16:46 18 maja
Czytelnik
Komunikacja

Gdynia zakorkowana

Przeczytane
Cała Gdynia stoi, nigdzie nie da się dojechać, autobusy poopoźniane 1-1,5h.
  • Lubię to Lubię to 1
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 1
  • Wow Wow 2
  • Przykro mi Przykro mi 4
  • Wrr Wrr 2
  • Wszystkie 11

Opinie (3)

  • (2)

    Trza się przyzwyczaić, będzie już tylko gorzej

    • 7 0

    • ja rowerkiem dojechałem, pozdrawiam

      • 2 1

    • SKM i PKM w korkach nie stoją, najwyżej mają małe opóźnienia.

      • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane