17:24 9 lutego 2025
buncol
Ważne Na mieście

Wysyp planet na niebie

Przeczytane
Ta mała kropla pod księżycem to Mars, a dalej Wenus i Jowisz.
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 0

Opinie (25) ponad 10 zablokowanych

  • A tu ja! Pozdrawiam. Ola (4)

    • 119 38

    • wszechświat który działa

      • 23 12

    • i**ota

      • 14 15

    • Psychofan

      • 10 5

    • Gwiazda ;)

      • 5 0

  • (5)

    Ostatnio oglądanie gwiazd jest dla mnie zagadką ! Tyle satelitów na niebie że nie wiem co oglądam !!!

    • 53 6

    • Satelity poruszają,się. Gwiazdy nie. (2)

      • 7 6

      • gunwo prawda

        geostacjonarne, jak sama nazwa wskazuje, nie poruszają sie po niebie

        • 1 0

      • Ziemia jest płaska

        Tak mi powiedziała Ursula

        • 1 0

    • polecam Stellerium

      • 5 5

    • Zainstaluj

      Zainstaluj sobie stellarium i wszystko jasne

      • 3 1

  • A Snickers kiedy będzie? A Milky Way? (2)

    Bo ja bym chciał zobaczyć.

    • 1 5

    • Idź do lekarza niech Ci zapisze mocniejsze tabletki

      • 0 1

    • Milky way ?

      Czyli droga mleczna ? To istnieje przecież

      • 2 0

  • Ziemia jest płaska (5)

    • 4 4

    • Nie szerz dezinformacji

      a nad ziemią firmament

      • 2 1

    • (3)

      I spoczywa na grzbietach czterech słoni, stojących na grzbiecie Wielkiego Atuina, kosmicznego żółwia

      • 7 1

      • Nie prawda. Try čarapachi. Na nich spoczywa.

        • 4 0

      • co za ciemnogród (1)

        ziemia jest wklęsła. Niedługo Trump ujawni prawdę!

        • 3 0

        • Ale jesteście naiwni, ziemia to bombka a my żyjemy wewnątrz

          Na jej ściankach a słońce to żarówka na środku bombki

          • 1 0

  • Nocne niebo

    Jak chcecie głębiej zagłębić się w temat spadajcie na kanał nocne niebo lub astrolife a jeśli jesteście ciekawi co aktualnie znajduje się na niebie polecam aplikację stellarium

    • 2 0

  • Była zima ciężki czas

    A księżyc świecił na niebie

    • 2 0

  • Widzę to od dobrych kilku dni ale zawsze w tych samych godzinach, do 21 znika.

    • 1 0

  • Właśnie dzisiaj na spacerze

    zastanawiałem się jaka to planeta widoczna jest koło księżyca. Dzięki.

    • 2 0

  • reklama liddla - no tak

    a planetty szaleją , szaleja ,,,szaleja ,,,,,

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane