Ulice zamieniły się w rzeki po ulewie
-
Lubię to 2
-
Super 6
-
Trzymaj się 1
-
Ha ha 12
-
Wow 14
-
Przykro mi 37
-
Wrr 103
- Wszystkie 175
Opinie (31) 4 zablokowane
-
2025-06-06 20:09
Opinia wyróżniona
Czy ktokolwiek czyści jeszcze studzienki? (4)
Mieszkam "za obwodnicą" i jeszce kilka lat temu, co jakiś czas widziałam pod domem samochód wod-kan. czyszczący studzienki. Od 3-4 lat nie widziałam żadnego. Mogłam oczywiscie cos przegapić, ale nie wszystkie. Jeśli wszędzie tak wyglada konserwacja sieci nic dziwnego, że jest potop.
- 82 6
-
2025-06-07 09:30
Na dodatek Sherlocku...czyszczą tylko już nie stoisz przy oknie i cie omija widok pracujących służb. Mało tego, studzienek jest więcej niż tylko pod twoim oknem. Teraz, już wiesz. Nie dziękuj.
- 0 8
-
2025-06-07 03:57
odpowiem Ci ze nie i teraz podpoienia to bedzie norma
- 2 0
-
2025-06-07 06:34
Do przemyślenia (1)
Podczas takie j ulewy studzienki nie odbiorą wody , nie masz racji .
- 4 6
-
2025-06-07 10:53
Odbiora ale tobie myslenie njawyrazniej jest obce poto one własnie sa
- 4 1
-
2025-06-06 18:38
Więcej betonu! (2)
- 161 14
-
2025-06-06 18:45
Co ci się niepodoba w betonie? (1)
- 2 19
-
2025-06-06 18:49
Patodeweloperka, głupio pytasz
- 22 4
-
2025-06-06 18:41
Gdańsk - europejską stolicą wodÿ.
- 108 11
-
2025-06-06 18:43
Gdzie to ? (2)
Bo w mojej dzielni czyścili ostatnio studzienki
- 6 5
-
2025-06-06 18:47
No przecież napisane, że na Przymorzu
- 5 0
-
2025-06-06 19:10
Przymorze Małe
Rondo przy Śląskiej, Szczecińskiej i Beniowskiego
- 3 0
-
2025-06-06 18:44
Republika deweloperów a co tam ulice !!!
- 28 3
-
2025-06-06 18:49
Może jeszcze jakieś osiedle? (1)
Developerzy są temu winni
- 35 1
-
2025-06-06 18:54
I ci, którzy wydają zgody.
- 10 0
-
2025-06-06 19:18
Betonoza
Więcej betonu.
- 27 1
-
2025-06-06 19:41
wow. jedna kałuża głęboka na 30 cm. armagedon normalnie.
- 11 6
-
2025-06-06 20:09
Opinia wyróżniona
Czy ktokolwiek czyści jeszcze studzienki? (4)
Mieszkam "za obwodnicą" i jeszce kilka lat temu, co jakiś czas widziałam pod domem samochód wod-kan. czyszczący studzienki. Od 3-4 lat nie widziałam żadnego. Mogłam oczywiscie cos przegapić, ale nie wszystkie. Jeśli wszędzie tak wyglada konserwacja sieci nic dziwnego, że jest potop.
- 82 6
-
2025-06-07 03:57
odpowiem Ci ze nie i teraz podpoienia to bedzie norma
- 2 0
-
2025-06-07 06:34
Do przemyślenia (1)
Podczas takie j ulewy studzienki nie odbiorą wody , nie masz racji .
- 4 6
-
2025-06-07 10:53
Odbiora ale tobie myslenie njawyrazniej jest obce poto one własnie sa
- 4 1
-
2025-06-07 09:30
Na dodatek Sherlocku...czyszczą tylko już nie stoisz przy oknie i cie omija widok pracujących służb. Mało tego, studzienek jest więcej niż tylko pod twoim oknem. Teraz, już wiesz. Nie dziękuj.
- 0 8
-
2025-06-06 20:17
Podziękowania dla dulkiewicz za dobrze odprowadzone studzienki
- 11 3
-
2025-06-06 20:44
A u nas w Sopocie nic nie zalało nie ma takiej betonozy jak gdzie indziej i oby tak zostało, bo wszędzie się deweloperzy wciskają i zalewają betonem nasze piękne lasy!!
- 15 1
-
2025-06-06 20:45
Deweloperzy powinni płacić za szkody i ci co im na to pozwalają wreszcie imiennie rozliczać !!
- 11 1
-
2025-06-06 20:53
Bońżurki (1)
Bonżury to są fachowcy a to nie jest z mojej Czajki
- 6 5
-
2025-06-06 22:38
Odpowiedź do ciebie ćwoku
spie....
- 1 1
-
2025-06-06 20:56
Princessa
Pani olu czy festyn odbędzie się w czasie ulewy bo nie wiem czy mam coś zakładać na siebie.
- 12 3
-
2025-06-06 21:01
Straszliwie przerażające:)
Taka większa kałuża :) wielki dramat..- 3 3
-
2025-06-06 21:34
...
Wincyj.... Wincyj betonu....
- 10 1
-
2025-06-06 22:38
Pani Dulkiewicz (1)
Czy naprawdę nie ma środków na kontrole studzienek !!!! To jest już upadek tego miasta
- 9 2
-
2025-06-07 10:08
Pieniążki poszły
Na makijaż dla panów na dzisiejszą paradę hivlovers.
- 1 0
-
2025-06-07 07:19
betonujcie dalej,
Miasto wiecej developeów, będą szersze rzeki, zabetonujcie miasti do końca
- 6 1
-
2025-06-07 07:35
brawo dla naszych włodarzy. Tego pewnie się nauczyli w collegium Tumanum.
- 5 1
-
2025-06-07 11:01
Taka ulewa trwała zaledwie 10minut i gdy jest dobrze zaprojektowana kanalizacja niema najmniejszego problemu z odebraniem
teraz wyobraz sobie co bedzie w Gdańsku gdyby lalo kilka godzin! Gdańsk jest znany z tego ze mielismy już powódź nie raz w miescie własnie przez ich wieloletnie zaniedbania!!
- 4 1
-
2025-06-08 12:17
Specjaliści!
Nie macie pojęcia o systemach kanalizacji miejskiej, retencji, realnych problemach eksploatacyjnych. Zachęcam co najmniej do ukończenia studiów związanych z tematyką. Poziom wiedzy komentujących kończy się na widocznym spływie powierzchniowym, a jednak świat, w którym żyjemy na więcej wymiarów. Jest przestrzeń i jest czas. Jeszcze raz polecam edukowanie się w zakresie swoich zainteresowań.
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.