Zderzenie trolejbusów pod dworcem Gdynia Główna
Tworzy się duży korek na wjazd do centrum od Janka Wiśniewskiego
-
Lubię to 1
-
Super 1
-
Trzymaj się 1
-
Ha ha 7
-
Wow 13
-
Przykro mi 47
-
Wrr 107
- Wszystkie 177
Opinie (15) 2 zablokowane
-
2025-06-12 17:36
Zawodowcy (1)
- 22 34
-
2025-06-12 20:52
Ty
Jeszcze coś napisz
- 7 1
-
2025-06-12 17:37
(2)
jok to się mogło stoć jak to pentla jest ?
- 10 32
-
2025-06-12 21:39
"Pętla" analfabeto !!
- 12 2
-
2025-06-13 09:37
Pętla
Pętla bidoku!
- 4 0
-
2025-06-12 17:42
(1)
Jeden trolejbus był szkoleniowy
- 7 7
-
2025-06-13 07:27
3083
- 0 0
-
2025-06-12 17:44
Znowu się ścigali
- 8 13
-
2025-06-12 17:49
Smutno mi (1)
Więcej dziwolągów z łapanki , więcej braku pracy nad stanem technicznym pojazdów plus pośpiech i mamy efekty
- 6 27
-
2025-06-12 20:53
Tu
Nie pisz głupot
- 0 0
-
2025-06-12 17:57
Widać że amator się odezwał
- 11 2
-
2025-06-12 18:22
Bo one skomunikowane byly za slabo.
- 1 4
-
2025-06-12 18:23
Dokrec korbe bo ci czeszczy w biku!
- 6 4
-
2025-06-12 19:51
Andrzeju
Widać że dajesz radę - dobrze że to nie brama
- 0 5
-
2025-06-13 11:10
Jak widzę jak niektórzy kierowcy autobusów i trolejbusów hamują tuż za zderzakiem to ciarki przechodzą.Nie można się zatrzymać pół metra dalej tylko 10 cm przed zderzakiem?
- 1 3
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.