Kobiety na drogach
-
Lubię to 18
-
Super 1
-
Trzymaj się
-
Ha ha 12
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr 1
- Wszystkie 32
Opinie (33) 4 zablokowane
-
2026-06-03 07:21
Wzruszyła mnie twoja historia... (2)
- 45 16
-
2026-06-03 08:24
Miłe że tyle w tobie empatii
- 1 1
-
2026-06-03 11:15
a mje twoja guptota
- 1 0
-
2026-06-03 07:23
(3)
Wygląda na to, że stworzyłeś obrazek, który pokazuje kobietę jadącą zgodnie z przepisami i mężczyznę, który przepisy łamie.
- 101 7
-
2026-06-03 07:44
I nieistniejące znaki drogowe.
- 19 0
-
2026-06-03 08:04
(1)
AI stworzyła.
- 6 0
-
2026-06-03 08:23
przecież ta droga prowadzi na manowce, tzn krawężnik więc oni wszyscy źle jadą. Facet jako jedyny w porę to zauważył i ostrzega nie jeździe tą drogą!
- 4 3
-
2026-06-03 07:28
jako kobieta, która prowadzi auto (5)
doszłam ostatnio do takich samych wniosków. Zero kultury, rzadko która wpuści i podziękuje - co mnie najbardziej denerwuje. Nie jesteście drogie panie królowymi na drodze i troszkę więcej kultury. Poza tym naprawdę nie wiem jakim cudem, niektóre z dam za kółkiem zdały prawko.
- 25 7
-
2026-06-03 07:59
Tak to jest jak się od dziecka im wmawia, że kobieta ma zawsze pierwszeństwo i należą jej się wszelkie względy.
- 9 3
-
2026-06-03 08:59
ale ty oczywiście jestes inna i wyjątkowa... (1)
- 1 2
-
2026-06-03 09:20
Oczywiście
Taką to ze świeczką szukać
- 1 1
-
2026-06-03 09:20
Bo dały w krzakach
- 0 3
-
2026-06-03 11:17
jako borsuk, który prowadzi hulajnogę...
po grzyb komu takie testy... Różni ludzi różne dziwactwa, tak w życiu jak i podczas prowadzenia auta
- 0 0
-
2026-06-03 07:40
I jeszcze jak nie wie co ma zrobić to trąbi nie wiadomo po co
- 12 4
-
2026-06-03 07:43
(1)
Ale kobiety potrafią skręcić prosto
- 14 2
-
2026-06-03 08:00
Tylko one!
- 2 0
-
2026-06-03 07:48
(2)
A spróbuj zrobić taki temat jak pegazy zjadają ognisko na molo w parku orunskim, zobaczymy ile osób się włączy do dyskusji
- 3 0
-
2026-06-03 08:23
(1)
Lubię angielskie poczucie humoru
- 0 0
-
2026-06-03 08:32
to jest kaszubskie
- 0 0
-
2026-06-03 08:29
(1)
po prostu jedź zgodnie z przepisami, zachowuj odpowiedni dystans i przestań liczyć na cud. Mam takie samo wrażenie o mężczyznach, szczególnie tych w nowych suwach (ps. nauczcie się tym parkować). Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)
- 16 9
-
2026-06-03 09:02
Lubię takie mądrości
- 1 0
-
2026-06-03 08:32
myśle , ze podobnie można napisać (3)
o Panach Taksówkarzach ..... poza tym może kobieta nie wpuści , może nie podziękuje ale bezpiecznie dojedzie do celu bez trąbienia , siedzenia na zderzaku , bez nadmiernej prędkości i niebezpiecznych manewrów więc już nie uogólniajmy że my kobiety za kierownicą jesteśmy takie "straszne"
- 12 7
-
2026-06-03 09:07
ciekawe co rozumiesz: bezpiecznie dojedzie do celu? (1)
jadąc 40 km/h na 70 lub więcej, blokując innym ruch? czy uważasz, że to jest bezpieczne? Nie. To nie jest bezpieczne i w dodatku bardzo egoistyczne i zwyczajnie, jak się boisz to nie jeźdź. A kultury należy wymagać od każdego, wpuszcza Ciebie ktoś to się dziękuje. Proste.
- 2 2
-
2026-06-03 09:23
Albo jadąc 30 km/h przez 500 metrów bo dalej jest czerwone światło
- 1 2
-
2026-06-03 09:22
Nie, to kłamstwo
Przykładem jest moja żona
- 0 0
-
2026-06-03 09:23
Ktoś potrafi korzystać z AI. Brawoooo!!!
- 7 0
-
2026-06-03 09:26
Jak ma wpuszczać, czy przestrzegać przepisy jak bez przerwy trzyma telefon w pazurach (1)
albo podziwia się w lusterku .
- 9 4
-
2026-06-03 11:04
Albo robi makijaż stojąc w korku...
- 1 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.