Dziwne te nasz autobusy w Gdańsku
-
Lubię to
-
Super 1
-
Trzymaj się
-
Ha ha 12
-
Wow 1
-
Przykro mi
-
Wrr
- Wszystkie 14
Opinie (16)
-
2026-06-03 07:11
Jak uda ci się skasować bilet we fali (1)
To kierowca wydaje obwarzanki.
Jest fajnie- 74 2
-
2026-06-04 16:27
Wygrałeś
Padłam.
- 0 0
-
2026-06-03 07:11
Toż to Neptun (5)
- 23 6
-
2026-06-03 07:13
Nie ma siusiaka (3)
Pamiętam że Neptun na długiej kiedyś miał odsłonięte przyrodzenie a od jakiegoś czasu jest zasłonięte. Czemu to tak?
- 7 0
-
2026-06-03 07:40
Bo lgbt
- 7 0
-
2026-06-03 11:51
(1)
Z tego co mętnie pamiętam, to jakiś turysta po pijaku kiedyś uszkodził.
- 0 0
-
2026-06-03 11:54
Chyba
Coś mi tak samo świta, że ktoś urwał
- 0 0
-
2026-06-03 07:39
Chyba jednak konny tatar z oruńskiego parku
- 6 0
-
2026-06-03 07:13
Lajkonik
- 6 0
-
2026-06-03 07:44
Można sobie z tego bezrękawnik uszyć i chodzić po Bydgoszczy ku uciesze gawiedzi
- 2 0
-
2026-06-03 07:53
A co ci to przeszkadza ? Ważne, że jest czyste.
- 2 0
-
2026-06-03 09:25
To jest Święty Mikołaj ;)
- 1 0
-
2026-06-03 09:48
Obrazek przedstawia przedstawiciela coraz popularniejszego wśród młodych kobiet i dziewczyn
"Horse hobby". Są bardzo hejtowani przez prawicę.
- 0 0
-
2026-06-03 11:09
Tak głosowałeś to i tak masz
Sławek lwsm
- 1 2
-
2026-06-03 14:58
Wypożyczony z evobys na zastępstwo za zamówione przeguby dla PKS
- 1 0
-
2026-06-05 07:43
Paluszki lajkonik
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.