18:04 17 maja
Pasażerka
Komunikacja

Kierowca się uczy

Przeczytane
282, 5334/ nr taborowy godz. 17.58 - dlaczego kierowca jechał do Obluża Centrum od Energetyków przez Gołębią? Nowa trasa????
  • Lubię to Lubię to 1
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 2
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 3

Opinie (4)

  • Dlaczego nie zapytałaś?

    • 15 2

  • Nie łatwiej zobaczyć na stronie ZKM Gdynia lub zapytać się kierowcy autobusu?
    Zamiast tu pisać

    • 12 1

  • Nie myli się ten co nic nie robi

    • 1 0

  • Kierowca z linii 150 najwidoczniej

    Jak dostanie 282 to może zadziałać automat w głowie i tak pojedzie. Ważne, że nie pomija przystanku.

    • 5 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane