17:32 15 maja
A
Na drogach

Zwiało big bag na auto osobowe

Przeczytane
Może szukasz z jakiego auta zwiało przed chwilą 17:25 około worek bigbag na obwodnicy południowej kierunek Nowy Dwór Gdański przed zjazdem na Przejazdowo. Niestety inaczej nie pomogę ale zrobiłam zdjęcie rejestracji.
  • Lubię to Lubię to 4
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 7
  • Wow Wow 1
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr 2
  • Wszystkie 15

Opinie (8) 1 zablokowana

  • (6)

    Pełny zwiał?

    • 6 7

    • Sam jesteś pełny... (2)

      • 3 1

      • (1)

        Myślałam że pełny jakichś lekkich śmieci

        • 0 1

        • Za dużo myślisz, za mało robisz...

          • 1 0

    • (2)

      Zwiał to Źobro do stanów

      • 7 0

      • Zbiegniew Zero?

        • 2 0

      • Zbysław Zorro

        • 0 1

  • Pusty worek

    Big bag był pusty

    • 6 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport