07:52
12 maja
Lina 167 kierunek Pl Solidarności
Przeczytane
Stoje na przystanku od dobrych 10 min wraz z innymi. Autobus zmienił trase opis Pks Gdańsk i pojechał bez zatrzynania. A na rozkładze zero info o opóźnieniu. Tylko że następny będzie planowo. A człowek marzzie następne 30 min. Oby tylko. Kpina z ludzi. Żenada
-
Lubię to 1
-
Super
-
Trzymaj się
-
Ha ha 4
-
Wow
-
Przykro mi
-
Wrr
- Wszystkie 5
Opinie (8) 1 zablokowana
-
2026-05-12 07:53
to tylko PKS, pewnie się popsuł, nic nowego
- 4 3
-
Opinia została zablokowana przez moderatora
-
2026-05-12 08:31
Jak miał na wyświetlaczu PKS Gdańsk to prawdopodobnie miał awarie które nie pozwala dalej jeździć na linii
- 4 0
-
2026-05-12 08:33
Jedzie wg dyspozycji
- 2 0
-
2026-05-12 08:50
Na pewno zrobił to specjalnie, żebyście stali na mrozie!
- 3 0
-
2026-05-12 14:16
PKS Merolek i wszystko jasne
- 0 0
-
2026-05-12 14:28
Marznie? Jest na plusie 13 stopni (1)
Bez przesady
- 0 0
-
2026-05-12 15:02
To sobie postój ponad 30 min na wietrze to zobaczysz, czy ciepło ci będzie
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.