (1)

    Słabo to wygląda .....

    • 19 4

    • A mnie to dobrze wygląda, niech bandyci drogowi zabijają się wzajemnie na ekspresówkach a nie w mieście.

      Nikt im nie kazał tam jechać, można było jak ludzie pociągiem a nie jak szlachta furmanką.

      • 0 13

  • ktos zapierniczal, że nawet innego auta nie zauważył....

    • 31 0

  • To w stronę Gdyni, czy w stronę Szczecina? Zdecydujcie się!

    • 10 3

  • Wypadek na S6 w strone Gdańska za zjazdem na Koleczkowo

    Można objechać korek zjeżdżając na Koleczkowo

    • 5 0

  • Przykre

    • 5 1

  • Tak się kończy szaleńcza jazda busem

    • 25 1

  • "obwodnica kaszubska" (4)

    Wam już kaszebe styki popaliło?
    Droga ekspresowa S6. Nazwy to tylko fanaberie samorządowców i innych lokalnych fanatyków.

    • 26 13

    • (1)

      Trzaskowski chciał wprowadzić język Śląski. Całe szczęście Duda to zablokował.

      • 8 13

      • Nie na k...a temat

        • 1 0

    • Też nazywam tę trasę obwodnicą kaszubską i nic mi nie popaliło. (1)

      • 6 4

      • Proponuje

        Kaszubskie obejście kaszubskich wioch

        • 1 3

  • Narodowość? (1)

    • 3 14

    • Mnie o to pytasz, wyborco trzaska?

      • 2 10

  • Na moje oko to raczej służba drogowa. Zazwyczaj oświetlona jak choinka .

    • 14 0

  • Szybciej szybciej !

    Pędzą, spieszą się nie wiadomo gdzie a wieczorem siedzą 2h na tiktoku i Instagramie ... I dla tego tak się spieszą? Drama

    • 19 1

  • Wnioskując po tym,co się dzieje na S6,

    To i tak długo wytrzymali,żeby się nie zacząć zabijać. (Ważne jeszcze,żeby siebie a nie kogoś,chociaż tyle)

    • 15 2

  • czy (2)

    Już jest droga przejezdna?

    • 0 0

    • Nie

      • 1 0

    • a co? ty też chcesz szybko kogoś albo siebie zabić?

      • 0 1

  • I dalej kierowcy bawią się telefonem stwarzając możliwości do kolejnej kolizji albo wypadku. Na dodatek na pewno zwalniają do 20 km/h tworząc korek z dwie strony.

    • 9 2

  • samochody pomocy drogowej są zawsze do brze oświetlone nawet w dzięń więc jak można nie widzieć

    • 8 1

  • Jak można wjechać w przeszkodę na prostej drodze?

    Jak zginał pasażer to wielka tragedia.

    • 5 4

  • Jak on w to uderzył?!

    48 letni kierowca wyszedł z tego cało, 49 letnia żona/partnerka zmarła na miejscu. Dwóch rannych to pracownicy służby drogowej. Jednego zabrało właśnie LPR.

    • 6 0

  • (1)

    Typowe zjawisko, im więcej prostych szerokich dróg, tym więcej wypadków i kolizji drogowych.

    • 2 5

    • I kaszubska dzicz głupieje

      • 1 2

  • Swiadek

    Bylem tam jako pierwszy swiadek, jechalem zaraz za tym busem. Totalna masakra nie zycze nikomu takiego widoku. Gosciu wjeb**ł sie miejscem dla pasazera totalnie w naroznik naczepy sluzby drogowej. Babke wyciagnelismy, jakis pan robil RKO ale po takich obrazeniach nie bylo szans na przezycie

    • 8 0

  • Służby tylko do sprzątania

    A powinni stać na straży bezpieczeństwa

    • 0 2

  • a ile Apaczy się tam zjechało...

    mogli się całkiem zatrzymać, wysiąść z aut i selfiki strzelać... Dzikie plemię. Policja mogłaby ich chociaż pouczać o przepisach dotyczących utrudniania ruchu innym kierowcom.

    • 0 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane