Kolejny weekend zablokowana ul. Zator Przytockiego 2 raporty (10 opinii)

13:22 17 maja
ZTM
Ważne Na drogach Komunikacja

Linie 115, 124, 168 i 199 wróciły na stałe trasy

Przeczytane
Aktualizacja 13:17 
Odblokowano przejazd na ul. Ks. Józefa Zator - Przytockiego, linie 115, 124, 168 i 199 wróciły stałe trasy.
12:42
Z powodu zablokowanego przejazdu na ul. Ks. Józefa Zator - Przytockiego autobusy linii 115, 124, 168 i 199 w kierunku Wrzeszcza PKP nie kursują przez ul. Ks. Leona Miszewskiego i ul. Ks. Józefa Zator - Przytockiego.
Nieobsługiwane są przystanki: Uphagena [1348] dla linii 115, 168 i 199 i Biała [1452] dla linii 124.

Dotyczy linii: 115, 124, 168, 199
zobacz aktualny rozkład jazdy
  • Lubię to Lubię to 3
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się 2
  • Ha ha Ha ha 4
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi 3
  • Wrr Wrr 5
  • Wszystkie 17
12:31 17 maja
Andrzej

Kolejny weekend zablokowana ul. Zator Przytockiego

Przeczytane
Kiedy w końcu ktoś słupki zamontuje Autobusy zablokowały całą ulicę, ponieważ auta są zapakowane na zakazie na chodniku i tak jest co weekend
  • Lubię to Lubię to 3
  • Super Super 1
  • Trzymaj się Trzymaj się 1
  • Ha ha Ha ha 4
  • Wow Wow 4
  • Przykro mi Przykro mi 6
  • Wrr Wrr 26
  • Wszystkie 45

Opinie (10) 1 zablokowana

  • (3)

    Pewnie Pierwsza Komunia w kościele. Tylko dlaczego inni przez to muszą cierpieć. Powinni bezwzględnie odholowywać auta i nakładać duże mandaty

    • 51 13

    • Tam tak co niedziela

      • 3 3

    • A podobno ludzie są ateistami.

      • 1 0

    • Jestem ciekawa czy cierpisz jak stoisz w korku do centrum handlowego?

      • 1 1

  • Dla SM problem nie do rozwiązania.

    • 31 1

  • Jak co niedziele katolicy parkuja tam tak, ze blokuja ruch

    • 7 4

  • Służby w tym mieście działają tylko teoretycznie.

    • 4 1

  • jak zwykle kościelne tałatajstwo na zakazie, co tyłka 50m ruszyć nie może (1)

    • 1 6

    • Nie obrażaj!

      Nie obrażaj ludzi o których nic nie wiesz. Twoje słownictwo dużo mówi o twojej inteligencji a wręcz jego braku.

      • 1 0

  • Jak się odmówi zdrowaśkę to można legalnie stać

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport

Najczęściej czytane