08:21
18 maja
Od 07:50 czyli od 30 minut z...
Przeczytane
Od 07:50 czyli od 30 minut z klinicznej nic nie jedzie do Gdańska, brak autobusu za tramwaj brak pracowników ztm, brak informacji.
-
Lubię to
-
Super
-
Trzymaj się
-
Ha ha 1
-
Wow
-
Przykro mi 1
-
Wrr 1
- Wszystkie 3
Opinie (6) 1 zablokowana
-
2026-05-18 08:31
Dlaczego to jest w #komunikacja ? Powinno byc w #rozrywka
- 10 0
-
2026-05-18 08:35
To jest przeciez najlepsza komunikacja w kraju wg spawarki dla plebsu, ona jezdzi za wasze skoda superb.
- 9 2
-
Opinia została zablokowana przez moderatora
-
2026-05-18 09:14
A w sobotę wszystko jeździło
- 0 0
-
2026-05-18 10:41
Dobrze wam
sławek z lwsm
- 1 0
-
2026-05-18 22:12
To nie jest przystanek gait na Klinicznej foto
- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.