- 1 Śmiertelne potrącenie na torach w Gdyni (103 opinie)
- 2 Klatka schodowa to nie śmietnik (160 opinii)
- 3 Lechia gotowa na transferowe rekordy (73 opinie)
- 4 Rowerzyści nie pojadą al. Niepodległości (86 opinii)
- 5 Problemy z naborem na półkolonie? 2 tys. zgłoszeń na 180 miejsc (61 opinii)
- 6 Jak spowiadają się obcokrajowcy? (172 opinie)
18:04
17 maja
Kierowca się uczy
Przeczytane
282, 5334/ nr taborowy godz. 17.58 - dlaczego kierowca jechał do Obluża Centrum od Energetyków przez Gołębią? Nowa trasa????
-
Lubię to 1
-
Super
-
Trzymaj się
-
Ha ha 2
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr
- Wszystkie 3
Opinie (4)
-
2026-05-17 18:28
Dlaczego nie zapytałaś?
- 15 2
-
2026-05-17 18:38
Nie łatwiej zobaczyć na stronie ZKM Gdynia lub zapytać się kierowcy autobusu?
Zamiast tu pisać- 12 1
-
2026-05-17 20:08
Nie myli się ten co nic nie robi
- 1 0
-
2026-05-17 20:41
Kierowca z linii 150 najwidoczniej
Jak dostanie 282 to może zadziałać automat w głowie i tak pojedzie. Ważne, że nie pomija przystanku.
- 5 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.