18:36 6 czerwca 2025
Czytelnik

Ulice zamieniły się w rzeki po ulewie

Przeczytane
Samochody na Przymorzu pływają na drogach. Widok z ul. Beniowskiego.
  • Lubię to Lubię to 2
  • Super Super 6
  • Trzymaj się Trzymaj się 1
  • Ha ha Ha ha 12
  • Wow Wow 14
  • Przykro mi Przykro mi 37
  • Wrr Wrr 103
  • Wszystkie 175

Opinie (31) 4 zablokowane

  • Więcej betonu! (2)

    • 161 14

    • Co ci się niepodoba w betonie? (1)

      • 2 19

      • Patodeweloperka, głupio pytasz

        • 22 4

  • Gdańsk - europejską stolicą wodÿ.

    • 108 11

  • Gdzie to ? (2)

    Bo w mojej dzielni czyścili ostatnio studzienki

    • 6 5

    • No przecież napisane, że na Przymorzu

      • 5 0

    • Przymorze Małe

      Rondo przy Śląskiej, Szczecińskiej i Beniowskiego

      • 3 0

  • Republika deweloperów a co tam ulice !!!

    • 28 3

  • Może jeszcze jakieś osiedle? (1)

    Developerzy są temu winni

    • 35 1

    • I ci, którzy wydają zgody.

      • 10 0

  • Betonoza

    Więcej betonu.

    • 27 1

  • wow. jedna kałuża głęboka na 30 cm. armagedon normalnie.

    • 11 6

  • Opinia wyróżniona

    Czy ktokolwiek czyści jeszcze studzienki? (4)

    Mieszkam "za obwodnicą" i jeszce kilka lat temu, co jakiś czas widziałam pod domem samochód wod-kan. czyszczący studzienki. Od 3-4 lat nie widziałam żadnego. Mogłam oczywiscie cos przegapić, ale nie wszystkie. Jeśli wszędzie tak wyglada konserwacja sieci nic dziwnego, że jest potop.

    • 82 6

    • odpowiem Ci ze nie i teraz podpoienia to bedzie norma

      • 2 0

    • Do przemyślenia (1)

      Podczas takie j ulewy studzienki nie odbiorą wody , nie masz racji .

      • 4 6

      • Odbiora ale tobie myslenie njawyrazniej jest obce poto one własnie sa

        • 4 1

    • Na dodatek Sherlocku...czyszczą tylko już nie stoisz przy oknie i cie omija widok pracujących służb. Mało tego, studzienek jest więcej niż tylko pod twoim oknem. Teraz, już wiesz. Nie dziękuj.

      • 0 8

  • Podziękowania dla dulkiewicz za dobrze odprowadzone studzienki

    • 11 3

  • A u nas w Sopocie nic nie zalało nie ma takiej betonozy jak gdzie indziej i oby tak zostało, bo wszędzie się deweloperzy wciskają i zalewają betonem nasze piękne lasy!!

    • 15 1

  • Deweloperzy powinni płacić za szkody i ci co im na to pozwalają wreszcie imiennie rozliczać !!

    • 11 1

  • Bońżurki (1)

    Bonżury to są fachowcy a to nie jest z mojej Czajki

    • 6 5

    • Odpowiedź do ciebie ćwoku

      spie....

      • 1 1

  • Princessa

    Pani olu czy festyn odbędzie się w czasie ulewy bo nie wiem czy mam coś zakładać na siebie.

    • 12 3

  • Straszliwie przerażające:)
    Taka większa kałuża :) wielki dramat..

    • 3 3

  • ...

    Wincyj.... Wincyj betonu....

    • 10 1

  • Pani Dulkiewicz (1)

    Czy naprawdę nie ma środków na kontrole studzienek !!!! To jest już upadek tego miasta

    • 9 2

    • Pieniążki poszły

      Na makijaż dla panów na dzisiejszą paradę hivlovers.

      • 1 0

  • betonujcie dalej,

    Miasto wiecej developeów, będą szersze rzeki, zabetonujcie miasti do końca

    • 6 1

  • brawo dla naszych włodarzy. Tego pewnie się nauczyli w collegium Tumanum.

    • 5 1

  • Taka ulewa trwała zaledwie 10minut i gdy jest dobrze zaprojektowana kanalizacja niema najmniejszego problemu z odebraniem

    teraz wyobraz sobie co bedzie w Gdańsku gdyby lalo kilka godzin! Gdańsk jest znany z tego ze mielismy już powódź nie raz w miescie własnie przez ich wieloletnie zaniedbania!!

    • 4 1

  • Specjaliści!

    Nie macie pojęcia o systemach kanalizacji miejskiej, retencji, realnych problemach eksploatacyjnych. Zachęcam co najmniej do ukończenia studiów związanych z tematyką. Poziom wiedzy komentujących kończy się na widocznym spływie powierzchniowym, a jednak świat, w którym żyjemy na więcej wymiarów. Jest przestrzeń i jest czas. Jeszcze raz polecam edukowanie się w zakresie swoich zainteresowań.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport