07:09 3 czerwca
Czytelnik
Komunikacja

Dziwne te nasz autobusy w Gdańsku

Przeczytane
Linia 127
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 12
  • Wow Wow 1
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 14

Opinie (16)

  • Jak uda ci się skasować bilet we fali (1)

    To kierowca wydaje obwarzanki.
    Jest fajnie

    • 74 2

    • Wygrałeś

      Padłam.

      • 0 0

  • Toż to Neptun (5)

    • 23 6

    • Nie ma siusiaka (3)

      Pamiętam że Neptun na długiej kiedyś miał odsłonięte przyrodzenie a od jakiegoś czasu jest zasłonięte. Czemu to tak?

      • 7 0

      • Bo lgbt

        • 7 0

      • (1)

        Z tego co mętnie pamiętam, to jakiś turysta po pijaku kiedyś uszkodził.

        • 0 0

        • Chyba

          Coś mi tak samo świta, że ktoś urwał

          • 0 0

    • Chyba jednak konny tatar z oruńskiego parku

      • 6 0

  • Lajkonik

    • 6 0

  • Można sobie z tego bezrękawnik uszyć i chodzić po Bydgoszczy ku uciesze gawiedzi

    • 2 0

  • A co ci to przeszkadza ? Ważne, że jest czyste.

    • 2 0

  • To jest Święty Mikołaj ;)

    • 1 0

  • Obrazek przedstawia przedstawiciela coraz popularniejszego wśród młodych kobiet i dziewczyn

    "Horse hobby". Są bardzo hejtowani przez prawicę.

    • 0 0

  • Tak głosowałeś to i tak masz

    Sławek lwsm

    • 1 2

  • Wypożyczony z evobys na zastępstwo za zamówione przeguby dla PKS

    • 1 0

  • Paluszki lajkonik

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport