Wypadek śmiertelny w Otominie 7 raportów (142 opinie)

15:26 25 września 2024
Mateusz Słodkowski
Ważne Na drogach

Wypadek śmiertelny w Otominie

Przeczytane
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 0
14:50 25 września 2024
Radosław jakotako

Wypadek pod Gdańskiem

Przeczytane
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 0
14:31 25 września 2024
Doniu

Śmiertelny wypadek w Otominie

Przeczytane
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 0
13:57 25 września 2024
Czytelnik

Wypadek śmiertelny w Otominie

Przeczytane
Dwie ofiary śmiertelne.
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 0
13:34 25 września 2024
I

Omijac droge Otomin przy jeziorze

Przeczytane
Droga w otominie przy jeziorze w stronę Sulmina zamknięta. Wypadek był, lądował helikopter.

Kolejny wypadek na idiotycznych spowalniaczach betonowych.
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 0
13:26 25 września 2024
Mm

Wyjazd z Otomina

Przeczytane
Zablokowana droga przy szykanach,helikopter przy jeziorze.
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 0
13:12 25 września 2024
Czytelnik

Jezioro Otomin

Przeczytane
Znów coś się dzieje. Straż, pogotowie, LPR.
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 0

Opinie (142) ponad 20 zablokowanych

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Jezioro Otomin

    Opinia wyróżniona

    Znowu...? (8)

    • 28 16

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Jezioro Otomin

      Jak szybko (1)

      Jechac aby walnac w beton tragedia jezdzil ta droga kilka razy znal ,,,,,,,oj oj wspolczucie rodzina

      • 5 1

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Jezioro Otomin

        a może zasłabł a może miał atak....
        współczuje rodzinie a na drogach nie powinno się robić śmiertelnych pułapek a raczej czegoś co wyhamuje w razie wypadku. Szybki test: a jakby dziecko wyskoczyło na środek drogi w co byś uderzył? W dziecko czy ten spowalniacz bo droga nie może mieć pełnej szerokości bo jakieś dziwne szykany robią. To nie rajd i nie rajdówki aby omijać przeszkody. Autorowi tego projektu się udało wyeliminował rodzinę. Gratuluję. Ja bym zrobił z jakiegoś tworzywa typu plastik co by pochłonęło energię uderzenia ale po co. Zabić każdego kto się pomyli, ma zawał...

        • 3 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Jezioro Otomin

      Kto wymyślił te spowalniacze betonowe? (4)

      Podać nazwisko tego bandyty

      • 22 19

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Jezioro Otomin

        (3)

        Tego typu spowalniaczy powinno być więcej bo są nad wyraz skuteczne.
        Po skutkach można wniskować, że ktoś zaraz by zapierniczał przez środek Otomina grubo za szybko.

        • 13 17

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Jezioro Otomin

          oh, widzę już naczelny specjalista się wypowiedział

          dziękujemy, nie skorzystamy z Twoich sugestii

          • 5 1

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Jezioro Otomin

          Idz do lekarza (1)

          Infrastruktura nie powinna uśmiercać uczestnikow ruchu

          • 9 10

          • Opinia do raportu

            Zobacz raport Jezioro Otomin

            tak

            Noże też powinny być w kształcie piłki. A wiadukty z siatką gdyby auto spadło.

            • 1 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Jezioro Otomin

      Musiał z góry nieźle grzać, że nie zmieścił się w szykanę lub nie zdążył wyhamować.

      • 1 4

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Jezioro Otomin

    tam nie można się kąpać (5)

    w sobotę zginął 23 latek

    • 11 55

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Jezioro Otomin

      nie prawda

      bo to było w niedziele

      • 0 4

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Jezioro Otomin

      Nie (1)

      To nie w jeziorze tylko wypadek samochodowy a helikopter manyam jedyne miejsce do wylądowania.

      • 4 2

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Jezioro Otomin

        Myanmar?

        • 4 4

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Jezioro Otomin

      Nie wolno wychodzić na ulicę

      Bo można zginąć pod kołami tramwaju jak niedawno na morenie jeden starszy pan !

      • 1 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Jezioro Otomin

      Co ma do tego jezioro?

      Samochodowy

      • 2 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Jezioro Otomin

    Luuudzie, ogarnijcie się z tym jeziorem. Ile można?

    • 9 30

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Jezioro Otomin

    ludzie nie kompta sie tam ja prosze jojo

    • 5 27

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Jezioro Otomin

    Opinia wyróżniona

    wypadek na drodze przy kregach (9)

    • 19 3

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Jezioro Otomin

      (1)

      Ktoś kto miał pierwszeństwo, bo jechał większym i szybciej.

      • 6 5

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Jezioro Otomin

        Akurat tam miał pierwszeństwo

        Tak stanowi znak D-5 , czyli pierwszeństwo na zwężeniu. Nie był ani wiekszy ani szybszy. Darujcie sobie te żałosne hasłą gdyż zginęło dwoje starszych ludzi.

        • 14 1

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Jezioro Otomin

      (6)

      Swoją drogą to te kręgi to jakiś naprawdę tytan intelektu wymyślił. To oczywiście sarkazm.

      • 19 6

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Jezioro Otomin

        Tytan... może nie... (2)

        Ale bez tych kręgów trupy byś tam co tydzień zbierał... tyle, że z czołówek. Kierowca musiał ich nie zauważyć... a jest to raczej trudne... albo się zagapił albo zagadał... inna sprawa, że prędkość też pewnie była nadmierna.

        • 7 2

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Jezioro Otomin

          Albo zasłabł To małżeństwo mieszkało w Otominie i kierowca znał tę drogę

          • 17 1

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Jezioro Otomin

          trupy z

          czołówek, pieszych, dzieci, cyklistów, konnych its. Ludzie nie znają umiaru w za-pie-przaniu. I nie koniecznie, chodzi o Tych z dziś.

          • 2 1

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Jezioro Otomin

        Te spowalniacze to i**otyzm (2)

        Stanowią większe zagrożenie zwłaszcza w złej widoczności.jak jest czasem gruba mgła to serio kiepsko tam widać.a i bez tego ktoś kto jedzie z długiej trasy zmęczony nie znając tej drogi może walnąć.oczywiscie wiem kierowca ma patrzeć itd ale kiedyś jechałam we mgle i się zastanawialam czy to cudo ma jakieś oznaczenia które powinny być widocznr nie wiem swiecic np w takich warunkach.bo nic nie świeciło .było ciemno jak w d. mgła gęsta i tego w ogóle nie bylo widać.i myślałam że może coś popsute bo nie mogłam uwierzyć,żeby to nie miało odpowiednich oznaczeń.tyle ,że ja znam tę drogę jako tako i wiedziałam ,że one gdzieś tam sa

        • 11 7

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Jezioro Otomin

          Wystarczy jechać zgodnie z przepisami

          Skoro są tam te spowalniacze, to w jakimś celu.
          Czy my - Polacy naprawdę musimy być tak ograniczeni umysłowo, żeby piractwo drogowe zamiast tępić, to tłumaczyć? Więcej fotoradarów - źle, bo nabijają kasę, spowalniacze źle, bo ktoś się na nim zabił. Żenada.

          • 12 14

        • Opinia do raportu

          Zobacz raport Jezioro Otomin

          dziś nie było mgły

          • 0 2

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Jezioro Otomin

    Nie kąpcie się tam! (4)

    Ludzie, o tym że to jezioro jest zdradliwe dla pływających tam, trąbi się od 20 lat. Tam powinna być informacja taka dla ludzi i że grunt jest niepewny. A ludzie dalej tam się kąpią i tracą życia

    • 6 40

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Jezioro Otomin

      Zazwyczaj jak się kąpie to nie dotykam gruntu...pływam. (1)

      • 10 1

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Jezioro Otomin

        Ale on mysli ze jezioro to wanna.

        • 6 0

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Jezioro Otomin

      Nie wierzę w te komentarze to jakaś fatamorgana

      Człowiek nie może mieć tak niskiego ilorazu inteligencji to jest ustawione...

      • 13 1

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Jezioro Otomin

      Tym razem nie topielec!!! A samochód na drodze w lesie! Czytaj że zrozumieniem

      • 3 0

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Omijac droge Otomin przy jeziorze

    ...bo ktoś grzał i nie ogarnął?

    • 51 4

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Poważny wypadek w Otominie

    (1)

    Przecież tam jest wtorek wypadek drogowy a nie ktoś utonął...

    • 38 1

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Poważny wypadek w Otominie

      no to majom inny czas wtedy

      • 3 8

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Poważny wypadek w Otominie

    jakie i**otyczne? (4)

    Nie wyskakują z lasu te kręgi. Są oznakowane i mają swój cel: zwolnić ruch. Po prostu wystarczy jechać wolniej.

    • 99 22

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Poważny wypadek w Otominie

      (3)

      spowalniacze okej, moga byc, ale w razie kolizji powinny nie zabijac!

      • 17 20

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Poważny wypadek w Otominie

        Nie zabijały by gdyby nie prędkość

        • 36 5

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Poważny wypadek w Otominie

        To nie jest tak, że te kręgi w przypadku kolizji rzucają się na auto, otwierają drzwi, wyciągają z auta kierowcę i dobijają tłukąc go regularnie prętem zbrojeniowym.
        To nie kręgi zabiły, to kierowca sam się zabił.

        • 32 5

      • Opinia do raportu

        Zobacz raport Poważny wypadek w Otominie

        Weź pod uwagę, że kierowca który nie widzi

        takiego spowalniacza, ma też totalnie gdzieś, że może zabić człowieka czy zwierzę. No to tylko dobrze, że zostaje wyeliminowany. Spowalniacz to nie kara za błąd w wyścigu samochodowym po torze - spowalniacz to przypomnienie żeby na drodze nie mordować, że są też inni. Tu zadziałało perfekcyjnie i nie ma co się nad potencjalnym mordercą i wspólnikiem użalać. (Jak ci żal, to dosponsoruj tego majtkowca, czy innego żuka. Lubisz takich widocznie.)

        • 16 6

  • Opinia do raportu

    Zobacz raport Poważny wypadek w Otominie

    czy było czytanie w telefonie? (2)

    • 21 6

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Poważny wypadek w Otominie

      To zdecydowanie prędkość

      • 4 1

    • Opinia do raportu

      Zobacz raport Poważny wypadek w Otominie

      Dajesz przykład ze swojego zachowania ?

      • 1 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane