- 1 Wiedzą kto zakłóca sygnał GPS w Trójmieście (162 opinie)
- 2 Przebudowa Kartuskiej dzięki rowerom (132 opinie)
- 3 Wyszedł ze sklepu w butach za 1,2 tys. (124 opinie)
- 4 Falstart odcinkowego pomiaru prędkości (136 opinii)
- 5 Wysypiska tracą miliony złotych przez kaucje (518 opinii)
- 6 Szarpanina między taksówkarzami (241 opinii)
Wypadek śmiertelny w Otominie 7 raportów (142 opinie)
Wypadek śmiertelny w Otominie
-
Lubię to
-
Super
-
Trzymaj się
-
Ha ha
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr
- Wszystkie 0
Wypadek pod Gdańskiem
-
Lubię to
-
Super
-
Trzymaj się
-
Ha ha
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr
- Wszystkie 0
Śmiertelny wypadek w Otominie
-
Lubię to
-
Super
-
Trzymaj się
-
Ha ha
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr
- Wszystkie 0
Wypadek śmiertelny w Otominie
-
Lubię to
-
Super
-
Trzymaj się
-
Ha ha
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr
- Wszystkie 0
Omijac droge Otomin przy jeziorze
Kolejny wypadek na idiotycznych spowalniaczach betonowych.
-
Lubię to
-
Super
-
Trzymaj się
-
Ha ha
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr
- Wszystkie 0
Wyjazd z Otomina
-
Lubię to
-
Super
-
Trzymaj się
-
Ha ha
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr
- Wszystkie 0
Jezioro Otomin
-
Lubię to
-
Super
-
Trzymaj się
-
Ha ha
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr
- Wszystkie 0
Opinie (142) ponad 20 zablokowanych
-
2024-09-25 13:22
Opinia wyróżniona
wypadek na drodze przy kregach (9)
- 19 3
-
2024-09-25 14:16
(6)
Swoją drogą to te kręgi to jakiś naprawdę tytan intelektu wymyślił. To oczywiście sarkazm.
- 19 6
-
2024-09-25 16:38
Te spowalniacze to i**otyzm (2)
Stanowią większe zagrożenie zwłaszcza w złej widoczności.jak jest czasem gruba mgła to serio kiepsko tam widać.a i bez tego ktoś kto jedzie z długiej trasy zmęczony nie znając tej drogi może walnąć.oczywiscie wiem kierowca ma patrzeć itd ale kiedyś jechałam we mgle i się zastanawialam czy to cudo ma jakieś oznaczenia które powinny być widocznr nie
Stanowią większe zagrożenie zwłaszcza w złej widoczności.jak jest czasem gruba mgła to serio kiepsko tam widać.a i bez tego ktoś kto jedzie z długiej trasy zmęczony nie znając tej drogi może walnąć.oczywiscie wiem kierowca ma patrzeć itd ale kiedyś jechałam we mgle i się zastanawialam czy to cudo ma jakieś oznaczenia które powinny być widocznr nie wiem swiecic np w takich warunkach.bo nic nie świeciło .było ciemno jak w d. mgła gęsta i tego w ogóle nie bylo widać.i myślałam że może coś popsute bo nie mogłam uwierzyć,żeby to nie miało odpowiednich oznaczeń.tyle ,że ja znam tę drogę jako tako i wiedziałam ,że one gdzieś tam sa
- 11 7
-
2024-09-25 22:31
dziś nie było mgły
- 0 2
-
2024-09-25 17:46
Wystarczy jechać zgodnie z przepisami
Skoro są tam te spowalniacze, to w jakimś celu.
Czy my - Polacy naprawdę musimy być tak ograniczeni umysłowo, żeby piractwo drogowe zamiast tępić, to tłumaczyć? Więcej fotoradarów - źle, bo nabijają kasę, spowalniacze źle, bo ktoś się na nim zabił. Żenada.- 12 14
-
2024-09-25 14:49
Tytan... może nie... (2)
Ale bez tych kręgów trupy byś tam co tydzień zbierał... tyle, że z czołówek. Kierowca musiał ich nie zauważyć... a jest to raczej trudne... albo się zagapił albo zagadał... inna sprawa, że prędkość też pewnie była nadmierna.
- 7 2
-
2024-09-25 22:36
trupy z
czołówek, pieszych, dzieci, cyklistów, konnych its. Ludzie nie znają umiaru w za-pie-przaniu. I nie koniecznie, chodzi o Tych z dziś.
- 2 1
-
2024-09-25 15:38
Albo zasłabł To małżeństwo mieszkało w Otominie i kierowca znał tę drogę
- 17 1
-
2024-09-25 13:25
(1)
Ktoś kto miał pierwszeństwo, bo jechał większym i szybciej.
- 6 5
-
2024-09-25 16:12
Akurat tam miał pierwszeństwo
Tak stanowi znak D-5 , czyli pierwszeństwo na zwężeniu. Nie był ani wiekszy ani szybszy. Darujcie sobie te żałosne hasłą gdyż zginęło dwoje starszych ludzi.
- 14 1
-
2024-09-25 13:14
Opinia wyróżniona
Znowu...? (8)
- 28 16
-
2024-09-25 17:08
Musiał z góry nieźle grzać, że nie zmieścił się w szykanę lub nie zdążył wyhamować.
- 1 4
-
2024-09-25 15:51
Kto wymyślił te spowalniacze betonowe? (4)
Podać nazwisko tego bandyty
- 22 19
-
2024-09-25 16:03
(3)
Tego typu spowalniaczy powinno być więcej bo są nad wyraz skuteczne.
Po skutkach można wniskować, że ktoś zaraz by zapierniczał przez środek Otomina grubo za szybko.- 13 17
-
2024-09-25 17:21
Idz do lekarza (1)
Infrastruktura nie powinna uśmiercać uczestnikow ruchu
- 9 10
-
2024-09-25 22:33
tak
Noże też powinny być w kształcie piłki. A wiadukty z siatką gdyby auto spadło.
- 1 0
-
2024-09-25 17:10
oh, widzę już naczelny specjalista się wypowiedział
dziękujemy, nie skorzystamy z Twoich sugestii
- 5 1
-
2024-09-25 15:50
Jak szybko (1)
Jechac aby walnac w beton tragedia jezdzil ta droga kilka razy znal ,,,,,,,oj oj wspolczucie rodzina
- 5 1
-
2024-09-25 22:32
a może zasłabł a może miał atak....
współczuje rodzinie a na drogach nie powinno się robić śmiertelnych pułapek a raczej czegoś co wyhamuje w razie wypadku. Szybki test: a jakby dziecko wyskoczyło na środek drogi w co byś uderzył? W dziecko czy ten spowalniacz bo droga nie może mieć pełnej szerokości bo jakieś dziwne szykany robią. To niea może zasłabł a może miał atak....
współczuje rodzinie a na drogach nie powinno się robić śmiertelnych pułapek a raczej czegoś co wyhamuje w razie wypadku. Szybki test: a jakby dziecko wyskoczyło na środek drogi w co byś uderzył? W dziecko czy ten spowalniacz bo droga nie może mieć pełnej szerokości bo jakieś dziwne szykany robią. To nie rajd i nie rajdówki aby omijać przeszkody. Autorowi tego projektu się udało wyeliminował rodzinę. Gratuluję. Ja bym zrobił z jakiegoś tworzywa typu plastik co by pochłonęło energię uderzenia ale po co. Zabić każdego kto się pomyli, ma zawał...- 3 0
-
2024-09-25 14:37
kondolencje dlo rodziny :(
- 8 3
-
2024-09-25 14:03
W radiu RMF mówili, że zgineło małrzeństwo (1)
- 12 4
-
2024-09-25 14:06
Smutne
Małżeństwo w wieku 77 i 75 lat
- 5 0
-
2024-09-25 13:59
(2)
Pewno było wolno i bezpiecznie bez patrzenia się w telefon w czasie jazdy i oddychania za pomocą elektrycznej fajki
- 14 14
-
2024-09-25 16:06
To byli
Ponad siedemdziesięciolatkowie więc co wy za pierdoły wypisujecie.
- 3 1
-
2024-09-25 15:47
Akurat tam raczej bez tego... No może poza prędkością...
- 2 0
-
2024-09-25 13:54
Ktoś (8)
Kto to tam ustawił powinien ponieść konsekwencje
- 17 65
-
2024-09-25 14:38
Ojej a co z zasadą tak na tym portalu popularną,
że pieszy i rowerzysta musi się rozglądać a najlepiej zwolnić bo samochód go może zabić i nie ma znaczenia czy ma zielone czy pierwszeństwo. Kierowców nie dotyczy? Za ciężko przyłożyć wymagania do wszystkich. Równi i równiejsi?
- 1 3
-
2024-09-25 14:04
(1)
Chyba raczej to, że ktoś w to wjechał daje przepiękną wizytówkę współczesnego kierowcy. Znak drogowy miał przed oczami. Wielką betonową rurę miał przed oczami. Linie oznaczające wysepkę na którą się nie wjeżdza miał przed oczami. Wszystko ustawione po to by tam spowolnić ruch. W tym przypadku spowolnić udało się natychmiastowo.
- 18 0
-
2024-09-25 14:15
No, czyli działa. Zatrzymał się. Nie zabił nikogo po drodze
- 9 0
-
2024-09-25 13:59
(3)
Nie bez powodu zostały tam ustawione. Gdyby kierowcy przestrzegali przepisów pewnie nie byłoby tematu. A tak sami ponoszą konsekwencje swojej głupoty.
- 21 3
-
2024-09-25 14:17
GKA
Kierowcy o rejestracjach GKA znaleźli sobie tam skrót do Trójmiasta. Oczywiście mają prawo tam jechać, ale niestety żaden z nich nie trzyma się przepisów. Kręgi to akurat konsekwencja tego, że chciały tamtędy również skrót znaleźć sobie auta ciężarowe. Ludzie zacznijcie jeździć normalnie, przestańcie być agresywni to żadne szykany nie będą potrzebne, a wy zamiast skakać na spowalniaczach dojedziecie w tym samym czasie do domu na luzie.
- 8 2
-
2024-09-25 14:08
(1)
W sumie gdyby piesi przestrzegali prawa i nie włazili na ulicę bez upewnienia się że mogą to też by nie było wypadków z ich udziałem. To samo tyczy się rowerzystów. Każda grupa społeczna łamie prawo drogowe. Absolutnie wszyscy to robią, więc nie czepiaj się tylko kierowców
- 1 14
-
2024-09-25 14:14
Kierowcy atakują 1,5 tonowym żelastwem, mają znacznie większą szansę kogoś zabić
- 6 0
-
2024-09-25 13:58
Zgadza się, powinien dostać premię
Za eliminowanie groźnych i**otow z drogi.l i ratowanie życia pieszym.
Jedź tyle ile jest na ograniczeniu to nie przegapisz.- 31 4
-
2024-09-25 13:41
(1)
Przecież tam jest wtorek wypadek drogowy a nie ktoś utonął...
- 38 1
-
2024-09-25 13:50
no to majom inny czas wtedy
- 3 8
-
2024-09-25 13:36
...bo ktoś grzał i nie ogarnął?
- 51 4
-
2024-09-25 13:14
Opinia wyróżniona
Znowu...? (8)
- 28 16
-
2024-09-25 15:50
Jak szybko (1)
Jechac aby walnac w beton tragedia jezdzil ta droga kilka razy znal ,,,,,,,oj oj wspolczucie rodzina
- 5 1
-
2024-09-25 22:32
a może zasłabł a może miał atak....
współczuje rodzinie a na drogach nie powinno się robić śmiertelnych pułapek a raczej czegoś co wyhamuje w razie wypadku. Szybki test: a jakby dziecko wyskoczyło na środek drogi w co byś uderzył? W dziecko czy ten spowalniacz bo droga nie może mieć pełnej szerokości bo jakieś dziwne szykany robią. To nie rajd i nie rajdówki aby omijać przeszkody. Autorowi tego projektu się udało wyeliminował rodzinę. Gratuluję. Ja bym zrobił z jakiegoś tworzywa typu plastik co by pochłonęło energię uderzenia ale po co. Zabić każdego kto się pomyli, ma zawał...- 3 0
-
2024-09-25 15:51
Kto wymyślił te spowalniacze betonowe? (4)
Podać nazwisko tego bandyty
- 22 19
-
2024-09-25 16:03
(3)
Tego typu spowalniaczy powinno być więcej bo są nad wyraz skuteczne.
Po skutkach można wniskować, że ktoś zaraz by zapierniczał przez środek Otomina grubo za szybko.- 13 17
-
2024-09-25 17:10
oh, widzę już naczelny specjalista się wypowiedział
dziękujemy, nie skorzystamy z Twoich sugestii
- 5 1
-
2024-09-25 17:21
Idz do lekarza (1)
Infrastruktura nie powinna uśmiercać uczestnikow ruchu
- 9 10
-
2024-09-25 22:33
tak
Noże też powinny być w kształcie piłki. A wiadukty z siatką gdyby auto spadło.
- 1 0
-
2024-09-25 17:08
Musiał z góry nieźle grzać, że nie zmieścił się w szykanę lub nie zdążył wyhamować.
- 1 4
-
2024-09-25 13:18
tam nie można się kąpać (5)
w sobotę zginął 23 latek
- 11 55
-
2024-09-25 14:29
nie prawda
bo to było w niedziele
- 0 4
-
2024-09-25 14:53
Nie (1)
To nie w jeziorze tylko wypadek samochodowy a helikopter manyam jedyne miejsce do wylądowania.
- 4 2
-
2024-09-25 15:06
Myanmar?
- 4 4
-
2024-09-25 16:40
Nie wolno wychodzić na ulicę
Bo można zginąć pod kołami tramwaju jak niedawno na morenie jeden starszy pan !
- 1 0
-
2024-09-25 18:25
Co ma do tego jezioro?
Samochodowy
- 2 0
-
2024-09-25 13:18
Luuudzie, ogarnijcie się z tym jeziorem. Ile można?
- 9 30
-
2024-09-25 13:18
ludzie nie kompta sie tam ja prosze jojo
- 5 27
-
2024-09-25 13:22
Opinia wyróżniona
wypadek na drodze przy kregach (9)
- 19 3
-
2024-09-25 13:25
(1)
Ktoś kto miał pierwszeństwo, bo jechał większym i szybciej.
- 6 5
-
2024-09-25 16:12
Akurat tam miał pierwszeństwo
Tak stanowi znak D-5 , czyli pierwszeństwo na zwężeniu. Nie był ani wiekszy ani szybszy. Darujcie sobie te żałosne hasłą gdyż zginęło dwoje starszych ludzi.
- 14 1
-
2024-09-25 14:16
(6)
Swoją drogą to te kręgi to jakiś naprawdę tytan intelektu wymyślił. To oczywiście sarkazm.
- 19 6
-
2024-09-25 14:49
Tytan... może nie... (2)
Ale bez tych kręgów trupy byś tam co tydzień zbierał... tyle, że z czołówek. Kierowca musiał ich nie zauważyć... a jest to raczej trudne... albo się zagapił albo zagadał... inna sprawa, że prędkość też pewnie była nadmierna.
- 7 2
-
2024-09-25 15:38
Albo zasłabł To małżeństwo mieszkało w Otominie i kierowca znał tę drogę
- 17 1
-
2024-09-25 22:36
trupy z
czołówek, pieszych, dzieci, cyklistów, konnych its. Ludzie nie znają umiaru w za-pie-przaniu. I nie koniecznie, chodzi o Tych z dziś.
- 2 1
-
2024-09-25 16:38
Te spowalniacze to i**otyzm (2)
Stanowią większe zagrożenie zwłaszcza w złej widoczności.jak jest czasem gruba mgła to serio kiepsko tam widać.a i bez tego ktoś kto jedzie z długiej trasy zmęczony nie znając tej drogi może walnąć.oczywiscie wiem kierowca ma patrzeć itd ale kiedyś jechałam we mgle i się zastanawialam czy to cudo ma jakieś oznaczenia które powinny być widocznr nie wiem swiecic np w takich warunkach.bo nic nie świeciło .było ciemno jak w d. mgła gęsta i tego w ogóle nie bylo widać.i myślałam że może coś popsute bo nie mogłam uwierzyć,żeby to nie miało odpowiednich oznaczeń.tyle ,że ja znam tę drogę jako tako i wiedziałam ,że one gdzieś tam sa
- 11 7
-
2024-09-25 17:46
Wystarczy jechać zgodnie z przepisami
Skoro są tam te spowalniacze, to w jakimś celu.
Czy my - Polacy naprawdę musimy być tak ograniczeni umysłowo, żeby piractwo drogowe zamiast tępić, to tłumaczyć? Więcej fotoradarów - źle, bo nabijają kasę, spowalniacze źle, bo ktoś się na nim zabił. Żenada.- 12 14
-
2024-09-25 22:31
dziś nie było mgły
- 0 2
-
2024-09-25 13:24
Nie kąpcie się tam! (4)
Ludzie, o tym że to jezioro jest zdradliwe dla pływających tam, trąbi się od 20 lat. Tam powinna być informacja taka dla ludzi i że grunt jest niepewny. A ludzie dalej tam się kąpią i tracą życia
- 6 40
-
2024-09-25 13:37
Zazwyczaj jak się kąpie to nie dotykam gruntu...pływam. (1)
- 10 1
-
2024-09-25 13:58
Ale on mysli ze jezioro to wanna.
- 6 0
-
2024-09-25 14:15
Nie wierzę w te komentarze to jakaś fatamorgana
Człowiek nie może mieć tak niskiego ilorazu inteligencji to jest ustawione...
- 13 1
-
2024-09-25 18:24
Tym razem nie topielec!!! A samochód na drodze w lesie! Czytaj że zrozumieniem
- 3 0
-
2024-09-25 13:36
...bo ktoś grzał i nie ogarnął?
- 51 4
-
2024-09-25 13:41
(1)
Przecież tam jest wtorek wypadek drogowy a nie ktoś utonął...
- 38 1
-
2024-09-25 13:50
no to majom inny czas wtedy
- 3 8
-
2024-09-25 13:42
jakie i**otyczne? (4)
Nie wyskakują z lasu te kręgi. Są oznakowane i mają swój cel: zwolnić ruch. Po prostu wystarczy jechać wolniej.
- 99 22
-
2024-09-25 14:11
(3)
spowalniacze okej, moga byc, ale w razie kolizji powinny nie zabijac!
- 17 20
-
2024-09-25 14:13
Nie zabijały by gdyby nie prędkość
- 36 5
-
2024-09-25 14:21
To nie jest tak, że te kręgi w przypadku kolizji rzucają się na auto, otwierają drzwi, wyciągają z auta kierowcę i dobijają tłukąc go regularnie prętem zbrojeniowym.
To nie kręgi zabiły, to kierowca sam się zabił.- 32 5
-
2024-09-25 14:37
Weź pod uwagę, że kierowca który nie widzi
takiego spowalniacza, ma też totalnie gdzieś, że może zabić człowieka czy zwierzę. No to tylko dobrze, że zostaje wyeliminowany. Spowalniacz to nie kara za błąd w wyścigu samochodowym po torze - spowalniacz to przypomnienie żeby na drodze nie mordować, że są też inni. Tu zadziałało perfekcyjnie i nie ma co się nad potencjalnym mordercą i wspólnikiem użalać. (Jak ci żal, to dosponsoruj tego majtkowca, czy innego żuka. Lubisz takich widocznie.)
- 16 6
-
2024-09-25 13:44
czy było czytanie w telefonie? (2)
- 21 6
-
2024-09-25 14:23
To zdecydowanie prędkość
- 4 1
-
2024-09-25 14:44
Dajesz przykład ze swojego zachowania ?
- 1 3
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.