17:32
15 maja
Zwiało big bag na auto osobowe
Przeczytane
Może szukasz z jakiego auta zwiało przed chwilą 17:25 około worek bigbag na obwodnicy południowej kierunek Nowy Dwór Gdański przed zjazdem na Przejazdowo. Niestety inaczej nie pomogę ale zrobiłam zdjęcie rejestracji.
-
Lubię to 4
-
Super 1
-
Trzymaj się
-
Ha ha 7
-
Wow 1
-
Przykro mi
-
Wrr 2
- Wszystkie 15
Opinie (8) 1 zablokowana
-
2026-05-15 17:34
(6)
Pełny zwiał?
- 6 7
-
2026-05-15 17:42
Sam jesteś pełny... (2)
- 3 1
-
2026-05-15 18:02
(1)
Myślałam że pełny jakichś lekkich śmieci
- 0 1
-
2026-05-15 18:36
Za dużo myślisz, za mało robisz...
- 1 0
-
2026-05-15 17:57
(2)
Zwiał to Źobro do stanów
- 7 0
-
2026-05-15 18:27
Zbiegniew Zero?
- 2 0
-
2026-05-15 18:37
Zbysław Zorro
- 0 1
-
2026-05-15 18:46
Pusty worek
Big bag był pusty
- 6 2
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.