14:48 2 maja 2025
Czytelnik
Ważne Na mieście

Zlot Lambo w Gdyni

Przeczytane
Jest nawet złoty. Rejestrację i z Polski i z Niemiec.
  • Lubię to Lubię to 10
  • Super Super 7
  • Trzymaj się Trzymaj się 1
  • Ha ha Ha ha 6
  • Wow Wow 5
  • Przykro mi Przykro mi 31
  • Wrr Wrr 63
  • Wszystkie 123

Opinie (20)

  • Przy tym złotym Lambo stoi ten starszy pan (1)

    Warszawa, Poznań, Monachium stamtąd jest większość tych bryczek.

    • 18 1

    • Dożyj jego lat cymbale

      • 1 2

  • No i dla kogo produkują te auta? (5)

    I co fajnie było? Mało takich plastikowych aut dla bogatych szpanerów jeździ po drogach Europy? I tu jakoś można mieć dużą moc i ponad 300 km na liczniku, a w większości normalnych aut mamy już wprowadzone elektronicznie ograniczenia do 180 km/h.

    • 14 41

    • W większości normalnych aut, 180 to jest po prostu max :) i co się tak oburzasz? Ja za Lambo nie przepadam, ale jeśli ktoś lubi i może sobie na nie pozwolić, to już jego sprawa

      • 12 1

    • socjalistyczne szczyny za was już decydują ile ewentualnie może wasze auto pojechać

      • 5 3

    • Skoro jesteś biedny i nie stać Ciebie na takie auta to chociaż nie zabraniaj innym ludziom cieszyć się życiem. Nie każdy lubi jeździć kopcącym 30 letnim passeratti

      • 8 1

    • 20tys/msc w leasingu. SUV-y mniej.

      • 1 3

    • Doktor N.

      Polecam maść na ból dolnego odcinka lędźwiowego, 2x dziennie.
      Trzeba było kraść, a nie uczciwie pracować, to też byś miał.

      • 0 0

  • (4)

    Na takich złotach obowiązkowo powinna być obowiązkowo ekipa z KAS i zobaczyć skąd to się pieniążki ma na fury po banie

    • 16 32

    • nie warto epatowac frustracja

      • 7 1

    • Zgadzam się. (1)

      Też uważam, że jak ktoś ma więcej ode mnie to musi kraść.

      • 6 4

      • Chciałem napisać że to się leczy....

        Ale nie - to jest w genach jak Zespół Downa... Niestety musisz żyć ze świadomością bycia zawistnym przegrywem

        • 3 1

    • Szczypie d*pa że ktoś inny ma

      • 1 0

  • Radosław Jako tako

    Odpolom mojego cruiser pt i lecimy

    • 3 1

  • do kturej chlopaki tam stoja (1)

    • 2 7

    • Do usmej

      • 1 0

  • Kilka z nich stało na parkingu przed Granda w Sopocie już w środę.

    • 4 0

  • (1)

    Jeżeli masz coś starszych panów to dożyj ich lat

    • 8 0

    • Starszy pan zasłonił złote Lambo

      Dlatego słabo je widać na zdjęciu. Swoją drogą należy zauważyć, że wjechać na ten parking z takim niskim zawieszeniem to ryzyko. To nie parking tylko wertepy i szpetota dla serca Gdyni.

      • 1 0

  • Powodzi sie

    W panstwie Polskim.

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport