- 1 Wyszedł ze sklepu w butach za 1,2 tys. (102 opinie)
- 2 Falstart odcinkowego pomiaru prędkości (122 opinie)
- 3 Wysypiska tracą miliony złotych przez kaucje (505 opinii)
- 4 Szarpanina między taksówkarzami (231 opinii)
- 5 Czy opłata serwisowa zabija napiwki? (151 opinii)
- 6 Wiedzą kto zakłóca sygnał GPS w Trójmieście (19 opinii)
16:31
18 maja
Autobusy widmo
Przeczytane
Już drugi 152 i 128 nie przyjeżdża na wzgórzu. Pokazuje się na tablicy po czym znika. Masakra jakaś
-
Lubię to
-
Super
-
Trzymaj się
-
Ha ha 3
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr 2
- Wszystkie 5
Opinie (6)
-
2026-05-18 16:32
Trenujcie przed openerem he he
- 7 0
-
2026-05-18 16:32
Cala polnoc Gdyni stoi (4)
To co sie dziwic. Autobus nie przeleci nad korkami.
- 13 0
-
2026-05-18 16:33
(3)
Tylko, że ten autobus jedzie z małego kacka. A nie z północy Gdyni.
- 0 1
-
2026-05-18 16:36
Ale jak zablokuje sie w polnocnej Gdyni
To nie dojedzie do Malego Kacka, zeby potem stamtad jechac dalej. :)
- 13 0
-
2026-05-18 16:46
(1)
Żeby dojechać do Kacka, to jedzie z północy, no trochę myślenia naprawdę nie zaszkodzi.
- 9 0
-
2026-05-18 17:49
ale nie wraca
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.