08:21 18 maja
Czytelnik
Komunikacja

Od 07:50 czyli od 30 minut z...

Przeczytane
Od 07:50 czyli od 30 minut z klinicznej nic nie jedzie do Gdańska, brak autobusu za tramwaj brak pracowników ztm, brak informacji.
  • Lubię to Lubię to
  • Super Super
  • Trzymaj się Trzymaj się
  • Ha ha Ha ha 1
  • Wow Wow
  • Przykro mi Przykro mi 1
  • Wrr Wrr 1
  • Wszystkie 3

Opinie (6) 1 zablokowana

  • Dlaczego to jest w #komunikacja ? Powinno byc w #rozrywka

    • 10 0

  • To jest przeciez najlepsza komunikacja w kraju wg spawarki dla plebsu, ona jezdzi za wasze skoda superb.

    • 9 2

  • Opinia została zablokowana przez moderatora

  • A w sobotę wszystko jeździło

    • 0 0

  • Dobrze wam

    sławek z lwsm

    • 1 0

  • To nie jest przystanek gait na Klinicznej foto

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

+ Dodaj raport