16:31 18 maja
Czytelnik
Komunikacja

Autobusy widmo

Przeczytane
Już drugi 152 i 128 nie przyjeżdża na wzgórzu. Pokazuje się na tablicy po czym znika. Masakra jakaś
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 3
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr 2
  • Wszystkie 5

Opinie (6)

  • Trenujcie przed openerem he he

    • 7 0

  • Cala polnoc Gdyni stoi (4)

    To co sie dziwic. Autobus nie przeleci nad korkami.

    • 13 0

    • (3)

      Tylko, że ten autobus jedzie z małego kacka. A nie z północy Gdyni.

      • 0 1

      • Ale jak zablokuje sie w polnocnej Gdyni

        To nie dojedzie do Malego Kacka, zeby potem stamtad jechac dalej. :)

        • 13 0

      • (1)

        Żeby dojechać do Kacka, to jedzie z północy, no trochę myślenia naprawdę nie zaszkodzi.

        • 9 0

        • ale nie wraca

          • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane