07:52 12 maja
Czytelnik
Komunikacja

Lina 167 kierunek Pl Solidarności

Przeczytane
Stoje na przystanku od dobrych 10 min wraz z innymi. Autobus zmienił trase opis Pks Gdańsk i pojechał bez zatrzynania. A na rozkładze zero info o opóźnieniu. Tylko że następny będzie planowo. A człowek marzzie następne 30 min. Oby tylko. Kpina z ludzi. Żenada
  • Lubię to Lubię to 1
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 4
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi
  • Wrr Wrr
  • Wszystkie 5

Opinie (8) 1 zablokowana

  • to tylko PKS, pewnie się popsuł, nic nowego

    • 4 3

  • Opinia została zablokowana przez moderatora

  • Jak miał na wyświetlaczu PKS Gdańsk to prawdopodobnie miał awarie które nie pozwala dalej jeździć na linii

    • 4 0

  • Jedzie wg dyspozycji

    • 2 0

  • Na pewno zrobił to specjalnie, żebyście stali na mrozie!

    • 3 0

  • PKS Merolek i wszystko jasne

    • 0 0

  • Marznie? Jest na plusie 13 stopni (1)

    Bez przesady

    • 0 0

    • To sobie postój ponad 30 min na wietrze to zobaczysz, czy ciepło ci będzie

      • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport