16:50 18 maja
Czytelnik
Dyskusje

System fala tralalala

Przeczytane
Czy to normalne, ze człowiek przybiega 4 min przed skm i nie może pojechać bo za późno przybiegł? To jest i**otyzm
  • Lubię to Lubię to 2
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 2
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 4

Opinie (7)

  • Ty sie spóźniłeś na poprzednią (1)

    O tej godzinie wszystkie są opóźnione o 5-6 min

    • 13 2

    • Nie zrozumiałeś. Ci co używają tej zakuchanej fali, to wiedzą, że bilet yrzeba kupić minimum 5 min przed odjazdem. Kapiszcci?

      • 0 0

  • Ja przybiegam 4 po (1)

    I zdanżam

    • 2 2

    • i pan też by zdanżał

      gdyby tyle w telefonie nie klikau

      • 0 0

  • co to ma do FALA? (1)

    pomyśl zanim napiszesz, zastanów się drugi raz zanim opublikujesz

    • 0 0

    • To że bilet trzeba kupić minimum 5 min przed odjazdem czyli jak jesteś 4 to juz nie można kupić, czyli nie można jechać. Ot co

      • 0 0

  • po co biegasz?

    chcesz się przewrócić?
    sor lubi to

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane